Hitman 3 PC’de nasıl oynanır?

Hitman 3 PC’de nasıl oynanır?

Geçmişi olmayan adam Hitman 3 PC’de nasıl oynanır? IO Interactive, 2. Yıl güncellemesinin bir parçası olarak Hitman 3 için yaklaşan güzellikleri açıkladı ve PC oyuncularına büyük bir müjde geldi.

IO Interactive, 2. Yıl güncellemesinin bir parçası olarak Hitman 3 için yaklaşan güzellikleri açıkladı ve PC oyuncularına büyük bir müjde geldi.

Bir yayında açıklandığı gibi, Hitman 3, Epic Game Store'daki münhasırlık yılının ardından 20 Ocak'ta Steam'e geliyor ve ayrıca PC üyeleri için Game Pass ile birlikte her iki platforma da bir üçleme paketi geliyor. Işın izleme ekleniyor ve daha önce PlayStation 4'e özel olan Hitman VR, PC için kullanıma sunuluyor.

Yayının açık ara en ilginç kısmı, roguelike öğelerle dolu yeni bir mod olan Freelancer'dı. Ajan 47'yi, çeşitli görevlerin üstesinden gelinebileceği kendi özelleştirilebilir güvenli evine yerleştirir. Yayın sırasında yardımcı oyun direktörü Jonas Breum Jensen, "Dünyayı yavaş yavaş yok eden bazı suç girişimlerini bulmanız ve hangisinden gerçekten nefret edeceğinizi seçmeli ve onlara karşı çıkmanız gerekiyor" dedi. "Yani gerçekten bir kampanya, Suikast Dünyasını kapsayan bir dizi görevdir."

hit-man-3-makrokedi-1.jpg

Ajan 47'nin özellikleri yükseliyor

Her görev, siz nihai konumda onlarla karşılaşana kadar genel liderin kim olduğuna dair ipuçlarını besleyecektir. Baş tasarımcı Torbjørn Vinther Christensen, o zaman bile büyük patronun kim olduğunun tamamen net olmayacağını ve kim olduğunu deşifre etmek için önceki seviyelerden toplanan tüm bilgileri kullanmanız gerekeceğini söylüyor. Christensen, "Tekrar tekrar çaldığınızda bu çok rastgele hissettiriyor," diye devam etti. "Görevleri gerçekten öğrenemezsin. Her seferinde düşünmek zorundasın." Liderlerin ayrıca gözden gizlenen ölümcül yoldaşları veya lideri korkutabilecek veya uyarabilecek ve onları kaçmaya teşvik edebilecek diğer NPC'ler olacaktır.

IO Interactive, roguelike unsurların, Ajan 47'nin teçhizatını ve silahlarını kullanma şekli gibi şeylerden geldiğini söylüyor. Tedarikçiler, araçları satın alabileceğiniz ve cephaneliğinizi oluşturabileceğiniz seviyelerin etrafında sıralanacak. Öğenin ölmesi veya düşürülmesi, tamamen ortadan kalktığı anlamına geliyor ve onu değiştirmek için tekrar bir tedarikçi aramanız gerekecek.

Hitman 3'ten daha fazla hikaye geliyor!

Serbest meslek modu kulağa çok eğlenceli geliyor - 47'lerin pedini lüks bir ev jimnastiği ile donatma veya bahçesine süslü fenerler fırlatma fikrini sevenler için bu çok iyi bir fikir. Ayrıca Hitman 3'ün daha fazla senaryolu hikaye seviyelerinin her santimini ezberlemeye alışmış olanlar için biraz meydan okuma sağlayacağı kesin.

Hitman 3 Year 2, 20 Ocak'ta başlıyor ve Freelancer modu nisan mayıs gibi bahar aylarında gelecek.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.