Minecraft Tank İnşası, Gerçek Hayatı Nasıl Taklit Ediyor? İşte Ayrıntılar...

Minecraft Tank İnşası, Gerçek Hayatı Nasıl Taklit Ediyor? İşte Ayrıntılar...

Bir Minecraft hayranının etkileyici tank yapısı, Keskiler ve Uçlar modunun küçük bloklarından yararlanarak olağanüstü düzeyde ayrıntı sağlar.

Harika bir Minecraft yapısı, olağanüstü ayrıntılı ve gerçekçi bir tank yapmak için küçük bloklar modunu kullanır. Hayatta kalma sandbox oyunu, oyunculara sonsuz çeşitlilikte dijital yapı oluşturmak için araçlar ve kaynaklar sağlar. Minecraft Survival sunucu kalesi gibi devasa projeler etkileyici bir ölçek elde ederken, diğer hayranlar bunun yerine ayrıntıları vurgulama eğiliminde.

Özveri ve oyunun çok çeşitli farklı blokları sayesinde Minecraft oyuncuları şaşırtıcı derecede büyük ve karmaşık yapıları hayata geçirebilir. Survival Mode'da oyuncu tarafından taş, ahşap ve cam gibi malzemeler toplanmalıdır ve inşaat, ölüm tehdidi nedeniyle daha riskli hale gelir. Bu arada Minecraft'ın Yaratıcı Modu, oyunculara her bloğa sınırsız erişim sağlar ve genel olarak daha kolay bir deneyim için etrafta uçmalarına izin verir. Büyük ölçekli yapılar her iki modda da tamamlanabilir ve oyuncu tabanının yaratıcılığı, projelerini nasıl oluşturduklarına bakılmaksızın genellikle hayranlık uyandırır. Tanklar ve savaş gemileriyle devasa bir Minecraft savaşı örneğin, amfibi bir savaşın gerçekçi bir yeniden canlandırılması için ayrıntı ve ölçeği birleştirir.

Reddit kullanıcısı zmilkirill , kısa süre önce nefes kesici bir ayrıntı düzeyine ulaşmalarını sağlayan bir mod ile kendi Minecraft tankını inşa etti. Keskiler ve Uçlar modu, dijital mimara, İkinci Dünya Savaşı döneminden kalma ISU-152 muharebe tankının gerçekten gerçekçi bir yorumunu oluşturmak için bir araya gelen son derece küçük bloklara erişim sağlar. Keskiler ve Uçlar modu, oyuncunun belirgin eğriler oluşturmasını sağlayarak tankı tipik Minecraft yapısından daha az bloklu hale getirir. Sandbox hayatta kalma uzmanı Steve, zmilkirill'in yaratılışının hem büyük boyutunu hem de karmaşık ayrıntılarını gösteren ölçek için dahil edildi.

minecraft-player-builds-steve-a-tank-makrokedi.jpg

Tanklar, Minecraft oyuncuları için çok özel

Tanklar, Minecraft kullanıcıları için özellikle popüler bir yapıdır, ancak bir oyuncu aslında blok tabanlı savaşta kullanılmak üzere çalışan bir tank oluşturmayı başarıyor. Çalışan Minecraft tank yapısı, zmilkirill'in ISU-152'si kadar büyük veya ayrıntılı değil, ancak işlevsellik için puan alıyor. Tank, yalnızca düz bir çizgide hareket edebiliyor gibi görünse de, kendisini zeminde itmek için bir dizi yapışkan piston kullanıyor. Büyük namlusu, TNT bloklarından ve bir dağıtıcıdan oluşur ve teorik olarak düşmanlara patlayıcı atmasına izin verir. Bununla birlikte, pratikte sadece bir duvara çarpma ve görkemli bir şekilde kendi kendini yok etme yeteneğine sahip görünüyor.

Minecraft tankları tüm şekil ve boyutlarda gelir, ancak zmilkirill, Keskiler ve Uçlar modunu kullanarak benzeri görülmemiş bir ayrıntı düzeyine ulaşmıştır. Minik bloklar, ISU-152'de etkileyici bir ayrıntı düzeyine izin veriyor ve yaratılış, uzaktan bir Minecraft yapısına bile benzemiyor. Tank çalışmayabilir, ancak görünüşü, herhangi bir düşmanı korkutup çabucak teslim olmaya yetecektir.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.