FNAF Güvenlik İhlali DLC'sinin Konusu Potansiyel Olarak Romanlarla Açıklandı

FNAF Güvenlik İhlali DLC'sinin Konusu Potansiyel Olarak Romanlarla Açıklandı

"Lally's Game" başlıklı yeni Güvenlik İhlali romanı, Oyun Teorisyeni Matthew Patrick'in teorize ettiği gibi, DLC Ruin'in planını ima edebilir.

MatPat, Five Nights at Freddy's: Security Breach DLC'nin, FNAF roman serisinde kalan ipuçları sayesinde William Afton'ın gerçek sonunu göreceğine inanıyor. Ruin başlıklı yaklaşan DLC'de oyuncular Gregory yerine yeni bir kahramanın rolünü üstlenecekler. Henüz fazla bir şey bilinmiyor, ancak popüler bir teori, DLC'nin hikayesinin Güvenlik İhlali'nin "Burntrap Ending"inden sonra gerçekleşmesidir .

Ruin için yapılan duyuru, bu yılın başlarında Mayıs ayında, hayranların o zamandan beri ayrıntılı olarak incelediği bir posterle birlikte düştü. Posterde, ana oyunun kahramanı Gregory'yi pizza kompleksinin etrafında koşan ve "Bana yardım et" kelimelerini gösteren birkaç televizyon monitörü var. Gölgelerde, Golden Freddy'den yapılmış gibi görünen büyük bir hurda yığınının yanında duran ürkütücü bir Glamrock Chica gizlidir . Ancak belki de en merak edilen detay, kompozisyonun ortasındaki küçük kız. Muhtemelen Ruin'in kahramanıdır , ancak henüz onun kim olduğuna dair kesin bir doğrulama yapılmamıştır. Ama elbette MatPat gibi teorileri olan hayranlar da var.

Oyun Teorisyenleri , Freddy'nin teorilerinde devam eden Five Nights serisinin daha fazlası ile geri döndüler . Five Nights at Freddy's: Security Breach dünyasında geçen, Tales from the Pizzaplex adlı yeni bir roman serisi, ilk kitabını yayınladı ve üç tane daha yolda. İlk kitabın adı Lally's Game ve şimdiye kadar MatPat'ın Gregory gibi çocuk karakterlerin aslında robot olduğu konusundaki önceki teorilerine daha fazla güvenilirlik kazandırmış görünüyor. Bu, Güvenlik İhlali DLC'sinin posterinde görülen küçük kız hakkında soruları gündeme getiriyor.ve o kim ve ne. Afton'un öldürülen kurbanlarının hayaletlerinin toprağa verilmesiyle birlikte pek fazla olasılık yok gibi görünüyor. Ancak MatPat, posterde dikkat çeken bir detayı fark etti. Kız siyah beyaz, ayakkabılarındaki mor ve kırmızı ışıklar dışında. MatPat, bunun sıradan bir küçük kız olmadığını gösterdiğine inanıyor, çünkü renk ipuçları William'ın kızı Elizabeth Afton'un tasarımına uyuyor.

Oyun Teorisyenleri Yıkım İpuçları İçin Güvenlik Romanlarından Çekildi

security-breach-ruin-girl.jpg

MatPat'ın belirttiği gibi, " renk, franchise için her zaman çok önemli olmuştur " ve posterde mor rengin kullanılması büyük bir ipucu olabilir. Bonnie etrafta olmadığında, mor renk her zaman Afton'larla ilişkilendirilir. Dolayısıyla Ruin kelimesinin kendisinin mor olması, DLC'nin hikayesinin Afton'larla çok alakası olacağını ima ediyor. Daha önce Game Theory , tellerden ve diğer animatroniklerin parçalarından oluşan büyük bir varlık olan Blob'u açıklıyordu. Videoda MatPat, William'ın Blob'un kontrolünü ele geçireceğini ve her zamankinden daha büyük bir tehdit haline geleceğini ve küçük kızın bunu durdurması gerektiğini teorileştirdi.

MatPat Elizabeth olduğu konusunda haklıysa, William Afton'ı rahat bırakabilecek tek kişi o olabilir. Kızının ölümü, babasının eserlerine olan sevgisinden dolayı meydana gelen ani ve beklenmedik bir trajediydi. Roman ve poster, William'ın bir robot veya William'ın hayal gücünün bir ürünü olma olasılıklarına işaret ediyor, çünkü ölümü gerçekten suçluluk duyduğu birkaç kişiden biri olabilir. MatPat'ın teorisi, daha fazla roman çıkar çıkmaz teste tabi tutulabilir. Elbette en büyük sınav , DLC'nin nihayet düştüğü Five Nights at Freddy's: Security Breach'de olacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.