Blizzard, Diablo 4'ün Druid'i Hakkındaki Geribildirimlere Yanıt Verdi

Blizzard, Diablo 4'ün Druid'i Hakkındaki Geribildirimlere Yanıt Verdi

Bazı hayranlar, Druid sınıfının Diablo 4'teki görünümünü eleştirerek oyunun geliştiricilerinden bir yanıt ister.

Diablo 4'ün geliştiricileri, oyundaki Druid sınıfı görünümüyle ilgili bazı tuhaf eleştirileri yanıtladı. Oyunun beta sürümü 2,6 milyon kullanıcının ilgisini çekti, ancak çoğu Druid sınıfından memnun değildi. Geliştiriciler,12 Mayıs - 14 Mayıs 2023 tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan Diablo 4 Server Slam hafta sonu adlı başka bir beta test etkinliği planladılar.

Beta testi sırasında Diablo 4 Druid sınıfı, bazı hayranlar tarafından zayıf yetenekleri ve daha hantal görünümü nedeniyle eleştirildi. Meraklı hayranlar, Druid'in tasarımının gelecekte daha ince bir görünüme dönüştürülüp dönüştürülmeyeceğini soruyor. Yanıt olarak, oyunun Baş Sınıf Tasarımcısı Adam Jackson ve Baş Oyun Yapımcısı Melissa Corning, böyle bir gelecek planı olmadığını açıkça belirttiler. Diablo 4'ün Druid sınıfı görünümüyle ilgili eleştirilerin ortasında , geliştiriciler neden olduğu gibi yapıldığını açıkladılar.diablo-4-druid-class-1.png

Corning, tüm Diablo 4 sınıfları hakkında çeşitli görüşler beklediklerini , ancak amaçlarının her sınıfın farklı bir his uyandırmak olduğunu belirtti. Bu, oyun içi karakterlerin yetenekleri ve animasyonlarından daha fazlasıyla değil, aynı zamanda benzersiz görsel tasarımları kullanılarak da elde edilebilir. Jackson, oyun sırasında her sınıf için farklı silüetlerin önemini vurgulayarak sohbete katkıda bulunuyor. Bu, oyuncuların oynadıkları veya karşılaştıkları sınıfı kolayca belirlemelerine yardımcı olur.

Druid sınıfının daha ince bir versiyonunun olasılığı sorulduğunda, Corning şu anda herhangi bir planın olmadığını söyledi. Diablo 4'ün her sınıf için özel olarak hazırlanmış birden fazla teçhizat parçası olduğundan, her karakterin görsel olarak diğerlerinden farklı görünmesini sağlamaya karar verildi . Tasarımcılar, bu özel görünümü koruyarak, karakterlerin nasıl özelleştirildiğine bakılmaksızın tüm ekipmanların mükemmel görüneceğini garanti edebilir. Geliştiriciler, oyunun karakter özelleştirmesi ve tasarımlarının arkasında önemli düşüncelere sahipler.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.