Netflix dizisi One of Us Is Lying izle birinci sezon Birimiz Yalan Söylüyor birinci bölüm Türkçe dublaj izle

Netflix dizisi One of Us Is Lying izle birinci sezon Birimiz Yalan Söylüyor birinci bölüm Türkçe dublaj izle

Netflix dizisi Birimiz Yalan Söylüyor izlemek isteyenler buraya. Netflix Türkiye’de de yayınlanan One uf Us Is Lying izleyicilerine birinci sezon yayınlanır yayınlanmaz müjde de geldi. Büyük ilgi çeken One of Us Is Lying ikinci sezon için onay aldı.

Netflix dizisi Birimiz Yalan Söylüyor izlemek isteyenler buraya. Netflix Türkiye’de de yayınlanan One uf Us Is Lying izleyicilerine birinci sezon yayınlanır yayınlanmaz müjde de geldi. Büyük ilgi çeken One of Us Is Lying ikinci sezon için onay almayı başardı.

Netflix dizisi One of Us Is Lying izlemek için doğru yerdesiniz.

One of Us Lying 1. sezon, 18 Şubat 2022'de Netflix'e uluslararası olarak (Amerika Birleşik Devletleri dışında her yerde) eklendi ve iyi haber şu ki, daha fazlası yolda. Şov, Netflix Orijinali olarak markalanmış durumda.

İlk olarak NBC Universal'ın ABD yayın hizmeti Peacock'da 7 Ekim 2021'de piyasaya sürülen sekiz bölümlük dizinin ilk sezonu, uluslararası olarak Netflixte yayınlandı. Birleşik Krallık, Hindistan, Güney Kore, Brezilya, Türkiye, Japonya ve diğer bölgelerde de yayınlandı.

Netflix Orijinali olarak etiketlenmiş olmasına rağmen, belirli bölgelerde daha çok Netflix'e özel olarak gösterimde.

one-of-us-is-lying-1.jpg

Netflix, Karen M. McManus'un 2017 romanına dayanan gizemli gençlik dizisini şöyle tanımlıyor:

"Gözaltına alınan beş farklı liseliyi bir araya getiren bir hikaye. Ancak bir cinayet - ve sırlar - bir kedi-fare cinayeti gizemi ortaya çıkarken onları bir arada tutan olaylar."

One of Us Is Lyling Karakterler

 • Bronwyn Rojas: Dört bakış açısı karakterinden biri; ' beyin '. Aynı zamanda Ivy League mezunu olan hali vakti yerinde bir aileden gelen çok başarılı ve Yale'den umutlu. Birkaç okul sonrası kulübün üyesi ve genellikle kurucusudur. Küçük kız kardeşi Maeve ile iyi bir ilişkisi vardır ve onu korur. Birincil sırrı, üniversite hayallerini etkileyeceğinden korktuğu düz-A statüsünü korumak için kimya testinde kopya çekmesidir. Daha sonra, kız kardeşi hakkında bir gönderi yayınladıktan sonra Simon'a tehdit edici bir mesaj bıraktığı ortaya çıktı.
 • Nate Macauley: Dört bakış açısı karakterinden biri; ' suçlu '. Uyuşturucu satmaktan şartlı tahliye olan bir 'kötü çocuk'. Tahmin edilemeyen, uyuşturucu bağımlısı annesinin birkaç yıl önce terk etmesi ve sözde ölmesinden sonra alkolik babasıyla birlikte yaşıyor. Birincil gelir kaynakları, babasının iş kazasından sonra aldığı malullük ödeneğidir ve Nate'in uyuşturucu satmasının nedeni budur. Birincil sırrı, uyuşturucu satmaya devam etmesidir. Daha sonra annesinin hala hayatta olduğu ortaya çıkar. Nate'in Stan adında bir kertenkelesi var.
 • Addy Prentiss: Adelaide olarak da bilinir, dört bakış açısı karakterinden biri; Prenses'. Okulun popüler öğrencilerinden biridir. Erkek arkadaşı Jake'e aşıktır, ancak sırrı, onu arkadaşlık grubundaki başka bir çocuk olan TJ ile aldatmış olmasıdır. Sonunda ondan ayrılan Jake'e itiraf eder. Ayrılıktan kurtulmasına ve kendini keşfetmesine yardımcı olan ablası Ashton tarafından teselli edilir.
 • Cooper Clay: Dört bakış açısı karakterinden biri; ' joker '. Simon'ın görevi tarafından steroid kullanmakla suçlanan umut verici bir beyzbol yıldızı. Daha sonra orijinal gönderinin düzenlendiği ve sırrının kaldırıldığı ortaya çıktı, ancak sonunda eşcinsel olduğu ortaya çıktı.
 • Simon Kelleher: Kendi kendini her şeyi bilen anlatıcı ve kurgusal Amerikan lisesi Bayview Lisesi öğrencileri etrafında dönen dedikodu uygulaması About That'in yaratıcısı. Depresyondan muzdarip olduğu belirtiliyor. Ölümü, hikayedeki olaylar için bir katalizör görevi görür ve uygulamasında anlatılan söylentiler ve sırlar, diğerlerini cinayet şüphelisi olarak ima eden şeydir.

one-of-us-lyling-izle-makrokedi-1.jpg

 • Maeve Rojas: Bronwyn'in küçük kız kardeşi. Cinayeti çözmeye çalışırken Bronwyn'in yanında proaktif bir rol üstleniyor. Ayrıca Simon tarafından bir gönderide yer aldı. Yedi yaşında lösemiye yakalandı.
 • Jake Riordan: Addy'nin erkek arkadaşı ve Simon'ın eski arkadaşı. Kontrolcü bir doğası vardır ve Addy'nin sırrı ortaya çıkınca ondan ayrılır.
 • Ashton Prentiss: Addy'nin ablası. Kocası Charlie ile sert bir ilişkisi var, bu yüzden aile evinde çok zaman harcıyor. Jake'ten ve onun Addy'ye davranış biçiminden hoşlanmaz.
 • Janae: Janae, Simon'ın en iyi arkadaşıdır. Zirvede çok önemli bir rol oynuyor. Addy ile arkadaş olur. O güvensiz.
 • Eli Kleinfelter: Kanıtlanana Kadar pro bono yasal grup için çalışan avukat. Bronwyn, Nate'i savunması için ona ulaşır çünkü avukatı yoktur.
 • Kris: Cooper'ın gizli erkek arkadaşı. Gizemi çözmeye yardımcı olur.

One of Us Is Lying pilot bölümü sinopsisi

Bayview Lisesi'nde Bronwyn, Simon, Nate, Cooper ve Addy, lisenin telefon yasağı politikasına aykırı olarak, okul çantalarının her birinde cep telefonları bulan öğretmen Bay Avery ile gözaltında tutulur. Ancak öğrencilerin her biri telefonların kendilerine ait olmadığını ve birinin kendilerine şaka yaptığını iddia ediyor. Okulun otoparkında bir çarpışma sesi duyarlar ve Bay Avery olayı araştırmak için ayrılır. Bayview Lisesi'ndeki öğrencilerin kişisel yaşamlarının okulun geri kalanının görmesi için yayınlandığı 'Bu Hakkında' dedikodu uygulamasının yaratıcısı Simon, diğer dört öğrencinin basmakalıp kişilikleri ve onun, uygulama, her şeyi bilendış ses. Plastik bir bardaktan su içer ve fıstık alerjisi nedeniyle ölümcül bir alerjik reaksiyon geçirir. Diğerleri yardım etmeye çalışır, ancak çok geç olur ve Simon hastanede ölür.

Başlangıçta olay bir kaza olarak kabul edilir, ancak Simon'un ölümünün planlandığını ve katilin onun ölümünü izlediğini iddia eden bir Tumblr gönderisi paylaşıldıktan sonra, polis araştırmaya başlar ve Simon tarafından diğer dördünün sırlarını içeren yayınlanmamış bir gönderisini bulur. öğrenciler. Sırların her biri öğrencinin geleceğini etkileyecektir: Bronwyn'in bir sınavda kopya çekmesi üniversite başvurularını etkileyebilir ; Nate'in tekrarlanan kabahatleri onu hapse atabilir; Addy'nin sadakatsizliği Jake ile ilişkisini sonlandırabilir; ve steroid kullanımı suçlaması Cooper'ın potansiyel beyzbol kariyerini durdurabilir. Dördü başlangıçta birbirlerinden şüphelenir, ancak ortak durumları nedeniyle daha da yakınlaşmaya başlar.

Soruşturma medyanın ilgisini çekiyor ve dördü 'Bayview dörtlü' olarak adlandırılıyor. Simon'ın cenazesinden sonra görevi sızdırılır ve okulun geri kalanı dördün sırlarını öğrenir ve sonuçları tetikler: Bronwyn'in ebeveynleri hayal kırıklığına uğrar; Nate'in evinde uyuşturucu ihtimali aranır; Addy'nin ilişkisi sona erer ve Cooper'ın performansı araştırılır. Bu, Bronwyn'in küçük kız kardeşi Maeve'i, Simon'ın Cooper hakkında şifreli bir orijinal gönderiyi ve Simon'ın benzer bir arzudan bahsettiği katliam-ibadet forumlarındaki etkinliğini gün ışığına çıkaran çevrimiçi etkinliğini araştırmaya sevk eder.

one-of-us-is-lying-5-makrokedi-1.jpg

Addy, Simon'ın arkadaşı Janae ile arkadaş olur. Bronwyn ve Nate, medyadan kaçınmak ve öldüğünü iddia ettiği (ama aslında bipolar bozukluk ve uyuşturucu bağımlılığından muzdaripti ve Nate ve babasını geride bırakarak Oregon'a taşınmıştı) annesini bulmak için ikincisinin evine döndüler. Artık ayık olduğunu iddia ediyor ve oğluyla barışıp yardım etmek istiyor. Cooper ile ilgili şifreli dosya polis tarafından açılır ve steroid suçlamalarının yanlış olduğu ve Cooper'ın aslında eşcinsel olduğu ortaya çıkar. Bu da onu ortaya çıkarır ve Cooper ile homofobik olan babası arasında bir sürtüşmeye neden olur. Bu haber sızdırıldıktan sonra kafeteryada sözlü olarak Nate onu savunur ve grup birlikte oturur, yeni dayanışma ve dostluklarını gösterirler. Nate'i cinayete bağlayan kanıtlar bulunur ve Nate tutuklanır. Bronwyn, televizyonda 'Mikhail Powers Investigates' adlı suç programında 'Bayview Four'u savunurken gördüğü avukat Eli Kleinfelter ile temasa geçer ve ondan yardım ister.

Bronwyn , grubun dikkatini dağıtan okul otoparkındaki çamurluk bükücünün kurulduğuna inanıyor, bu yüzden Cooper'dan bir arkadaşının olaya karışan kırmızı Camaro'yu bulmaya yardım edip edemeyeceğini görmesini istiyor. Bunu yaptığında, Bronwyn sürücüyle yüzleşir ve sürücü, kendisine ve bir arkadaşına kazayı sahnelemek için Simon tarafından para verildiğini kabul eder. Maeve ve Addy'nin kızkardeşi Ashton - Kalan üç ve onların kötü duruma müttefikleri arasında bir toplantı önerir. Cooper'ın ortağı Kris, Simon'ın intihar etmiş olabileceğini ve diğerlerini ölümü için çerçeveletmiş olabileceğini ve Janae'nin daha fazlasını bilebileceğini öne sürüyor.

Janae bir haftadır okula gitmiyor ve mesajlara cevap vermiyor, bu yüzden Addy evine gidiyor, burada Janae, Simon'ın lisede daha önemli olmadığı için yıllardır sinirli ve kızgın olduğunu itiraf ediyor ve böylece Junior baloya hile karıştırdıKral olmak. Jake onun plan hakkında övündüğünü duydu ve Simon ifşa olacağından korktu, bu yüzden Jake'e Addy'nin TJ'ye olan sadakatini anlattı. Simon daha sonra Jake'in intihar planıyla ilgili yardımını aldı ve Jake'e Addy'yi Simon'ın katili olarak suçlayarak ödeyebileceğini söyledi. Janae'nin delili Addy'nin üzerine yerleştirmesi gerekiyordu ama bunu yapmaya cesaret edemeyince Nate'in üzerine yerleştirdi. Jake, planı bozduğu için Janae'yi taciz ediyor ve Addy hala oradayken Janae geliyor. Addy konuşmayı kaydetmeye çalışır, ancak telefonu çalar ve Jake'in dikkatini çeker. Addy ormana koşar ama Jake onu boğmaya ve kafasına taşla vurmaya çalışarak onu takip eder. Addy, ona eve kadar eşlik eden ve Jake'in geldiğini gören Cooper tarafından kurtarılır.

Jake gözaltına alınır ve Nate serbest bırakılır, ancak çocuk gözaltı merkezinde geçirdiği zamandan sarsılır, Bronwyn'in endişesini reddeder ve ilişkilerini koparır. Addy hastanede iyileşir ve sonra Ashton, Addy'den Addy'nin mutlu bir şekilde kabul ettiği onunla yaşamasını ister. Cooper'ın üniversite seçenekleri yeniden ortaya çıkmaya başlar ve babasıyla olan ilişkisi düzelmeye başlar. Bronwyn, Yale'e başvurur ve başka bir öğrenci olan Evan Neiman ile çıkmaya başlar, ancak bunu ciddi olarak görmez. Daha sonra, Nate'i büyük bir piyano resitalinden sonra onu kovduğu için özür dilediğinde onu beklerken bulur. Arkadaş olarak bir film teklifini kabul etmesiyle hikaye sona erer.

One uf Us Is Lying izleme linki:

https://www.dizibox.tv/one-of-us-is-lying-1-sezon-1-bolum-izle/

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.