Genshin Impact Ortaokulu Duvar Resmi Bir Şekilde Şeytani Olarak Yorumlandı

Genshin Impact Ortaokulu Duvar Resmi Bir Şekilde Şeytani Olarak Yorumlandı

Genshin Impact'ten Xiao, maskesi bir ortaokul duvar resmine boyandıktan sonra bazı Michiganlı ebeveynler tarafından Şeytani olarak kabul edilmiyor.

Genshin Impact , genç bir ressamın Xiao'nun maskesini içeren bir ortaokul duvar resmi oluşturmasının ardından Michigan okul bölgesinde büyük tartışmalara neden oldu. Genshin Impact'in Xiao'su, Liyue bölgesindeki kötü ruhlara karşı koruyucu olarakbiliniyor, ancak Teyvat'ı hiç dolaşmamış insanların imajı hakkında başka fikirleri var gibi görünüyor. HoYoverse'ın RPG'si tartışmalara ve çatışmalara karşı bağışık değildir, ancak tipik olarak eleştiri biraz daha makul.

Geçtiğimiz birkaç ay , geniş Sumeru bölgesinin ve Candace, Tighnari ve Collei dahil olmak üzere bir dizi ek oynanabilir karakterin tanıtılmasıyla Genshin Impact hayranları için hareketli geçti. Candace, dayandığı düşünülen eski Afrika kraliçesine uymayan "badanalı" görünümü nedeniyle son zamanlarda bazı eleştiriler almış olsa da, Genshin karakterlerinin dıştan Satanik olarak adlandırılması veya tüm başlığın tamamı olsa bile, cadılığı teşvik etmekle suçlanması çok yaygın değildir. büyü üzerine kuruludur. Hayranlar, genellikle , uzun zamandır beklenen Nahida ve Layla'yı içeren, yakında çıkacak olan Genshin Impact 3.2 afişleri gibi güncellemelerde ve afişlerde tanıtılan karakterlere büyük destek veriyor.

Görünüşe göre bazıları, Genshin Impact'in karakterlerinin ve irfanının ardındaki pozitifliği kabul etmiyor (veya anlamıyor). NPR , Michigan okul bölgesindeki ebeveynlerin, yerel bir lise öğrencisi tarafından boyanmış bir ortaokul duvar resminde Xiao'nun Nuo opera maskesinin görünmesine öfkelendiğini bildirdi. Xiao'nun maskesi renkli duvar resminde küçüktü, yanında bir transseksüel bayrağı, bir Hamsa eli ve çeşitli popüler karakterler vardı. Sevimli ve parlak görüntülerin yanı sıra , ressamın resme dahil ettiği " Sağlıklı Kalın " mesajı , " insanları hoş hissettirmek için ". Kotaku'ya göre, ebeveynler "şeytani Şeytan maskesi" ve LGBTQ propagandası içerdiği için bir yönetim kurulu toplantısında gence saldırdı .

Genshin Impact'in Xiao'su Şeytani Değil

genshin-impact-xiao-mask.jpg

Xiao'nun maskesini Şeytani olarak yorumlamak, onun gerçek karakterizasyonuna kutupsal bir zıtlık içindedir. Xiao'nun Genshin Impact arka planında ve karakter profilinde , Liyue'yi iblislere karşı savunuyor ve maskesi, Nuo operasının eski halk sanatında gerçekleştirilen şeytan çıkarma aylarının bir parçası. Bu bilgi Batı'da yaygın olarak bilinmese de ve Genshin Impact'e hiç dokunmamış kişiler Xiao'ya ve onun ilmine mutlaka aşina olmayacak olsa da, sanatın ve sanatçısının cehalet nedeniyle saldırıya uğraması talihsiz bir durumdur. Şu anda durumun okul yönetim kurulu toplantısı dışında nasıl ele alındığı belli değil.

Xiao, Genshin Impact'te son derece kullanışlı 5 yıldızlı bir Anemo karakteridir ve görünüşü ve tasarımının ilham aldığı kültür birkaç kişi tarafından kızdırılsa da, hayranlar tarafından hala sevilmektedir. Teyvat gezginleri de şu anda G enshin Impact'in 2 Kasım'da yayınlanan 3.2 güncellemesinde Nahida banner'ının yayınlanması konusunda heyecanlılar. Liyue koruyucusu Xiao.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.