Call of Duty: Vanguard Zombies Leak Yeni Wonder Silahını Ortaya Çıkardı

Call of Duty: Vanguard Zombies Leak Yeni Wonder Silahını Ortaya Çıkardı

Call of Duty: Vanguard Zombies sızıntısı, modun potansiyel adı ve kategorisi de dahil olmak üzere ilk yeni Wonder Weapon'ı hakkında ayrıntıları ortaya koyuyor.

Call of Duty: Vanguard Zombies sızıntısı, modun potansiyel adı ve kategorisi de dahil olmak üzere ilk yeni Wonder Weapon'ı hakkında ayrıntıları ortaya koyuyor.

Aylarca süren hayal kırıklığının ardından Call of Duty: Vanguard Zombies hayranları sonunda heyecanlanacak güzel haberler aldı. Görünüşe göre, Call of Duty: Vanguard Zombies'in ilk Wonder Weapon'ı hakkında bazı ayrıntılar sağlayan en son bilgilerle birlikte bazı heyecan verici sızıntılar da ortaya çıkmaya başladı.

Wonder Weapons, başlangıcından bu yana Call of Duty Zombies deneyiminin ayrılmaz bir parçası olmuştur. Orijinal Ray Gun, Nacht Der Untoten'deki trendi başlatırken, Shi No Numa Wunderwaffe DG-2'yi tanıttı. O andan itibaren, Thundergun ve Der Eisendrache'den elemental yaylar dahil olmak üzere ikonik eklemelerle yeni Wonder Weapons sürekli olarak tanıtılmaya başlandı. Lansman sırasında Call of Duty: Vanguard Zombies Wonder Weapons sunmuyordu, bu da topluluğu anlaşılır bir şekilde hüsrana uğrattı.

duty-makro-kedi-1.jpg

İkonik Ray Silahı harika olacak

Birden çok harika silah getireceğini doğruladı. Bunlardan biri kesinlikle ikonik Ray Gun olacak, ancak bir diğeri yepyeni olacak - ve hayranların artık onunla ilgili birkaç ayrıntısı var. Call of Duty veri madenciliği ve sızıntısı @_Nanikos_, yeni yamalar yayınlandığında bazı sırları bulma umuduyla oyunun dosyalarını düzenli olarak arayan birkaç hayrandan biridir. Tabii ki, oyuncu “Coolgun” olarak adlandırılan yeni bir Wonder Weapon hakkında bazı bilgiler buldu.

Zombies daha önce buz tabanlı silahlarla uğraşmıştı, akılda kalıcı ama zayıf Winter's Howl ve aşırı güçlü Staff of Ice, oyuncuların kalbinde bazı özel yerlere sahipti. Yine de bu ismin bir yer tutucu olma ihtimali yüksek, bu nedenle oyuncuların, gerçek adının ne olacağını bilmeden önce 2. Sezon'da resmi olarak eklenmesini beklemeleri gerekecek.

Gönderide, @_Nanikos_ ayrıca silahın tabanca olarak sınıflandırıldığına dikkat çekerek hayranlara nasıl görünebileceği hakkında bir fikir veriyor. Mauer Der Toten'in CRBR-S'si gibi silahlar boyutlarına rağmen genellikle çok büyük hasarlar vererek, bu kategoride yıllar içinde bazı harika Wonder Silahları olmuştur. Ne yazık ki, silahla veya nasıl edinileceğiyle ilgili başka hiçbir ayrıntı verilmedi, ancak oyun dosyalarında olması, çalışmanın çoğunun tamamlandığı anlamına gelse de görünen öyle değil.

Uygun bir Wonder Silah arayışı veya Coolgun tabanca basitçe Gizem Kutusu çekilmiş olabilir, fanlar olasılıkla onun yanında ya yolu ile mutlu olacaklar. Wonder Weapons'ın Call of Duty: Vanguard Zombies'de çok özlenmesiyle, bu haber şüphesiz uzun süredir oyuncuları Sezon 2 için heyecanlandıracak.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.