Mavi Ejderha Kesmek İçin Efsunlar Nelerdir?

Mavi Ejderha Kesmek İçin Efsunlar Nelerdir?

Günümüzde her ne kadar gazı kesilmiş olsa da bir döneme damgasını vurmuş bir oyundur Metin2. O zamanlara denk gelmiş bir çok insanın başından da geçmiştir. İşte Metin2 mavi ejderha kesmek için efsunlar?

Günümüzde her ne kadar gazı kesilmiş olsa da bir döneme damgasını vurmuş bir oyundur Metin2. O zamanlara denk gelmiş bir çok insanın başından da geçmiştir. Dünya’da her ne kadar ilk çıktığı zamanlarda tanınmasa da Gameforge tarafından satın alınıp dünyaya dağıtılmasının ardından Türkiye’de de popüler olmaya başladı. 10 ila 18 yaş arasındaki herkes tarafından oynanmaya başlayan Metin2’nin karşısında büyük bir rakip olarak Knight online duruyordu. İkisinin rekabetinde kim daha iyiydi bilinmez ancak bu iki oyunun da hızının kesilip firmalar tarafından serverlerının kesilmesiyle insanlar çeşitli alternatiflere yöneldi. Geriye sadece özellikle o dönemde ve sonrasında aşırı meşhur olan ve hala devam eden Warcraft kaldı.

Metin2’de Kullanıcı Sayısı ve Yenilikler Artıyor

Tüm teknolojiye yenik düşme ya da insanların ilgi alanlarının değişmesi durumlarının yanında insanlar arasında geçmişe özlem duyanların sayısı da baya fazla. Çeşitli yollarla oyunseverler Metin2 serüvenine devam etti. Öncelikle Metin2’nin Çin serverlerine yani Metin2 PVP’ye ilgi çok arttı ancak çok hızlı seviye atlamak ve rekabetin ortadan kalkmasıyla insanlar tekrar bildikleri serverlera kullanıcı sayısı az da olsa geri döndü. Oyuna gelen yenilikler de oyun severleri heyecanlandırıyor. İşte Mavi Ejderha da bu heyecanlardan bir tanesi. İşte bu haberimizde sizlere Mavi Ejderha’yı kesmek için gerekenleri vereceğiz…

Mavi Ejderha Kesmek İçin Gereken Efsunlar:

-Beden Karşısındaki Atakların Bloklanması

-Şeytanlara Karşı Güç

-Zehirleme Şansı

-Oklardan Korunma Şansı

-Kritik Vuruş Şansı

-Sersemlik Karşısında Bağışıklık

-Saldırı Değeri

-Mistiklere Karşı Güç

Genel olarak ejder kesmek ve kasılmak için bu efsunlar gereklidir.

Son olarak ölümsüz ejdere işlemez. Ölümsüz yani Patron türü yaratıklara işler. Ejder ise patron değil 5.seviyedir. Kritik ejdere işler fakat delici işlemez. Eğer delici işleseydi ejder odasına full dağ metni bırakarak deliciyle kesebilirdiniz. Şeytan, mistik gibi bonuslar da ejdere işlemez. Ejderi özel kılan budur, hiçbir bonus ejdere etki etmez. Kritik ve ortalama zarar hariç tutulur.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.