Mario Kart 9'da Olacak Karakterler Nelerdir?

Mario Kart 9'da Olacak Karakterler Nelerdir?

Kaçınılmaz yeni Mario Kart oyunu geliştirilmeye başladığında, Mario Kart 8'i ve yeni gelenleri atlayan karakterleri geri getirmeye odaklanması gerekiyor.

Kaçınılmaz yeni Mario Kart oyunu geliştirilmeye başladığında, Mario Kart 8'i ve yeni gelenleri atlayan karakterleri geri getirmeye odaklanması gerekiyor.

Süper Mario serisi, çok sayıda üniversite şirketleri ve seriye, makine türüne tanınır. Serinin spor oyunları, Mario Party ve özellikle Mario Kart gibi diğer türleri ele alması, özellikle oyunculara asla böyle bir role sahip olmayacak karakterler olarak oynama fırsatı sağlamasıyla biliniyor. Bowser, Donkey Kong ve Wario gibi karakterler en dikkate değer örneklerdir, son ikisi Nintendo 64 döneminden ana Mario ekibine kalıcı eklemeler haline geldi.

Ayrıca, Daisy, Birdo ve Rosalina gibi aksi takdirde birkaç oyunda kalacak olan karakterler, yan ürünler için yaratılan Toadette ve Waluigi gibi karakterlerin yanı sıra, yan ürünlerde sıklıkla temsil edilen çeşitli düşmanlar ve tek seferlik karakterler de vardır.

Mario Kart 9 gelişimde olduğu rivayet ediliyor, varsayımsal yeni olası liste düşünmek kolaydır Mario Kartları için. Mario Kart 8, Waluigi'yi geri getirmesi ve Koopalings'i ilk kez oynanabilir karakterlere dönüştürmesi nedeniyle genel olarak güçlü bir kadroya sahip olmasına rağmen, daha eski, daha benzersiz karakterler pahasına alternatif karakter biçimlerine odaklandığı için de eleştirildi.

mario-kart-tour-diddy-kong.jpg

Mario Kart 8 Deluxe'ün piyasaya sürülmesiyle Nintendo'nun Bowser Jr., Dry Bones, Dry Bowser ve King Boo'yu oyuna dahil etmesi birkaç yıl aldı. Ancak Wii U versiyonunda Baby Rosalina, Pink Gold Peach, Tanooki Mario ve Tanooki Peach gibi karakterler mevcuttu. Eğer Mario Kart 9 gerçekten olacaksa, kadrosuyla öne çıkması gerekiyor.

Reddedilen Gaziler

Mario Kart oyununda yeri neredeyse garanti olan bazı karakterler var. Mario Kart 64'teki sekiz karakter ve bu noktada Daisy, Rosalina ve Koopa Troopa da kadroda kalıcı noktalara sahip. Bir bakıma Mario Kart 8, kadroyla ilgili bazı beklentileri paramparça etti. Oyun, Toadette, Waluigi ve Baby Mario gibi Mario Kart 7'yi atlayan karakterleri geri getirdi, ancak çoğunlukla, hayranların görünmesini beklediği karakterleri ihmal etti. Bazıları, oynanabilir bir topluluk kadrosuyla Mario yan ürünlerinin zımbaları haline geldi. Mario Kart 8 Deluxe, Mario Kart Wii'de bulunan ancak Mario Kart 7'de olmayan dört karakteri geri getirdi ve orijinal Mario Kart 8, ancak bu, bebeklerin, metal formların, güçlendirici kostümlerin ve diğer Nintendo serilerinden karakterlerin bolluğunu dengelemek için yeterli değildi.

Diddy Kong ve Birdo mutlaka olmalı

Diddy Kong ve Birdo öncelik olmalı. Tamamen farklı olmalarına rağmen, iki karakterin benzer geçmişleri var, 2000'lerin başında spor oyunları aracılığıyla franchise'a tam olarak entegre edilmeden önce en iyi ihtimalle Mario ile yarı ilgili oyunlarda tanıtıldı..

Dizide geri getirilme davası olan tek seferlik karakterler var. Paratroopa ve gelen Petey Piranha Çift Dash, gelen Funky Kong Wii gelen ve wiggler 7, yukarıda belirtilen karakterlerdir. Paratroopa ve Petey Piranha, GameCube ve Wii dönemlerinde sıklıkla oynanabilirdi ve Petey, Super Mario Strikers ve Mario Sports Mix dışında bu konsollardaki her Mario spor oyununda oynanabilirdi. Ek olarak, yakın zamanda Mario Tennis Aces'te oynanabilir bir geri dönüş yaptı. Funky Kong, ev serisinde ve Mario Kart Wii'de hayranların favorisi ve daha benzersiz eklemelerden biriydi. Wiggler’in spor oyunlarında arada oynanabilir görünüme sahip olduğunu biliyoruz.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.