Elden Ring Eternal City Nokstella'ya Nasıl Gidilir?  Ebedi Şehir Nokstella Nerede?

Elden Ring Eternal City Nokstella'ya Nasıl Gidilir? Ebedi Şehir Nokstella Nerede?

Elden Ring Eternal City nerede, nasıl gidilir? Elden Ring'deki Ebedi Şehir Nokstella'ya ulaşmak için Tarnished, Cadı Ranni'nin yeraltı alt bölgesine erişmesi için bir görevi tamamlamalıdır.

Ebedi Şehir Nokstella, Elden Ring'in "isteğe bağlı" alt bölgelerinin eksileri olsa da, bölge değerli kaynaklar ve nadir öğelerle zengin olduğundan, birçok Tarnished onu nasıl açacağını bilmek isteyebilir. Teknik olarak Nokstella, Siofra Nehri'ne benzer bir yeraltı bölgesi olan Ainsel Nehri'nin bir parçasıdır. Ayrıca, Nokron ve Siofra gibi, Nokstella da Ainsel Nehri'ne kapalıdır ve yalnızca Tarnished belirli bir NPC'nin hikayesinde ilerledikten sonra Elden Ring'de erişilebilir hale gelir.

Elden Ring'deki Ebedi Şehir Nokstella'nın kilidini açmak için gezginler, Tarnished'e Spirit Calling Bell sağlayan ve onun kulesi Ranni's Rise'da yaşayan NPC olan Cadı Ranni ile konuşmalıdır. Bu kule, haritanın Karia Malikanesi üzerinden erişilen bir kısmı olan kuzeybatı Liurnia'da yer almaktadır. Karia Malikanesi'ni tamamlamak için maceracıların malikanenin Zindan Patronu Kraliyet Şövalyesi Loretta'yı yenmeleri gerekecek. Daha sonra, Tarnished, Ranni's Rise'ın bulunduğu tepe olan Three Sisters'a girebilir.

Ranni's Rise, Three Sisters'ın batısında yer alır ve Glintstone Dragon Adula tarafından korunmaktadır. Maceracıların Cadı ile buluşmak için ejderhayla savaşmak zorunda olmadığını unutmayın. Kuleye çıkın ve Ranni'ye kölelik teklif edin, ardından kahramanı Nokron'un gizli hazinesi olan Fingerslayer Blade'i bulmakla görevlendirecek . Daha sonra, Ranni's Rise'ı çevreleyen sihirli bir bariyer olacak ve ancak oyuncu Savaş Danışmanı Iji, Blaidd ve Seluvis ile konuştuğunda ortadan kalkacak. Blaidd yoksa, kahramanı Iji ve Seluvis ile konuşabilir. Diyalog zincirini tamamlamak ve dışarıdaki engeli ortadan kaldırmak için Ranni'ye dönün.

how-to-unlock-nokstella-in-elden-ring.webp

Elden Ring'de Nokstella Nasıl Açılır?

Nokron, Ebedi Şehir, Mistwood'un güneyindeki düşen yıldız kraterinden erişilebilir hale gelir. Bu giriş, Tarnished Caelid'de Starscourge Radahn'ı yendikten sonra görünecektir. Şehre girdikten ve Mimic Tear'ı geçtikten sonra kuzeydeki Ancestral Woods'a gidin ve Fingerslayer Blade'in bulunabileceği Night's Sacred Ground'a ulaşmak için platform oluşturma mücadelesini tamamlayın. Ters Karia Heykeli'ni almak için görev öğesini Ranni'ye iade edin.

Ardından, alanı yeniden yükleyin ve Ranni's Rise'ın kuzeydoğusundaki kule olan Renna's Rise'a gidin. Aktif bir Gönderme Kapısı bulmak için en üste çıkın. Ainsel Nehri Ana'ya taşınmak için portalı kullanın. Buradan, oyuncu Uhl Sarayı Harabeleri'nden güneye gitmeli ve ardından Dev Karıncalar ile bir tünelden batıya gitmelidir. Tarnished, mağaradan çıktıktan sonra kendilerini Ebedi Şehir Nokstella'da bulacaklar.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.