Insomniac'ın Bir Sonraki Marvel Oyunları Eşli Çok Oyunculu Olabilir

Insomniac'ın Bir Sonraki Marvel Oyunları Eşli Çok Oyunculu Olabilir

Insomniac tarafından yayınlanan bir iş ilanı, Marvel's Spider-Man 2 veya Marvel's Wolverine gibi gelecekteki bir Marvel oyununun işbirliği yapabileceğini ima edebilir.

Insomniac Games'in yeni bir iş listesi, Marvel's Spider-Man 2 gibi gelecekteki bir Marvel unvanının çok oyunculu işbirliği içerebileceğine dair daha fazla spekülasyona yol açtı . Insomniac'ın son yıllarda Marvel ile ortaklığının başarılı olduğu kanıtlandı ve 2018'de Peter Parker odaklı Marvel's Spider-Man hayranlardan ve eleştirmenlerden büyük övgü aldı. Insomniac, bu formunu 2020'nin Marvel's Spider-Man: Miles Morales'i ile sürdürdü ve stüdyo, Marvel's Spider-Man 2 ve Marvel's Wolverine'de en az iki Marvel projesi daha teslim etmeye hazırlanıyor.

Marvel'in Örümcek Adam'ı öncelikle Peter Parker'ın genç bir yetişkin olarak hikayesine odaklanmış olsa da, Miles Morales ile ikinci bir Örümcek Adam kurdu. Örümcek Adam: Miles Morales , Miles'ın kahraman olmanın ne demek olduğunu öğrendiğini gördü, ancak Peter Parker, Symkaria'daki Daily Bugle görevinde Mary Jane'e katıldığı için oyunda büyük ölçüde yoktu. Marvel's Spider-Man 2'nin ilk fragmanı, suçlularla yan yana savaşan iki kahramanı gösterdi ve çok oyunculu olan yaklaşan devam filmiyle ilgili söylentiler uzun zamandır mevcuttu.

Game Rant tarafından bildirildiği üzere , Insomniac Games'teki yeni bir iş listesi, Marvel's Spider-Man 2'de çok oyunculuyla ilgili spekülasyonların doğru olabileceğini belirtti. Baş Oyun Mühendisi listesi, rolün " heyecan verici yeni bir proje için çok oyunculu özellikler ve sistem üzerinde çalışan bir ekibin " parçası olacağını ve gereken deneyimin çok oyunculu odaklı olduğunu belirtiyor. Marvel's Spider-Man serisinde şimdiye kadarki kurulum göz önüne alındığında, Marvel's Wolverine veya duyurulmamış bir Insomniac projesinin de olması mümkün olsa da, Insomniac'ın onaylanan gelecek sürümlerinin çok oyunculu bir mod alması en mantıklısı gibi görünüyor. ortak odak.

Marvel's Spider-Man Remastered'ın PC Sürümü Kullanılmayan Çok Oyunculu Varlıkları Ortaya Çıkardı

peter-and-miles-spider-man-miles-morales-ending.jpg

Veri madencileri, Marvel's Spider-Man Remastered'ın PC çıkışının ardından bir kesme işbirliği modunu gösteren birkaç dosya ortaya çıkardı . Bu dosyalar, iki oyunculu kooperatiften özel bahseder ve Peter veya Miles'ı " Üstün " olarak gören " Kazanan " mesajları göstererek , oyuncuların daha iyi bir süper kahraman olmak için birbirleriyle rekabet edeceklerini belirtir. Peter ve Miles'ı bir araya getirme fikri bir süredir planlanmış olsa da, Miles'ın güçlerini ancak oyunun üçüncü perdesinin sonlarında kazandığı düşünüldüğünde, bunun kesilmesi anlaşılabilir. Miles, oyunun hikayesinin en sonunda bir kredi ortası sahnesinde Peter'a güçlerini açıkladı,DLC. Öyle olsa bile, oyuncular onu tam olarak kullandığını görmek için kendi solo unvanına kadar beklemek zorunda kalacaktı.

Insomniac'ın iş listesi yaklaşmakta olan " yeni projenin " ne olacağını belirtmese de, şimdiye kadar projeler hakkında bilinenler göz önüne alındığında, Insomniac'ın Marvel's Spider-Man 2'de çok oyunculu co-op çalışması Marvel'inkinden daha mantıklı olurdu. Wolverine . İkincisinin, bu noktada diğer X-Men'leri dahil etmek yerine, Wolverine'in hikayesini solo bir girişim olarak kurmaya odaklanması daha muhtemel görünüyor. Tabii ki, bu projenin Marvel ile ilgisi olmaması ve Insomniac Games'in Ratchet & Clank gibi diğer IP'lerinden biri için duyurulmamış bir oyun için olma olasılığı da var . Marvel's Spider-Man 2 ileHala bir 2023 sürümünün etrafında dönüyor, oyuncuların oyunla ilgili daha fazla ayrıntı ve işbirliğine dayalı oyun içerip içermeyeceği için daha fazla beklemek zorunda kalmayacağını umarız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.