Yeni Hayatta Kalma Oyunu Forever Skies Mükemmel Başlangıç Yaptı!

Yeni Hayatta Kalma Oyunu Forever Skies Mükemmel Başlangıç Yaptı!

Forever Skies, geliştirici Far From Home tarafından yeni duyurulan birinci şahıs hayatta kalma oyunudur. Yeni Hayatta Kalma Oyunu Forever Skies Mükemmel Başlangıç Yaptı!

Forever Skies, Oyuncuları Yıkılmış Bir Dünyayı Kurtarmak ve Hayatta Kalmakla Görevlendiriyor

Forever Skies, geliştirici Far From Home tarafından yeni duyurulan birinci şahıs hayatta kalma oyunudur. Oyuncular, gezegenin nasıl değiştiğine dair daha büyük keşifler yaparken kalıntıları toplamak için harap olmuş, zar zor yaşanabilir bir Dünya'ya dönen bir bilim insanını kontrol ediyorlar.

Ekolojik bir felaketin ardından dünya kalın bir zehirli toz tabakasıyla kaplandı. Bununla birlikte, ilk etapta Dünya'nın nasıl parçalandığını bilmiyorsunuz, bu nedenle, yok oluşunu ima eden eserleri ve kaynakları ortaya çıkarmak için çevreye cesaret vereceksiniz. Yiyecek ve zanaat aletleri yetiştirmenin yollarını bulmak da çok önemlidir. Dünyanın ekosistemi çarpıcı bir şekilde değişti, bu yüzden bulutların altında ne tür tehlikeler bulacağınızı kim bilebilir.

featured-forever-skies-is-forever-skies-coming-to-console-900x506-1.jpg

Forever Skies'e kooperatif modu eklenecek

Oyunda bir hava üssü, yüzen karargahınız olarak hizmet ediyor. Zevkinize göre özelleştirilebilir ve onu laboratuvar, ev ve atölye olarak da kullanacaksınız. Ayrıca, emrinizde çeşitli araçlara sahip görünüyorsunuz. Fragman, yeni bir alana erişmek için kapı gibi nesneleri buharlaştıran bileğe monte edilmiş bir lazeri gösteriyor. Forever Skies, hayata tek oyunculu bir oyun olarak başlayacak, ancak Far From Home, Erken Erişim yaşam döngüsü boyunca bir kooperatif modu eklemeyi planlıyor.

Far From Home, Forever Skies'ı bu yıl erken erişimde başlatmayı planlıyor. İlk olarak PC'de çıkacak olsa da ekip, oyunu daha sonraki bir tarihte PlayStation 5'in onaylandığı konsollarda yayınlamayı planlıyor.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.