Spider-Man: No Way Home Netflix’e ne zaman gelecek?

Spider-Man: No Way Home Netflix’e ne zaman gelecek?

Sony Pictures ve Marvel Studios, filmin dijital ve evlerde izlenme tarihini resmi olarak açıklarken, hayranlar yakında Spider-Man: No Way Home'a ​​sahip olabilecekler. Spider-Man: No Way Home Netflix’e mi yoksa Disney'e mi gelecek? İşte ayrıntılar.

Sony Pictures ve Marvel Studios, filmin dijital ve evlerde izlenme tarihini resmi olarak açıklarken, hayranlar yakında Spider-Man: No Way Home'a ​​sahip olabilecekler.

Faz 4 hala devam ederken, MCU 2021'de Tom Holland'ın Spider-Man üçlemesinin tamamlanmasıyla önemli bir dönüm noktasına ulaştı. Bir yıldan fazla süren söylentilerden sonra, hayranlar nihayet Holland'ın ağ atıcısının Andrew Garfield ve Tobey Maguire'ın ilgili Spider-Men'leriyle birleştiğini gördü.

Threequel, Spider-Man: Far From Home olaylarından hemen sonra ortaya çıktıkça, hikaye aynı zamanda Çoklu Evren konseptine daha da derinleşti, şimdiye kadar 4. Aşamada çok önemli bir bileşen oldu.

Pandemi döneminin en iyi filmi: Spider Man: No Way Home

Küresel COVID-19 pandemisi birçok film için inanılmaz derecede zorlu olsa da Spider-Man: No Way Home kesinlikle onlardan biri değildi. Şubat 2022 itibariyle, Jon Watts'ın yönettiği film, dünya çapında gişede 1.8 milyar doları aştı. Bu gişe başarısı filmi sadece tüm zamanların ticari olarak en başarılı Spider-Man filmi yapmakla kalmıyor, aynı zamanda resmi olarak MCU'nun üçüncü en yüksek hasılat yapan filmi statüsünü elinde tutuyor. Sinemalarda başarılı bir koşunun ardından, hevesli izleyiciler stüdyoların onu ne zaman satın alınabilir hale getireceğini öğrenmek için bekliyor.

2022/02/01/spider-man-no-way-home-sure.jpg

Spider-Man: No Way Home sinemalardan ayrılmaya hazırlanırken, hayranlar yakında filmi kişisel koleksiyonlarına ekleyebilecekler. Marvel Studios ve Sony Pictures, sosyal medya aracılığıyla resmi olarak üçlemenin finalinin 22 Mart'tan itibaren dijital olarak indirilebileceğini duyurdu. 4K UHD ve Blu-Ray sürümü için hayranlar, 12 Nisan'dan itibaren fiziksel olarak satın alabilecekler.

Spider Man: No Way Home Netflix’e gelecek mi?

Sinemada elde ettiği büyük başarı göz önüne alındığında, Spider-Man: No Way Home'un hem Dijital İndirme hem de ev sürümü için bazı yeni rekorlar kıracağını söylemek mümkün. Ayrıca Sony'nin Spider-Man: No Way Home'u da iyi satacak gelecekteki paketlerin bir parçası haline getireceğini de hesaba katmaya değer. Holland'ın tüm Örümcek Adam üçlemesi gibi kombinasyonlar, Garfield ve Maguire'ın ilgili filmleri de dahil olmak üzere sekiz Örümcek Adam filminin yanı sıra bir noktada kesinlikle buluşacak.

Öne çıkanların listeleri olduğu iddia edilse de, Sony Pictures ve Marvel Studios henüz Spider-Man: No Way Home'un dijital ve fiziksel sürümünün parçasının ne olacağını doğrulamadı.

2021/12/11/spider-man.jpeg

Geriye dönüp bakıldığında, en son Spider-Man taksitinin üç Spider-Men'i tek bir destansı hikaye için bir araya getirebilmesi hala dikkate değer. Gişe rakamları ve dijital ve fiziksel yayındaki potansiyel rekor satışları göz önüne alındığında, bu muhtemelen Sony ve Marvel'e bu oyuncuları yeniden bir araya getirmek için bir neden verecektir. Multiverse, MCU için büyük bir odak noktası olurken, Spider-Man: No Way Home Üç dünyanın Örümcek Adamlarının ekranı birlikte paylaştığı son sefer olmayabilir.

Böyle başarılı bir filmin ne zaman Netflix’e geleceği ise şu aşamada net değil. Ancak Eylül 2022’de dijital platformlarda olması muhtemel.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.