Minecraft'ta En İyi Tohumlar (Şubat - Mart 2022) En İyi Seed Kodları!

Minecraft'ta En İyi Tohumlar (Şubat - Mart 2022) En İyi Seed Kodları!

Yeni Minecraft dünyalarına başlamak için nadir veya daha heyecan verici bir yol isteyen oyuncular için tohum kullanabilirler. İşte Şubat - MArt 2022'nin en iyileri.

En yeni Minecraft dünyalarına başlarken biraz daha fazla kontrol isteyen oyuncular için , 2022'de oyuncuların atlayabileceği heyecan verici dünyalara sahip birçok yeni tohum var. Ek olarak, belirli bir biyomun ortaya çıkmasını isteyen veya nadir bir yapı isteyen oyuncular, üslerini hemen etrafına kurabilirler; Belirli bir tohum kullanmak, oyuncuların dünyalarına nasıl başlayacaklarını seçmelerine ve başka türlü bulamayacakları daha nadir veya benzersiz durumları görmelerine olanak tanır.

Minecraft Sürüm 1.18'de zombi istilasına uğramış köylerin, pandaların olduğu bambu ormanlarının, ıssız adaların veya güzel yeni mağaraların yanında yumurtlamak isteyen oyuncular, maceralarına başlamak için bol miktarda tohum kullanabilirler. Bu tohumlar, oyunculara heyecan verici bir şeyin yakınında bir yumurtlama yeri sağlar, böylece oyuncular dünyalarının geri kalanını keşfetmeden önce nereden başlayacaklarını bilirler.

Bir tohum kullanmak için oyuncuların Yeni Dünya Yarat'ı seçmeleri ve ardından Dünya Seçenekleri düğmesini tıklamaları gerekir. Oradan oyuncular, dünya oluşturucu için özel bir tohum yazabilecekleri bir metin kutusuna erişebilecekler. Bu tohumlar, belirli bir dünya oluşturan ve oyuncuların rastgele yeni bir dünya oluşturmak yerine önceden belirlenmiş belirli yerlerde ortaya çıkmasına izin veren bir dizi sayıdır.

Minecraft 1.18: En İyi Tohumlar (Şubat 2022)

Minecraft Tohum Köyü w Stronghold 1.18 Şub 2022

Kale Köyü

Tohum: 2065486297

Bu tohum, oyuncuları terk edilmiş bir köyün hemen yanında doğurur . Köy, oyunculara kapının hemen dışında bazı yararlı kaynaklar sunabilse de, asıl mücevher, altında yatan sırdır. Doğrudan köyün içinden bir vadi geçmektedir ve oyuncular bunun altındaki bazı tahta blokları görebileceklerdir. Bu blokları takip etmek oyuncuları bir kaleye götürecek, yani oyunun en başında Son'a erişmenin bir yolu olacak. Bu tohum, Ender Dragon'u mümkün olan en kısa sürede yenmek isteyen oyuncular için mükemmel bir başlangıç.

Köyün Yanında Terk Edilmiş Mayın Kuyusu

Tohum: 141280768

Minecraft Tohum Köyü w Terkedilmiş Mineshaft 1.18 Şub 2022

Bu tohum, oyuncuları bir köyün hemen yanında doğurur. Bu alışılmadık bir durum olmasa da, bu köyün birkaç blok ötede çöl biyomunda açıkta kalan bir maden kuyusu olan bir vadisi var. Oyuncular şelaleyi ve lav çukurlarıyla dolu vadiyi kolayca tespit edecek ve içinden geçen mayın kuyusunun tahta bloklarını görecekler. Bu tohum, oyuncuların bazı nadir kaynaklar, barınağa kolay erişim ve Minecraft'ta iyi bir madencilik konumu ile başlaması için mükemmel bir yoldur .

Hayatta Kalma Adaları

Tohum: 67080907

Minecraft Seed Survival Islands 1.18 Şub 2022

Bu tohum, okyanusu seven veya daha fazla meydan okuma arayan oyuncular için idealdir. Oyuncular, okyanusun ortasında, kumla çevrili küçük bir ormanla orta büyüklükte bir adada doğacaklar. Yakınlarda oyuncuların yüzebileceği veya tekneyle gidebileceği birçok küçük ada var. Bu tohum, oyunculara başlamak için yeterli miktarda verir ve oyuncular ada yaşamından bir mola vermek isterse anakara nispeten yakındır. Oyuncular ticaret yapmak isterse, anakarada hemen sahilde bir köy var.

Mantar Yarımadası

Tohum: 992826707

Minecraft Tohum Mantar Yarımadası 1.18 Şub 2022

Bu tohum, Mantar biyomlarını seven oyuncular için oyuncuları doğrudan kıyıda bir araya getirir. Bu Mantar biyomu çok büyük değil ve normal bir ormana bağlı. Ancak diğer üç tarafı da suyla çevrilidir. Bu, onu tespit edilmesi kolay ancak diğer biyomlara kolay erişim isteyen bir mantar biyomu isteyen oyuncular için mükemmel bir yumurtlama noktası yapar. Ayrıca, oyuncuların güçlerini test etmeleri ve nadir malzemeleri toplamaları için kıyının hemen dışında bir sualtı anıtı da var.

Bambu Ormanı

Tohum: 1959330209

Minecraft Tohum Bambu Ormanı 1.18 Şub 2022

Bambu ormanları birkaç yıl önce Minecraft'a eklendi ve bu tohum oyuncuları doğrudan devasa bir ormanın ortasına getiriyor. Buna ek olarak, bu bambu ormanı Pandalarla da doludur, bu da onu sevimli siyah beyaz ayıları seven oyuncular için harika kılar. Orman aynı zamanda bir orman biyomunun hemen yanındadır, bu nedenle oyuncuların üzerinde çalışacak çok fazla yeşillik vardır.

Zombi Köyü

Tohum: 427074153

Minecraft Tohum Zombi Köyü 1.18 Şub 2022

Bu tohum, oyuncuları bir zombi köyünün tam ortasına, oyuncular için korkuya veya dövüşü sevenlere bırakır. Oyuncular köyden çıkmak için savaşabilecek, onu zombileri çiftleştirmek için kullanabilecek veya daha fazla zorluk için evlerini yapabilecekler. Ayrıca, ovaların hemen karşısında başka bir zombi köyü var.

Damlataş Mağarası

Tohum: -1895276179

Minecraft Tohum Damlayan Taş Mağarası 1.18 Şub 2022

Bu tohum, oyuncuları bir yağmacı karakolunun yanında doğurur, bu nedenle oyuncular doğduktan hemen sonra kaçmak için savaşmak zorunda kalacaklar. Bununla birlikte, yumurtlamadan çok uzakta olmayan (koordinatlar -31, 73, 749) oyuncular, Minecraft 1.18'in büyük mağara güncellemesinde yeni olan sarkıtlarla dolu geniş, güzel bir mağara olan açıkta kalan bir damlataş mağara sistemini bulabilecekler .

Çılgın Kayalıklar

Tohum: 1671036691

Minecraft Seed Crazy Cliffs 1.18 Şub 2022

Minecraft 1.18 güncellemesindeki Yeni uçurumları kullanan bu tohum, oyuncuları devasa uçurumlarla ayrılmış karlı ve düzlük bir biyomun yanına bırakır. Bu eşsiz çılgın uçurumlar, her iki biyomun da muhteşem manzarasını sunar ve oyuncular uçurumların tepesinde keçilerle karşılaşabilirler. Ayrıca dipte bir göl var, bu da onu uçurum kenarında bir sığınak inşa etmek için güzel bir yer haline getiriyor.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.