Assassin's Creed Mirage Logosu Parlak Bir Sır Gizliyor

Assassin's Creed Mirage Logosu Parlak Bir Sır Gizliyor

Ubisoft'un yakın zamanda duyurduğu AC Valhalla Basim spinoff oyunu Bağdat'ta geçen Assassin's Creed Mirage'ın logosu, harika bir Arapça ayrıntıya sahip.

Ubisoft'un yakında çıkacak olan oyunu Assassin's Creed Mirage , çok zekice bir sırrı saklayan bir logoya sahip. Basim'in yan ürünü Assassin's Creed Mirage'ın söylentileri bir süredir ortalıkta dolaşıyordu, ancak Ubisoft'un Eylül ayının başlarında oyuna başladığını duyurmasının ardından oyuna olan ilginin artması bekleniyor. Duyurudan önce, birçok önde gelen isim, yeni oyunun birkaç yönünü içeriden öğrenen kişilerden doğruladı ve oyunun kahramanı, konusu ve özellikleri hakkında ateşli spekülasyonlara yol açtı.

Ubisoft, son Ubisoft Forward etkinliğinde Assassin's Creed Mirage hakkında daha fazla ayrıntı açıkladı ve bu etkinlik, ondan sonra piyasaya sürülen oyunlarla ilgili önemli ayrıntıları da ortaya çıkardı. Etkinlikten, hayranlar , Memory Corridor suikast konuşmaları ve yüzük parmağının ritüel olarak çıkarılması da dahil olmak üzere , orijinal Assassin's Creed serisinin iyi bilinen yönlerinin geri döneceğini öğrendi . Ubisoft'un Assassin's Creed Mirage oyununun fragmanınihayetinde seriye yeniden dahil edilen gizli ve çatıda kovalamaca gibi oyun öğeleriyle serinin köklerine dönüşün sinyalini veriyor. Bu oyun öğeleri ve bu yeni bölüme geri dönen birkaç anlatı dizisinin yanı sıra, oyuncular yepyeni bir ortamı keşfedebilecekler - Mirage'ın logosunda da akıllıca atıfta bulunulan Bağdat'ın Altın Çağı .

Ubisoft'un Başkan Yardımcısı Editör Fawzi Mesmar'ın Twitter'da belirttiği gibi, Assassin's Creed Mirage'ın logosu ilginç bir Paskalya yumurtası saklıyor. Logo aslında Arapça "gizli" yazan Arapça kaligrafiden oluşuyor. Bu, Ubisoft'un önceki oyunlarında görülen Assassin Brotherhood'un öncüleri olan Gizli Olanlara akıllıca bir referans olarak çalışır.

Assassin's Creed Mirage, 9. Yüzyıl Bağdat'ındaki Kardeşliğe Odaklanıyor

Yaklaşan Assassin's Creed Mirage'ın ortamı, dokuzuncu yüzyılın sonlarında Bağdat'tır. Oyuncular, Assassin's Creed Valhalla'nın bir antagonisti olan genç Assassin Basim olarak rol alacak . Basım, Ortadoğu'nun Abbasi Halifeliği döneminde doğup büyüdü. Mirage , bir istikrarsızlık dönemi olan Samarra'daki 860-870 Anarşi sırasında oyuncuları Bağdat'a taşıyacak. Bu özel dönemin arka planında oyuncular, dört halifenin şiddetli bir şekilde birbirini takip etmesinden ve rakip askeri gruplar arasındaki sık sık savaşlardan etkilenen bir anlatı bekleyebilirler. Assassin's Creed Mirage tarihsel olarak ne kadar doğruolacağı henüz görülmedi. Bununla birlikte, serinin tarihi rekorlarla hızlı ve gevşek oynadığı bilinirken, Ubisoft, oyuncuların keşfetmesi için tarihsel olarak otantik dünyalar yaratmayı sıklıkla başardı.

Assassin's Creed Mirage'ın logosu sadece küçük bir ayrıntı olsa da, oyunun ayarını akıllıca bütünleştirirken aynı zamanda hikayesini de ima ediyor. Assassin Brotherhood'un oluşum yılları, Ubisoft'un yeni Assassin's Creed oyunlarının odak noktası oldu ve grup bu son yan üründe hala Gizli Olan olarak biliniyor gibi görünse de, beyaz takımların ve gizli bıçakların dönüşü daha tanıdık bir tasvir sunuyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.