Elden Ring Oyuncusu Godrick'i Muzdan Yapılan Denetleyiciyi Kullanarak Yendi

Elden Ring Oyuncusu Godrick'i Muzdan Yapılan Denetleyiciyi Kullanarak Yendi

Twitch oyuncusu SuperLouis64, oyun zekasının bir başka etkileyici başarısında, muzdan yapılmış bir kontrol cihazı kullanarak Elden Ring'in Godrick the Grafted'ını yendi.

Yetenekli bir Twitch yayıncısı, muzlardan yapılmış bir kontrol cihazı kullanarak Elden Ring'in zorlu Godrick patronunu yendi. FromSoftware'in en yeni karanlık fantezi RPG'si birkaç hafta önce çıktı ve internet şimdiden oyuncuların vahşi karakter yaratımlarını gösteren ekran görüntüleri ve tesadüfi karşılaşmalar ve tuhaf ölümlerin klipleriyle dolu. Bunlar arasında şanssız bir Tarnished'in , korkunç bir patronu devirdikten sadece birkaç saniye sonra Elden Ring'de düşük seviye bir koç tarafından öldürülmesi ve bir ejderha ile savaşın ortasında bir bok böceği nedeniyle ölmesi sayılabilir.

FromSoftware'in önceki çalışmalarına göre, Elden Ring inanılmaz derecede zor olabilir, o kadar ki oyunun geliştiricileri bile Elden Ring'in birçok zorlu düşmanına karşı mücadele eden herkese sempati duyduğunu ifade etti . Elden Ring , iri yarı devlerden, Elden Lords'un evcilleştirmeye çalışmanın aptalca olacağı devasa köpeklere kadar , oyuncu ile Elden Ring'in dağınık parçalarını yeniden birleştirme hedefi arasında duran korkunç düşmanlarla dolu - ve onlardan biri. en kötü şöhreti Elden Ring'in korkulan Aşılı Godrick'idir. Oyuncular, dev altın baltasının onu zorlu bir rakip haline getirdiği Stormveil Kalesi'nde bu devasa, çok kollu savaş ağası ile karşı karşıya geliyor. Bununla birlikte, bazı oyuncular Godrick'in terör saltanatına başarıyla son verdi ve bunu yapmak için oldukça yaratıcı yöntemler kullandı.

2022/01/24/elden-ring-oynanis-fragmani-1623362689-makrokedi.jpg

Böyle bir oyuncu, yakın zamanda Twitter'da muzlardan yapılmış bir kontrol cihazı kullanarak Elden Ring oynarken kısa bir oyun klibi paylaşan SuperLouis64'tü. Bu yüzeyde ne kadar tuhaf görünse de, SuperLouis64'ün bir keresinde açıkladığı gibi, bu muz denetleyicisinin arkasında aslında bilimsel bir işlevsellik vardır. bir İnsan Arayüz Cihazı. SuperLouis64'ün Elden Ring'i oynamak için alışılmışın dışında yöntemi de işe yaramış gibi görünüyor, çünkü o, zorlu bir patron dövüşünden sonra tropikal denetleyicisini kullanarak Aşılı Godrick'i yenebildi.

Muzlar, SuperLouis64'ün Elden Ring'i oynamak için kullandığı ilk sıra dışı uygulama değil, çünkü yakın zamanda , etkileyici bir kendi kendine meydan okumada çember benzeri Ring Fit Adventure kontrol cihazını kullandığı bir başka klibi yayınladı. SuperLouis64 ayrıca , cezalandırıcı zorluğu ve orta çağ ortamıyla tanınan bir başka FromSoftware oyunu olan Dark Souls 3'ü oynamak için bir muz denetleyicisi kullandı, Call of Duty: Modern Warfare'de Donkey Kong'un meşhur Bongo denetleyicileriyle rakiplerini öldürdü ve hatta bir oyuncak Nerf yayı kullandı Final Fantasy 14'te Bard'ın oklarını gerçekten ateşlemek için.

elden-ring-banana-controller.webp

SuperLouis64, Elden Ring gibi kötü şöhrete sahip zorlu video oyunlarını yenmek için tuhaf ve olağandışı kontrolörler kullanmasıyla tanındı ve son zamanlarda Elden Ring'in Godrick the Grafted'ına karşı bir demet muz kullanarak kazandığı zafer çok etkileyici bir başarı. Elden Ring'in çıktığı birkaç hafta içinde , dünyanın dört bir yanındaki oyuncular, FromSoftware ve efsanevi yazar George RR Martin'in ve Elden Ring'in birçok Twitch yayınının ve masa üstü RPG canlandırmasının oyunun bir gecede olduğunun kanıtı olduğu acımasız dünyaya atladılar. başarı. Ancak Elden Ring , oyunculara düşmanlarını yenmek için büyük bir silah ve büyü cephaneliği verirken, bazen en tehlikeli öğe olgun, sağlıklı bir muzdur.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.