Elden Ring's Let Me Solo 1000. Zaferinden Sonra Oyunu Yeniden Başlatıyor

Elden Ring's Let Me Solo 1000. Zaferinden Sonra Oyunu Yeniden Başlatıyor

Elden Ring oyuncusu Let Me Solo Her, Malenia'yı tek başına yenmesiyle ünlüdür ve ikonik figür, 1.000. galibiyetinin ardından yeni bir oyuna başladı.

Malenia'yı defalarca tek başına yenmesiyle ünlü efsanevi Elden Ring oyuncusu Let Me Solo Her, görünüşe göre Blade of Miquella'ya karşı kazandığı 1000. zaferin ardından emekli oldu. Nisan ayında yeniden öne çıkan Let Me Solo Her, başlarına bir kavanozdan başka bir şey giymeden savaşa tek başına girdiği biliniyor. Ünlü Elden Ring oyuncusu hızla internette sansasyon yarattı, ancak ne yazık ki kavanoz takan savaşçı yeni bir oyuna başlamak için yakında görevinden ayrılacak .

Elden Ring'in yarı tanrı patronları arasında , Malenia the Goddess of Rot, belki de oyuncuların karşılaşabileceği en büyük zorluktur. Şimşek hızında kılıç ustası, oyuncuların hızını ve çevikliğini sürekli olarak test eder ve hatta oyuncunun saldırısını engelleyip engellemediğine bakılmaksızın her başarılı vuruşta sağlığına kavuşur. Bu, Malenia'yı her Elden Ring oyuncusunun dayanıklılığını ve becerisini test eder, çünkü saldırılarından kaçmak, sağlığını yenilemesini engellemenin tek yoludur. Çoğu oyuncu Miquella'nın Kılıcına karşı bitmek bilmeyen bir mücadele veriyor, ancak Tek Başına Olan, sevilen bir kooperatif çağrısı olma yolculuğunda Malenia'ya 242 kez yenildikten sonra savaşta ustalaştı.

YouTube'da Klein Tsuboi olarak da bilinen Let Me Solo Her, geçtiğimiz günlerde tanrıça Malenia'ya karşı kazandıkları 1000. zaferi kutlamak için bir canlı yayın düzenledi. Rot Tanrıçası öldürme sayısı akışın başlangıcında 981'de oturdu, ancak yaklaşık üç saat boyunca Let Me Solo Her, patronu 19 kez daha yendi. Oyuncunun eşsiz hızı ve becerisi, nefes kesen yayın boyunca tam olarak sergilenir ve sonunda 1000. zafere ulaşılır. Bununla birlikte, canlı yayın ayrıca Let Me Solo Her'nin Elden Ring'in New Game+ oyununu başlatmasıyla sona erer ve bu, Malenia'ya eziyet etmekten (umarım geçici) bir emekliliği gösterir.

Let Me Solo Her artık Malenia'ya yardım etmek için ortalıkta olmayacak olsa da, bir Elden Ring Let Me Solo Her modu , oyuncuların Miquella'nın Kılıcı ile ikonik Tarnished dövüşünü izlemeye devam etmelerini sağlayacak. Mod, kavanoz giyen kahramanı, Spirit Ash olarak çağrılabilecek, oyuncu olmayan bir karaktere dönüştürür. Oyuncunun NPC versiyonu görünüşe göre benzer bir çeviklik seviyesiyle savaşıyor ve doğal olarak kafasında sadece bir kavanozla savaşa giriyor. Spirit Ash'in tanımı, Let Me Solo Her'den bir alıntıyı bile içeriyor: " Her zaman kafama bir kavanoz takarım ve Malenia boss dövüşlerinde kefaletle çıkmam ."

Let Me Solo Her, Elden Ring topluluğunun bir parçası haline geldi , bu yüzden yolculuklarının sona ermesini izlemek aslında oldukça duygusal. Oyuncu Malenia'yı şaşırtıcı bir şekilde 1000 kez yendi, bu yüzden kesinlikle sonsuz kızıl çürüme savaşlarından bir tatil kazandılar. Let Me Solo Her'i yeni bir Elden Ring yolculuğu bekliyor ve Malenia ile bir kez daha yüz yüze gelip gelmeyeceklerini sadece zaman gösterecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.