Netflix dizisi Viking Valhalla 2 sezon 1 bölüm Türkçe dublaj izle altyazılı izle

Netflix dizisi Viking Valhalla 2 sezon 1 bölüm Türkçe dublaj izle altyazılı izle

Netflizx dizisi Viking Valhalla 1.sezon izleyicilerde derin bir bağlılık sağladı. İşte Vikings 2. sezon hakkında bilmeniz gerekenler: Valhalla 2. sezon, çıkış tarihinin ne zaman olabileceği, hangi karakterlerin geri dönebileceği ve hangi hikayenin kuruldu

Netflizx dizisi Viking Valhalla 1.sezon izleyicilerde derin bir bağlılık sağladı. İşte Vikings 2. sezon hakkında bilmeniz gerekenler: Valhalla 2. sezon, çıkış tarihinin ne zaman olabileceği, hangi karakterlerin geri dönebileceği ve hangi hikayenin kurulduğu dahil bütün ayrıntılar.

Vikings spinoff'u artık Netflix'te yayınlanırken, Vikings: Valhalla 2. sezondan, hikayesi, oyuncu kadrosu ve olası sürümüyle ilgili en son haberler ve güncellemeler de dahil olmak üzere neler bekleniyor hepsi burada. Vikings: Valhalla , Vikings'in devamı niteliğindeki 1. sezon, Şubat 2022'de Netflix'te yayınlandı. 1. Sezon, izleyicilere Leif Erikson, Freydis Eiríksdóttir ve Harald Sigurdsson gibi ana karakterlerle, İngilizlere karşı destansı savaşlar ve farklı mezhepler arasındaki rekabetler dahil olmak üzere tanıtıyor. Vikings, ama aynı zamanda açıkça daha büyük bir hikayenin başlangıcı olarak duruyor.

Bu tam anlamıyla Vikings: Valhalla'nın nasıl satıldığıdır. Vikingler , Ragnar Lothbrok, Lagertha, Bjorn Ironside ve Kemiksiz Ivar'ın (burada uygun bir saygıyla atıfta bulunulan) efsanevi kahramanlıklarının grafiğini çizerek karakterleri için şanlı günleri temsil ediyorsa, o zaman Vikings: Valhalla sonun başlangıcı olarak kabul edilebilir. Seri, Kral Aethelred'in emriyle sayısız Viking'in öldürüldüğü St. Brice Günü Katliamı ile başlar; yol boyunca daha fazla zafer kazanabilirler, ancak gösterinin nihayetinde düşüşlerini göstermesi bekleniyor

Tabii ki bu hala bir yol, ama Vikings: Valhalla 2. sezon buna daha da yaklaşacak. Leif, Freydis, Harald ve diğerlerinin hikayelerinde daha fazlası için bolca yer var, 1. sezon hepsi için ilginç yerlerde sona eriyor. Aynı zamanda, Valhalla'nın (bir şekilde) gerçek hikayesinde Vikinglere ne olduğuna dair daha geniş bir tarihsel tablo oluşturmaya devam edebilir.

Vikings: Valhalla 2. Sezon Olacak Mı?

Gösterinin daha fazlası için net bir kurulumla sona erdiği göz önüne alındığında, belki de en önemli soru Vikings: Valhalla 2. sezonunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğidir. Cevap kesin bir evet: Vikings: Valhalla 2. sezon onaylandı ve bunun ötesinde daha fazlası olacak. 2019'da Netflix'in 24 bölüm sipariş ettiği bildirildi; bu, yalnızca Valhalla'nın 2. sezonunun değil 3. sezonun da gerçekleşeceği anlamına gelir . Vikingler altı sezon boyunca koştu, bu yüzden Valhalla'nın sezon başına daha az bölümle de olsa benzer bir şey olması imkansız değil.

2022/02/07/valhalla.jpg

Vikings: Valhalla 2. Sezon Oyuncuları - Hangi Karakterler devam edecek?

Vikingler: Valhalla , Jarl Kåre gibi çoğunlukla kötü niyetli olsa da, birkaç karakteri öldürür. Ana oyuncuların çoğu yerlerinde ve daha sonraki maceralar için hazır durumdalar, yani Vikings: Valhalla 2. sezonun kadrosu yine Sam Corlett tarafından Leif Erikson olarak, Frida Gustavsson Freydís Eiríksdóttir olarak ve Leo Suter Harald Sigurdsson olarak yönetilmelidir. Ayrıca Valhalla 2. sezonunda Kral Canute rolünde Bradley Freegard, Olaf rolünde Jóhannes Haukur Jóhannesson, Jarl Haakon rolünde Caroline Henderson ve Normandiyalı Emma rolünde Laura Berlin yer alacak .

Vikings: Valhalla 2. Sezon Hikayesi: 1. Sezonun Sonu Neler Kuruyor?

Vikings: Valhalla 1. sezon sonu, Sweyn Forkbeard'ın filosunun zamanında gelmesi sayesinde Kåre ve Olaf'ın güçlerinin nihayetinde mağlup edildiğini görüyor, ancak hala 2. sezonun ele alınması gereken çok sayıda hikaye ve karakter arkı var. Freydis, Harald'ı kurtardı, yani din aşan aşkları Valhalla 2. sezonda keşfedilmeye devam edecek; ayrı ayrı, Norveç Kralı olma teklifi (Olaf'ın en son kaçarken görülmesi daha kolay olduğu için) ve Freydis'in “ Uppsala'nın Son Kızı” olarak yolculuğu ve bunun gerçekten ne anlama geldiğini daha fazla keşfetmesi var. Leif, görünüşe göre kendi hikayesinde olacak, 1. sezonun sonunda kontrolü kaybetti. Vikings: Valhalla 2. sezon muhtemelen bu öfkeyi daha fazla gösterecek,Erik, Leif'in Red-esque versiyonu , belki de onu daha çok bir anti-kahramana dönüştürüyor. Kral Canute, kuzey imparatorluğunu sağlamlaştırmaya ve genişletmeye çalışırken, 1. sezonun yarısında ortadan kaybolarak Valhalla 2. sezonun hikayesine de geri dönmeli.

2021/11/14/valhalla.jpg

Vikings: Valhalla 2. Sezon Çıkış Tarihi Tahmini

Vikings: Valhalla 2. sezon zaten çekildi ve prodüksiyonun Kasım 2021'de tamamlandığı bildirildi. Bu, gösteri daha başlamadan önce yapıldı, o zaman Vikings: Valhalla 2. sezonunun çıkış tarihi 2022'nin sonlarında olacak, ancak daha güvenli bir bahis olabilir sadece aynı Şubat ayında ama 2023'te yayınlanacak. Her iki durumda da, Vikings: Valhalla 2. sezon, 1. sezonun bir yılı içinde yayınlanması oldukça muhtemel görünüyor.

Vikings Valhalla 2. Sezon gelir gelmez buradan izleyebilirsiniz.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.