Elden Ring'in Tehlikeli Haligtree Zindanı Asansör Numarasıyla Atlandı

Elden Ring'in Tehlikeli Haligtree Zindanı Asansör Numarasıyla Atlandı

Birçok Elden Ring oyuncusu Haligtree'nin Brace'i Elphael ile savaşırken öldü, ancak bir yaratıcı oyuncu tüm alanı atlamak için ölümü kullandı.

Kurnaz bir Elden Ring oyuncusu, bir asansör boşluğunu bırakarak Elphael, Brace of the Haligtree zindanının tamamını atlamayı başardı. FromSoftware'in açık dünya fantezi destanı, oyuncuların geniş açık alanlardan karmaşık kalelere kadar değişen ortamlarda geçmesini sağlar. Altus Platosu ve Derin Kök Derinlikleri gibi konumlar, en yetenekli FromSoftware gazilerini bile zorluyor, ancak Elden Ring'in oyun sonu mücadelelerinden biri, hile ile kolayca üstesinden gelinebilir.

FromSoftware'in ilk açık dünya ruh benzeri oyunu olan Elden Ring , oyunculara The Lands Between'i boş zamanlarında keşfetme yeteneği verir. Oyunun başlangıcı, Kararmış oyuncu karakterini yemyeşil Limgrave diyarına getiriyor ve onları ilk büyük hedefleri olarak devasa Stormveil Kalesi'ne yönlendiriyor. Bununla birlikte, oyuncular Stormveil'e gitmeden önce Limgrave'in diğer bölgelerini keşfetmekte özgürdürler ve oyuncular bunun yerine Liurnia veya Caelid gibi komşu bölgeleri ziyaret ederse bölge tamamen atlatılabilir. Bu keşif özgürlüğü , birçoğu oyuncuyu bir arenada beklemek yerine The Lands Between'de dolaşan isteğe bağlı Elden Ring patronlarına da yansır.

Elphael, Brace of the Haligtree, Elden Ring'in en ölümcül oyunsonu alanlarından biridir, ancak Reddit kullanıcısı windermere_peaks, Legacy Dungeon'ın çoğunu tamamen atlamayı başardı. Geçmişteki FromSoftware oyunlarında olduğu gibi, Elden Ring zindanlarında da oyuncuların zaten fethettikleri alanlara kolayca geri dönmelerini sağlayan kısayollar bulunur. Bununla birlikte, windermere_peaks, bir asansör kısayolunun, oyuncuların alanın çoğunu atlamasına izin verebileceğini ortaya koyuyor. Kendilerini bir asansör boşluğuna atmak oyuncuyu öldürür, ancak cesetleri onu daha önceki bir alana gönderen anahtarı etkinleştirebilir. Windermere_peaks yeniden doğduğunda, artık kilidi açılmış olan ve onları Elphael'in sonuna kadar götüren asansörü kullanmakta özgürdürler.

Windermere_peaks Elphael'i atlamak için bir asansör boşluğundan aşağı atlarken, yakın zamanda başka bir Elden Ring oyuncusu bir patronu yenmek için bir uçurum kullandı. Oyunun yeraltı Siofra Nehri bölgesinde iki Elden Ring çirkin yaratık patronu bulunur ve dinamik ikili, en zorlu Tarnished'e bile meydan okuyabilir. Bununla birlikte, devasa yaratıklar bir uçurumun tepesinde savaşırlar ve ikisi de kandırılarak ölüme düşebilir. Bu, gargoyle savaşını önemsiz kılar, ancak FromSoftware gazileri, savaşta herhangi bir stratejinin kullanılmasının adil olduğunu bilir.

Birçok dikkatsiz Elden Ring oyuncusu asansör boşluklarından düşerek öldü, ancak windermere_peaks kazayı gerçek bir stratejiye dönüştürdü. Cesetleri ile bir asansörü etkinleştirmek, Kararmış maceracının Elphael'in çoğundan kaçınmasını sağlar, Haligtree'nin Brace'i, çok fazla zaman ve hayal kırıklığı tasarrufu sağlar. Ne yazık ki, hiçbir asansör hilesi, Windermere_peaks'e Elphael'in sonunda bekleyen tanrısal patron üzerinde bir avantaj sağlamayacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.