Monster Hunter Rise'daki En İyi Silahlar ve Bu Silahların En Gizli Özellikleri

Monster Hunter Rise'daki En İyi Silahlar ve Bu Silahların En Gizli Özellikleri

Monster Hunter Rise'da seçebileceğiniz 14 silah var. Silahlar aralarında büyük farklılıklar gösterir, bu yüzden her biri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir araştırma yaptık.

Monster Hunter Rise'da seçebileceğiniz 14 silah var. Silahlar aralarında büyük farklılıklar gösterir, bu yüzden her biri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir araştırma yaptık. Silah rehberi aynı zamanda nasıl bir silah seçileceğini ve Monster Hunter Rise'a yeni başlayanlar için hangi silahın en iyi olduğunu öğrenmek için harika bir yerdir.

Bu, Monster Hunter World'de bulunan 14 silah türünün tümünün bir listesidir. Her silah türünün kendine göre artıları, eksileri ve farklı stratejileri vardır. Hepsinin, yükseltilebilecekleri 18'den fazla nihai form silahı var.

Monster Hunter Rise'daki En İyi Silahlar

Gerçekten, Monster Hunter Rise'daki en iyi silah, oynamaktan en çok keyif aldığınız ve en çok beceriyi geliştirdiğiniz silahtır. Bunun yanı sıra, her silah, eşleştirildiği Zırh Setine bağlı olarak daha iyi veya daha kötü performans gösterebilir. Bununla birlikte, Monster Hunter'ı ilk kez başlatıyorsanız, bazı silahlara alışmanın diğerlerinden daha kolay olduğunu düşünüyoruz, bu da kısa sürede bir profesyonel gibi avlanmanızı sağlayacaktır:

  • Dual Blades - Dual Blades ile savunma yapamasanız ama hızlı ve kolay bir şekilde vurabilir ve koşabilirsiniz ve kombinasyonlarını öğrenmesi yeterince kolaydır. Özel Demon modunu etkinleştirmek, bir düğmeye basmak ve dayanıklılığınızın farkında olmak kadar basittir. Genel olarak, Çift Bıçaklar hızlı silahlara alışkın olanlar için yeni başlayanlar için popüler bir seçimdir.

dualblades.jpg

  • Light Bow Gun - LBG, göründüğü gibi, ateş eden bir tabanca gibidir. Yanınızda birçok farklı türü bulunan kendi cephanenizi getirmeniz gerektiğinden, Envanter yönetimi Light Bow Gun'ı kullanmanın en büyük engeli olacaktır. Ancak atıcılara aşina iseniz, bu silahla kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Ayarlarda hedef kamerayı Focus Camera olarak değiştirmek bu silahı kullanmayı kolaylaştıracaktır.
  • Kılıç ve Kalkan - Kılıç ve Kalkan , Monster Hunter serisinde uzun zamandır bir avcının envanterinde varsayılan olarak bulunan ilk silah olmuştur. Kurtulmayı mümkün kılmak için yeterince hızlıdır, ancak kalkanı, bir tutamda korumanızı da sağlar. Hem kesme hem de künt hasar verir ve diğer tüm silahlar için gerekli olan kılıflamanıza gerek kalmadan eşyaları hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Kılıç ve Kalkan, başlaması basit olabilen çok yönlü bir silahtır, ancak kolunda birçok hile vardır.

swordandshield-makrokedi.jpg

  • Uzun Kılıç - Uzun Kılıç, akıcı kombolara ve genişletilmiş erişime sahip gösterişli bir Hafif Silahtır, ancak koruma sağlayamaz ve atlatmanın biraz dikkatli bir şekilde ayarlanması gerekir. Genellikle bunu daha çok "orta" bir silah olarak görürüz çünkü Uzun Kılıç'ın hasar çıktısını en üst düzeye çıkarmak için bir gösterge ve çekme sayaçları yönetmelisiniz, ancak hasar çıktısının yüksek olduğu ve kombolarının elde etmek için çok karmaşık olmadığı inkar edilemez. Uzun Kılıç, genişletilmiş erişimi ve bazı yeni Geçiş Becerileri sayesinde daha da kullanışlı hale getirildi.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.