İptal Edilen Zelda Game Heroes Of Hyrule İçin Yeni Detaylar Eşsiz Hikayeyi Ortaya Çıkarıyor

İptal Edilen Zelda Game Heroes Of Hyrule İçin Yeni Detaylar Eşsiz Hikayeyi Ortaya Çıkarıyor

İptal edilen bir Legend of Zelda spinoff oyunu, Ganon'un kendi büyü kitabının eksik sayfalarını merkez alan benzersiz bir hikayeye sahip olacaktı.

İptal edilen bir Legend of Zelda oyununun yakın zamanda ortaya çıkan geliştirme notları, oyunun benzersiz bir hikaye izleyeceğini gösteriyor. Bu, son zamanlarda ortaya çıkarılan tek iptal edilen Zelda oyunu değil - başka bir amaçlanan Zelda yan ürünü, kıyamet sonrası bir dünyada bir Şeyh'i içeriyordu .

Geçen ay, olağandışı bir bükülme ile iptal edilen bir Zelda oyununun ortaya çıktığını gördü ; Uzun süredir serinin kahramanı Link, oyun olaylarından önce Ganon tarafından yakalanan bir yan karakterden biraz daha fazlasıydı. Heroes of Hyrule , Link yerine üç yeni kahramanın bir araya geldiğini gördü. Bu üçlü, Hyrule'nin diğer büyük ırklarının temsilcilerinden oluşuyordu; bir Goron, bir Rito ve bir Zora. Oyunun itibari kahramanları olan bu üçü, Link'in yerine Hyrule aracılığıyla savaşacaklardı. Heroes of Hyrule , Metroid Prime oyunlarından da sorumlu olan Retro Studios tarafından geliştiriliyordu . Ancak, yan ürün ortaya çıktığı için taraftarlar Link'i kurtaramadı.proje kavramsal aşamasında nihai olarak iptal edildiğinden, yapmayı dahil etmek.

Şimdi ise Heroes of Hyrule'nin hikayesiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı . TheGamer tarafından bildirildiği üzere , Biliyor muydunuz Gaming , Heroes of Hyrule'un , üç kahramanın Hyrule'de 100 yıl önce geçen yolculuğunun olayları ve günümüzde Kori adında genç bir çocuğun maceraları arasında bölündüğünü ortaya çıkardı. Ganon'un Link'i ele geçirmesinin ardından, üç kahraman Link'in yerinde krallığın eski düşmanıyla savaştı ve sonunda Ganon'u büyü kitabına sığınmaya zorladı. O zaman kitaptan sayfalar koparan kahramanlar Ganon'u içeride tutmayı başardılar. Ancak, uzun süredir hayranların bildiği gibi, Ganon'u Zelda'da bu şekilde mühürlemek sadeceilerlemesini geciktiriyor. Er ya da geç, her zaman kaçar.

Hyrule Kahramanlarının Yeni Kahramanı Yanlışlıkla Ganon'u Açtı

heroes-of-hyrule-concept-art.jpg

Günümüzde, Ganon'un mühürlenmesinden çok sonra, genç Kori Ganon Kitabı'nın kalıntılarını keşfeder. Üç kahramanın (Dunar, Seriph ve Krel adlı) hikayesini içerdiğini fark ederek, hikayeyi sonuna kadar okumak için eksik sayfaları bulmaya koyulur. Oynanış açısından, bu, Final Fantasy Tactics'i anımsatan bir tarzda oynamak için üç kahramanın yolculuğunun yeni bir bölümünün kilidini açacaktır . Tahmin edilebileceği gibi, Kori'nin son sayfayı geri alması Ganon'u serbest bırakır, sadece kitabın üç kahramanın versiyonları da ortaya çıkar ve onu yenmek için Kori ile güçlerini birleştirir. Sonrasında, Kori nihayet artık yaşlı kahramanlarla ve Link'in kendisiyle tanışacaktı. Zelda için bu RPG spin-off oyununun konusufranchise kesinlikle benzersizdi ve iptalini daha da talihsiz hale getirdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.