Elden Ring Altın Bokböceği Tılsımı Nerede Bulunur?

Elden Ring Altın Bokböceği Tılsımı Nerede Bulunur?

Elden Ring'de rünleri daha etkili bir şekilde toplamak isteyen oyuncular Caelid'de Cleanrot Şövalyelerini öldürerek Altın Bokböceği Tılsımı elde etmek isteyeceklerdir.

Elden Ring, oyunculara, düşmanları öldürmekten kazanılan rune sayısını artıran benzersiz bir tılsım olan Altın Scarab Tılsımı da dahil olmak üzere birçok benzersiz öğe sunar. Bu aksesuarlar, Dark Souls gibi önceki FromSoftware oyunlarından kalan halkaların kalıntılarıdır. Buna ek olarak, halkalar oyunculara, çoğu doğru durumda inanılmaz derecede faydalı olan benzersiz güçlendirmeler sunarak oyuncuları ihtiyaçlarına göre değiştirmeye teşvik etti. Elden Ring'dekitılsımlaraynı şekilde çalışır, her yapıya yüksek değer sağlar ve mümkün olduğunca fazla stok yapan oyunculara esneklik sağlar.

Elden Ring'deki Tılsımlar, kuşanıldığında çeşitli saldırı, savunma veya yardımcı efektler sağlayan, örneğin güç saldırılarını veya ekipman yükünü artırma gibi benzersiz aksesuarlardır. Oyunda bu eşyalardan pek çok var ve Elden Ring'deki çeşitli düşman ve patronlardan drop olarak , tüccarlardan satın alınabiliyor veya sandıklardan yağmalanarak elde edilebiliyor. Ayrıca Tılsım Torbaları elde edilerek oyuncuların aynı anda kuşanabilecekleri tılsım sayısı arttırılabilir.

Altın Bokböceği Tılsımı, kullanıcıya patronlar da dahil olmak üzere düşmanları öldürmekten %20 daha fazla rün verir ve oyuncuların rünleri toplamalarına yardımcı olmak için şu anda oyunda sahip oldukları en iyi araçtır. Ayrıca, Altın Bokböceği Tılsımı öldürme darbelerinde tetiklendiğinden, oyuncuların dövüşün başında onu kuşanmış olmaları gerekmez. Bu, oyuncuların canlarını azaltarak ve ardından son darbeyi vermeden önce tılsımı donatarak patron dövüşleri sırasında onu daha kolay kullanmalarını sağlar.

Elden Ring'de Altın Bokböceği Tılsımı Nasıl Elde Edilir?

elden-ring-1.jpg

Altın Bokböceği Tılsımı'nı elde etmek için oyuncuların önce Elden Ring'in başlangıç ​​alanı Limgrave'nin doğusundaki bir bölge olan Caelid'deki Terkedilmiş Mağarayı bulmaları gerekecek . Smoldering Wall's Site of Grace'den başlayarak, oyuncular bir uçurumun yakınında ölü bir ağaç görene kadar doğrudan doğuya gitmelidir. Önlerindeki uçurum duvarında, çift atlama veya etrafındaki dallar kullanılarak ulaşılabilen Antik Mağara'ya bir giriş olacaktır.

Mağara, oyuncuların sağlığını hızla tüketen tehlikeli bir madde olan kırmızı çürük ile dolduğundan, oyuncular içeri girerken dikkatli olmalıdırlar. Bu nedenle, bazı bölgelerde hava oldukça kararabileceğinden, oyuncuların içeri girmeden önce birkaç Koruyucu Bolus ve bir meşale veya fener getirmeleri tavsiye edilir. Mağaranın içinden geçmek, sonunda oyuncuların Elden Ring'de iki Cleanrot Şövalyesine karşı isteğe bağlı bir patron dövüşüyle ​​yüzleşmeleri gereken bir sis kapısına yol açacaktır.

Çok düşmanlı patron dövüşleri yorucu bir çile olma eğiliminde olsa da, Cleanrot Şövalyeleri ile etkili bir şekilde başa çıkmanın birçok yolu vardır. Menzilden savaşıyorsanız, sürpriz bir saldırıdan kaçınmak için ikisini de görüş alanınızda tuttuğunuzdan emin olun ve Orak Şövalyelerin menzilli saldırılarına saldırıp onlardan kaçarken biraz mesafe bırakın. Yakın dövüşte savaşıyorlarsa, oyuncular karşılık veya arkadan bıçaklamalar arayabilir ve hücum saldırıları yaparak denge eksikliklerini kötüye kullanabilirler. Oyuncular her iki şövalyeyi de yener yenmez, 7000 rün ve Altın Bokböceği Tılsımı ile ödüllendirilecekler ve daha sonra Elden Ring'de çiftçilik ürünleri için en iyi güçlendirmeyi sağlamak üzere donatılabilecekler.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.