Genshin Impact Hayranları, Yıldönümü Ödüllerinden Memnun Değil

Genshin Impact Hayranları, Yıldönümü Ödüllerinden Memnun Değil

Genshin Impact'in yaklaşan üçüncü yıldönümü etkinliği ve ödülleri, bazı hayranları memnun etmedi, çünkü diğer gacha oyunlarına göre oyunun cömert olmadığını düşünüyorlar.

Genshin Impact'in yaklaşan üçüncü yıldönümü etkinliği ve ödülleri, bazı hayranları memnun etmedi, çünkü diğer gacha oyunlarına göre oyunun cömert olmadığını düşünüyorlar.

HoYoverse ve Genshin Impact hayranları arasındaki ilişki, hayranlar hala memnuniyetsizliklerini ifade ediyorlar ve bu etkinliği önceki etkinliklerle karşılaştırıyorlar, bir önceki yıllardan bu yana iyileşmedi.

Oyuncular için ödüller ve kodlar mevcut olsa da, bazı hayranlar Genshin Impact'in daha cömert olmasını istiyor, önceki oyunu Honkai Impact 3rd gibi olmasını diliyorlar ve hatta ücretsiz bir karakter istiyorlar. Sonuçta, oyunu sürdürmek isteyip istemedikleri HoYoverse ve oyuncuların kendilerinin kararıdır.

Popüler açık dünya gacha oyunu Genshin Impact, 28 Eylül'deki üçüncü yıl dönemine yaklaşıyor.

Ancak bazı hayranlar etkinlik ve ödüllerinin sönük olmasından dolayı heyecanlı değiller. Genshin Impact, HoYoverse'in en popüler oyunu, oyuncularına fantastik bir dünyada büyük bir oyun deneyimi sunuyor, ancak bazı eksikliklerle gelmiyor değil.

Diğer gacha oyunlarının oyuncularına yıldönümlerinde bol miktarda ödül hediye ettiği aksine, Genshin Impact, oyuncu kitlesiyle biraz daha cömert olmamasıyla ün kazandı. Hayranlar, Genshin Impact'in ilk yıldönümünde ödüllerinin yetersizliği ve oyuncuların sadece oyununu tanıtmak için kullanılan, eğlenceli ve ödüllendirici olmayan etkinlikler olduğunu düşündükleri etkinlikler nedeniyle öfkelendiler. Birçok oyuncu, negatif duygularını oyunu inceleyerek ifade etmeye karar verdi. İlk yıldönümünden bu yana iki yıl geçtiğinde, HoYoverse ve Genshin Impact hayranları arasındaki yıldönümü kutlamalarına ilişkin ilişki pek değişmiş gibi görünmüyor.

maxresdefault-1-6.jpg

HoYoverse, 15 Eylül'de Twitch üzerinden Genshin Impact'in üçüncü yıldönümü etkinliği ve ödülleri ile gelecek olan 4.1 sürümü hakkında bir yayın düzenledi. "Akışkan Ay Işığında Yıkanmak" üçüncü yıldönümü etkinliğidir. Ödüller ayrıca 1.600 primojem, 4 kırılgan reçine, Itty Bitty Octobaby olarak bilinen yeni bir evcil hayvan ve oyun içi posta yoluyla talep edilebilen taşınabilir aerodinamik bir jelatin kabarcık üreticisi içerir. Yaklaşan etkinlik ve ödüller, birçok oyuncunun hoşuna gitmeyen geçmiş iki yılın etkinlikleri ve ödüllerine benzemektedir.

Genshin Impact oyuncu kitlesi, kodları kullanarak ödül kazanabilir, ancak bu bazı hayranlar için yetersizdir. Genshin Impact'in Twitch üzerinden canlı yayınından sonra, hayranlar sosyal medyada duyuruya karşı memnuniyetsizliklerini ifade ettiler. Bir kullanıcı, Genshin Impact'in Honkai Impact 3rd gibi önceki oyunları gibi daha cömert olmasını istiyor, diğerleri ücretsiz bir karakter talep ediyor.

Bu tür etkinliklerde ne kadar cömert olmak istedikleri HoYoverse'a, oyuncuların bu oyun için zaman ve para harcayıp harcamak isteyip istemediklerine bağlıdır. Birçok Genshin Impact hayranı, bu yılki yıldönümü etkinliği ve ödüllerinden yine hayal kırıklığına uğramış olmasına rağmen, birçoğu yeni ve gelecek karakterlerin profil resimlerini kullanmışlardır, örneğin Neuvillette, Wriothesley ve yakında oynanabilir olabilecek söylenen NPC Furina gibi.

Genshin Impact, Android, iOS, PC, PS4 ve PS5 üzerinde ücretsiz oynanabilir. Ayrıca Nintendo Switch için geliştirilmekte olan bir oyundur.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.