God of War Ragnarök Raporu GoW 2018'den Daha Büyük Bir Oyun İddia Ediyor

God of War Ragnarök Raporu GoW 2018'den Daha Büyük Bir Oyun İddia Ediyor

Raporlar, God of War Ragnarök'ün hikayesinin GoW 2018'den daha büyük olacağını ve Kratos ve Atreus'un da tamamlaması gereken çok sayıda yan görev olduğunu iddia ediyor.

Yakın tarihli bir rapor, God of War Ragnarök'ün hikayesinin 2018'deki selefinden daha büyük olacağını iddia ediyor. İskandinav destanı serisinin ikinci girişi olan Ragnarok , Kratos ve Atreus'un her türlü mitolojik yaratık ve varlığı savuşturduğunu bir kez daha görecek - bu sefer kıyameti önlemeye çalışırken. Kratos , hikayenin bir noktasında Thor ile yıkıcı bir savaşa hazırlanırken Sony Santa Monica başka bir duygusal teklif sunmaya hazırlanıyor .

2020'de duyurulan God of War Ragnarok , 2022'nin başlarına kadar çok az oynanış veya hikaye ayrıntılarının açıklandığı, biraz uzun bir yayın öncesi destanı yaşadı. Beklenen devam oyunu başlangıçta 2021'de piyasaya sürülecekti, ancak birden fazla gecikme yaşadı. Bu, GoW Ragnarok'un geliştirilmesi sırasında Sony Santa Monica tarafından yayınlanan genel bilgilerin eksikliğiyle birleştiğinde (oyun, 2021 PlayStation vitrininde gösterildi, ancak açıklamaların yolunda çok az şey takip edildi) PlayStation ile çevrimiçi olarak hararetli tartışmalara yol açtı. stüdyo, fan toksisitesi hakkında bir açıklama yapmaya bile zorlandı. Bir Temmuz fragmanı, God of War Ragnarok'un çıkış tarihini açıkladı ve oyun şimdi bu yıl 9 Kasım'da başlayacak.

Insider Gaming , God of War Ragnarok'un 40 saat uzunluğunda olduğuna ve bu sürenin yarısının ana hikayeyi tamamlamak için gerekli olduğunadair daha önceki söylentileri doğruladıBu 20 saatte, 16 saatin oynanış için, kalan dördünün ise ara sahneler için olacağı tahmin ediliyor. Diğer yarısının, sadece bir saatlik ara sahneler ve 19'u oyun için yan görevleri tamamlamak için bırakıldığı varsayılmaktadır. Bu, Ragnarök'ü yan görevler dikkate alındığında 2018 GoW'dan sekiz-dokuz saat daha uzun

God of War Ragnarök, PlayStation'ın En Çok Beklenen 2022 Oyunlarından Biri

god-of-war-ragnarok-story-length-rumor.jpg

Hayranların Kratos ve Atreus'un bir sonraki bölümüne hazır olduğuna şüphe yok ve devam filminin hikayesinin uzunluğu hakkındaki bu yeni doğrulama hala hiçbir şeyi resmi olarak doğrulamasa da, en azından hayranların umutlu olmasına neden oluyor. Hayran yapımı bir God of War savaş montajı insanları heyecanlandırdıysa , hikayesiyle ilgili yeni bilgilerin beklenti seviyelerini daha da yükselteceği kesin. Sony Santa Monica'dan gelen fragmanlar ve duyurular, Norse God of War, Tyr, Thor'un uzun zamandır beklenen hareket halindeki görüntüleri ve bulmaca modifikasyonları gibi erişilebilirlik özelliklerini tanıttı. En son hikaye fragmanı, Kratos'un da karşılaşacağı çok daha uzun bir düşman listesi vaat ediyor, hayranların 2018 oyunundan daha fazlasını istediği bir şey.

Şimdilik doğrulanmamış olsa da, God of War Ragnarok'un 2018 selefinden daha büyük olduğu haberi o kadar şaşırtıcı olmamalı. Devam filmleri, oyun inovasyonu ve ölçek açısından çıtayı düzenli olarak yükseltiyor ve görünüşe göre Sony Santa Monica'nın son sürümü de bir istisna olmayacak. Kratos ve Atreus'un nihai kaderi, God of War Ragnarök'ün bu sonbaharda yayınlanmasına kadar belirsiz kalacak olsa da , en azından oyuncular oldukça büyük bir hikaye bekleyebilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.