Elden Ring'de Fire's Deadly Sin Nasıl Alınır?

Elden Ring'de Fire's Deadly Sin Nasıl Alınır?

Elden Ring Ateşin Ölümcül Günahı Nasıl Elde Edilir? Elden Ring'de Fire's Deadly Sin'i elde etmek için, Tarnished, önce Royal Capital, Leyndell'in Güçlendirilmiş Malikanesi içindeki bir Boyama bulmacasını çözmeli.

Fire's Deadly Sin, Elden Ring'de büyücüyü ve çevresini şiddetli bir ateşle tutuşturan bir Büyüdür. Bu Büyü kuşkusuz cesur bir güç hareketidir ancak savaş için mantıksız görünebilir. Ayrıca, alevlerle kaplandığında oyuncunun HP'si yavaş yavaş azalacaktır. Bununla birlikte, zeki Tarnished, Elden Ring'deki bu tuhaf Incantation'ı Erdtree Greatshield ile eşleştirerek alışılmışın dışında bir şekilde tasarladı.

Oyuncu, Ateşin Ölümcül Günah Büyüsünden HP kaybederken, Erdtree Greatshield'in merkezinden kutsal bir ışık huzmesi ateşlemek için benzersiz aktif yeteneğini tetikleyebilir. Bu ışık cıvataları biraz Dayanıklılığa mal oluyor, ancak atılacak FP yok, yani Tarnished, alevler içinde oldukları sürece mermileri sonsuza kadar vurabilir. Tabii ki, böyle tuhaf ama güçlü bir yapı, zamanla iyileşen Büyüler veya Ateş Hasarına Karşı Direnci artıran Tılsımlar ile birleştirilebilir. Bununla birlikte, Elden Ring hayranları muhtemelen bu yapıdan yararlanmak için birden fazla yol geliştirecek olsa da, Fire's Deadly Sin Incantation'ı edinmek ilk adımdır.

elden-ring.jpg

Elden Ring'de Fire's Deadly Sin'i elde etmek için , Tarnished'in Elden Ring'deki Atlus Platosu'na ve Kraliyet Başkenti Leyndell'e erişimi olması gerekir. Ayrıca, Incantation'ı elde etmek bir Resim yapbozunun parçasıdır, bu da oyuncunun, Büyünün başka bir yerde ortaya çıkması için belirli bir Resim ile etkileşime girmesi gerektiği anlamına gelir.

Elden Ring'de Ateşin Ölümcül Günah Konumu

İlk olarak, Tarnished, Dönüş Kulesi'nin tepesindeki Tuzak Sandığı aracılığıyla ışınlanarak veya Başkent Rampartının kuzey girişini koruyan Ejderha Ağaç Nöbetçisini yenerek Kraliyet Başkenti Leyndell'e girmelidir. Ardından, şehrin batı tarafında, İlahi Köprü'nün yakınında bulunan Müstahkem Malikaneye gidin. Binayı Grace Sitesi, Müstahkem Malikane, Birinci Kat için arayın. Aynı odanın içinde "Uçmayan Kuş" Tablosu adı verilen büyük bir illüstrasyon bulunur. Onunla etkileşime girdikten sonra, maceracılar artık resmin nerede çizildiğini bulmalıdır.

2022/01/24/elden-ring-oynanis-fragmani-1623362689-makrokedi.jpg

Leyndell'den kuzeybatıya, Elden Ring'deki Dış Duvar Savaş Alanına doğru yürüyün . Başkentin duvarlarından çıkın ve bir dağın yamacına kurulmuş bir mezra olan Yel Değirmeni Köyü'ne ulaşana kadar kuzeybatıya doğru yolculuğa devam edin. Dans eden sinir bozucu kadınlardan sakınarak köyün basamaklarını tırmanın. En üstte, Tarnished, Godskin Peeler ve Scouring Black Flame'i düşüren bir patron olan Godskin Apostle ile karşılaşacak. Bu Alan Bossu ile dövüşmek isteğe bağlıdır, çünkü oyuncular bunun yerine tepenin güneybatısında, uçurumun yakınında oturan eve yönelmelidir. Oyuncu yaklaştığında kaybolacak oturmuş bir hayalet bulmak için çıkıntıya yaklaşın. Ruhun yerine Elden Ring'de Ateşin Ölümcül Günah Büyüsü olacak.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.