Halo Infinite: Harbinger Boss Nasıl Yenilir?

Halo Infinite: Harbinger Boss Nasıl Yenilir?

Harbinger Boss nasıl yenilir? Harbinger Boss'u yenme taktikleri... Halo Infinite günümüzde en çok oynanan oyunlardan ve en büyük rakiplerden Harbinger Boss'u yeniyoruz.

Chak 'Lok'tan Escharum'a Halo Infinite, her biri benzersiz ve kendi zorluklarıyla gelen çok sayıda patron içerir. Yine de bazı patronlar diğerlerinden daha zor ve Harbinger kesinlikle listenin başında. Halo Infinite'de Harbinger'ı yenmek sabır, bilgi ve beceri gerektirir.

Harbinger tek başına çok büyük bir tehdit değil. Ancak yardımına çağırdığı çevre ve düşmanları işleri daha da zorlaştırabilir. Özellikle Heroic veya Legendary zorluklardaki oyuncular için Harbinger bazı ciddi problemler sunabilir. Biraz hazırlık ve bilgi olmadan Infinite'in son bossunu yenmek uzun zaman alabilir. Ve şimdi Halo Infinite bu kadar başarılı bir şekilde alındığından, Harbinger'ı yenmek ve Master Chief'in Zeta Halo'daki yolculuğunun nasıl sona erdiğini keşfetmek için daha iyi bir zaman olamaz.

Halo Infinite'de Harbinger Nasıl Yenilir?

Harbinger, The Endless'ı çağırmaya çalıştığı arena benzeri bir alanda Master Chief'i bekliyor. Yine de, Şef'in onu kolayca yenmesine izin vermiyor. Kendini bir enerji balonu içinde koruyor ve oyuncuyu düşman dalgalarıyla savaşmaya zorluyor.

halo-infinite-campaign-forerunners-harbinger-banished-makrokedi.jpg

Master Chief'i korumaya yetecek bir siper olmadığı gerçeği olmasaydı, bu çok karmaşık olmazdı. Seviye, neredeyse kesinlikle oyuncuları Halo Infinite kampanyasının son bölümünde hareket halinde tutmak için tasarlandı. İlk birkaç dalgayı geçmenin bir yolu, alt seviye geçitten çıkan düşmanları öldürmektir. Ardından oyuncular o bölgede durabilir ve düşmanları kendilerine gelmeye zorlayabilir. Bu mücadeleyi biraz daha kolaylaştırır.

Her dalgadan sonra oyuncu Harbinger'a zarar verme şansına sahiptir. Bu kesinlikle patron dövüşünün en az zor kısmı. Bölgede ışınlanma alışkanlığı olduğu için ona vurmak zor olabilir.

Arena duvarı boyunca birkaç nöbetçi kiriş var ve genellikle çok etkili olmasalar da, bu hasar aşamalarında Harbinger'a zarar vermede harikalar. Bununla birlikte, daha acil düşmanlar, Harbinger'ın Master Chief'i öldürmek için gönderdiği düşmanlardır.

Son tur, zorunlu homurdanmaları, keskin nişancıları, vahşileri, çakalları ve yerçekimi çekici ile zırhlı bir kabadayı içerir. Bu dövüş için yapılacak en iyi şey, diğer tüm düşmanları öldürmek ve ardından zemin seviyesinden bölgedeki balkonlardan birine gitmek için kıskaç kullanmaktır. Yerçekimi çekici canavarı Usta Şefi kovalarken, oyuncular bazı etkili atışlar yapabilirler.

Düşman dalgaları yenildiğinde, Harbinger basit bir rakiptir. Yenilgisi, gelecekteki oyunlarda yer alacak muhteşem hikayeyi oluşturan destansı Halo Infinite kampanyasının finalinde doruğa ulaşıyor. Ve kampanya tamamlandığında, oyuncular kendilerini Halo Infinite'in sunduğu harika çok oyunculu deneyime atmakta özgürler. Her şey düşünüldüğünde, Harbinger birinci sınıf bir kampanyada zor ama değerli bir son adımdır.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.