iPhone iMessages'a Lazerler ve Havai Fişek Efektleri Nasıl Eklenir!

iPhone iMessages'a Lazerler ve Havai Fişek Efektleri Nasıl Eklenir!

iPhone, onları daha yoğun hale getirmek için ses ve dokunsallık kullanan bazı harika Mesaj efektleriyle birlikte gelir, ancak kontroller biraz gizlidir.iPhone iMessages'a Lazerler ve Havai Fişek Efektleri Nasıl Eklenir!

iPhone, onları daha yoğun hale getirmek için ses ve dokunsallık kullanan bazı harika Mesaj efektleriyle birlikte gelir, ancak kontroller biraz gizlidir.

iPhone sahipleri, Apple'ın Mesajlar uygulamasına dahil ettiği biraz gizli bir özellikle bir iMessage'a biraz heyecan katabilir. Lazerler ve havai fişekler, ekstra etki yaratmak için eşleşen sesler ve titreşimlerle birlikte bir iPhone'da görünebilir. Çok daha fazlasını yapabilen bir iPhone ile mesajların yalnızca metin, emoji ve fotoğraflarla sınırlandırılması gerekmez.

iPhone'un gözle görülmeyen ama kesinlikle hissedilen bir özelliği var. Haptik olarak bilinen Apple, bir kullanıcıya gerçekleşen bazı eylemler hakkında geri bildirim sağlamak için en gelişmiş akıllı telefon titreşim sistemlerinden birine sahiptir. Bu, bir arabaya çarparken veya bir ödül kazanırken bir oyun kumandasının gümbürtüsüne benzer. Bir iPhone'da, telefonun kilidini açmak, bir düğmeyi çevirmek veya bir iMessage'daki özel bir efekti geliştirmek gibi günlük etkinlikler için haptikler kullanılır.

apple-iphone-imessages-screen-effects-lasers-fireworks-makrokedi.jpg

iMessage ile lazer ve havai fişek özellikleri etkili kullanabilirsiniz

Apple'ın iPhone için Mesajlar uygulaması, hem sesleri hem de dokunmayı içeren bir iMessage'a tam ekran efektinin eklenmesine olanak tanıyan eğlenceli bir özelliğe sahiptir. Bunlar, fazla kullanılmadıkları sürece yeniliği ortadan kaldıracak şekilde mesaj üzerinde bir etkiye sahiptir. Bu efektlere erişmenin bir hilesi var. Normalde yukarı oka bir dokunuş bir mesaj gönderir, ancak özel bir efektle göndermek için gönder düğmesini basılı tutun.

Bu, Kabarcık sekmesi ve Ekran sekmesi içeren bir pencere açacaktır. Ekran sekmesi, Lazer ve Havai Fişek efektlerinin bulunabileceği yerdir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç farklı efekt vardır ve sola ve sağa kaydırmak, nasıl görüneceğinin bir önizlemesini gösterir. Herhangi bir ses ve dokunma dahil olmak üzere tam efekt, tercih edilen efekti seçtikten sonra oka dokunarak yapılan mesaj gönderilene kadar deneyimlenmeyecektir.

imessages-makrokedi.jpg

Diğer IPhone IMessage Efektleri

Şu anda ' Echo ' , ' Spotlight ,' ' Balloons ' ' ' Confetti ' ' ' Love ' ' ' Lasers ' ' ' ' Fireworks ' ve ' Celebration ' dahil olmak üzere sekiz Ekran efekti var . Son efekt, köşeden parlayan közler fırlatan bir maytap gibi görünüyor. Bazı efektlerin sesleri ve dokunuşları vardır ve bunlar oldukça etkileyicidir, bazıları ise girilen metin tarafından otomatik olarak tetiklenir . Örneğin, ' pew pew ' Lazer efektini etkinleştirir ve ' Mutlu Yıllar ' Fireworks görüntüsünü başlatır.

Daha az dramatik bir efektin istendiği durumlar için, mesajı daha incelikli bir şekilde canlandıran Kabarcık efektleri de vardır. Efektler arasında ' Görünmez Mürekkep ', ' Nazik ', ' Yüksek Sesle ' ve ' Slam ' bulunur. Son üçü, göze çarpmak için ince bir hareketten sallanma ve uçma efektine kadar değişen miktarlarda animasyona sahiptir. Görünmez mürekkep, dokunulana kadar içeriği gizleyerek hem eğlenceli hem de biraz gizli bir mesaj gibi yapar . Bu eğlenceli efektler, iPhone iMessages'ı SMS metinlerinden ayıran şeyin bir parçasıdır

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum