Whoa, Yeni Pokémon Scarlet ve Violet Fragmanı Çok Fazla Sızıntıyı Doğruladı

Whoa, Yeni Pokémon Scarlet ve Violet Fragmanı Çok Fazla Sızıntıyı Doğruladı

Pokémon Scarlet ve Violet, yeni Gen 9 güncellemesi ile oyun sızıntılarının çoğunun baştan beri doğru olduğunu ortaya koyan başka bir fragman aldı.

Game Freak, Pokémon Scarlet ve Violet için üçüncü bir fragman yayınladı ve çevrimiçi olarak yayılan 9. Nesil sızıntılarının çoğunun aslında gerçek olduğunu doğruladı. Haziran ayında ilk Pokémon Scarlet ve Violet oynanış fragmanının yayınlanmasının ardından, yaklaşan oyunlarla ilgili bir dizi büyük sızıntı sosyal medyayı doldurmaya başladı. Önceki SV sızıntılarının teyidi eski römorklarda geldi.

İlk Pokémon Scarlet ve Violet sızıntıları, kötü şöhretli Pokémon sızıntısı Riddler Khu'nun Paldea bölgesi RPG'lerinde oyunun maskotları olarak iki Efsanevi Ejderha'yı kullanacağını söylemesiyle Mayıs ayında ortaya çıktı . Game Freak'in June Pokémon Presents oyununda hem Koraidon hem de Miraidon gösterildiğinde söylentiler doğru çıktı. Gizemli içeriden, Ocak 2022'de piyasaya sürülmeden aylar önce Pokémon Legends: Arceus Pokédex'in tamamı da dahil olmak üzere Pokémon içeriği sızdırma geçmişi var.

Pokémon topluluğu, Temmuz ayında her bir Pokémon Scarlet ve Violet Gym Leader'ın gerçek sızdırılmış ekran görüntülerini yükleyen yeni bir sızıntı ortaya çıktığında şok oldu . Aynı gizemli hesap, daha sonra meşru olduğunu iddia ettikleri aylarca süren sözde sızıntıları yayınlamaya devam edecekti. Birçoğu onları sahte olarak görse de, resmi Scarlet ve Violet Ekim fragmanı, sızıntının aslında Paldea Bölgesi oyunlarıyla ilgili önemli detayları aylar öncesinden açıkladığını doğruladı.

Pokémon Scarlet & Violet Trailer, Gen 9 Sızıntılarını Doğruladı

new-pokemon-scarlet-violet-trailer-confirms-a-lot-of-leaks-were-true-001.jpg

The Official Pokémon YouTube kanalında paylaşılan Pokémon Scarlet ve Violet için kısa süre önce yayınlanan üçüncü fragman, RPG'nin yeni oyun özellikleri hakkında birçok ayrıntıyı ortaya çıkardı. Güncellemenin en büyük açıklaması, Gen 9'un uzun süredir devam eden üreme sistemini yeni bir Piknik özelliği ile değiştireceği ve Girafarig'in bir evrim geçireceğiydi. Pokémon Scarlet ve Violet sızıntılarına ve söylentilerine yakından dikkat eden hayranlar , Temmuz ayında yayınlanan sızdırılmış ekran görüntülerinden yeni Girafarig evrimini hemen tanıdılar.

Fragmanın ardından oyuncular, Girafarig'i sızdıran gizemli hesabı incelemeye başladı ve kullanıcının Ağustos ayı başlarında yeni Piknik ve üreme mekaniğini de ortaya çıkardığını doğruladı. Sızıntı yapan kişi tüm sosyal medya paylaşımlarını sildiği için, haber kuruluşu Centro LEAKS , sızdıran kişinin paylaştığı her şeyin bir çetelesini yayınlamaya devam ediyor ve hemen hemen her şey resmi Scarlet ve Violet fragman güncellemeleriyle doğrulandı .

Tüm bunlar doğruyken, Scarlet ve Violet'te Paradox Pokémon adlı yeni bir canavar türü de yer alacak gibi görünüyor. Sızıntı yapan, bir avuç popüler Pokémon'un, Gen 9 RPG oyuncularının hangi sürümünü almaya karar verdiğine bağlı olarak "Eski" veya "Gelecek" varyantı alacağını iddia etti. Aynı içeriden Pokémon Scarlet ve Violet'in Wiglett evrimini çok önceden sızdırdığı düşünülürse, yeni Paradox formları muhtemel görünüyor.

Bu, Pokémon serisinin sızıntılarla sarsıldığı ilk sefer değil . 6. Nesil Güneş ve Ay oyunlarına geri dönersek, içeriden bilmeceler yoluyla bilgi veren sızıntılar oldu. Ve 2021'de Pokémon Legends: Arceus ile ilgili neredeyse her şey , oyunun yeni Hisuian formlarının tüm listesi de dahil olmak üzere, piyasaya sürülmesinden aylar önce çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Ancak Pokémon Scarlet ve Violet'in sızıntıları, gizemli hesap aylarca oyunun önemli yönlerini sızdırmaya devam ettiği için kapsam olarak çok daha büyük görünüyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.