Elden Ring Discovery, Runebear'ların Neden Bu Kadar Zor Olduğunu Açıklayabilir

Elden Ring Discovery, Runebear'ların Neden Bu Kadar Zor Olduğunu Açıklayabilir

Bir Elden Ring YouTuber'ı, haritada bulunan vahşi yaşamın artan zorluklarını fark ettikten sonra Runebear'ı Dragons'a bağladı.

Bir YouTuber tarafından yakın zamanda yayınlanan bir video, Elden Ring'in Runebear'larının The Lands Between'de bulunan diğer hayvanlara kıyasla neden savaşmanın bu kadar zor olduğuna dair olası bir açıklama sağladı. FromSoftware'in Soulsborne oyunları yüksek zorluk dereceleriyle bilinir ve Elden Ring bir istisna değildir. 2022 GOTY yarışmacısı, oyuncuların savaşması için kötü şöhretli patronların yanı sıra dünyanın dört bir yanına dağılmış ve aynı derecede ölümcül olabilecek düşmanlarla dolu.

Elden Ring'de karşılaşılabilecek diğer düşmanlarla karşılaştırıldığında, düşük seviyesi bir saha üstü olarak görülebilen birçok vahşi yaşamdan biri, Runebear ve Lesser Runebear'dır. Oyuncular bu canavarın patron versiyonuyla Earthbore Cave'de karşılaşabilirler, ancak karşılaşma tamamen isteğe bağlıdır. İsteğe bağlı bir patron olarak, bu alan patronunu tamamen kaçırmak tamamen mümkündür çünkü Elden Ring , bölgelerin oyuncunun istediği gibi keşfedilmesine izin verir, yalnızca belirli patron dövüşlerinin ilerlemesini gerektirir. Ancak Runebear'dan kaçış yok çünkü bu yaratıklara harita boyunca Lesser Runebears olarak, özellikle Limegrave ve Mt.Gelmir'de rastlamak mümkün.

Bir hayran, Cadı Zullie , Runebear'ın artan zorluğunun ardındaki olası bir nedeni keşfetti ( Kotaku tarafından bildirildiği gibi ). Elden Ring betadayken , oyuncular bu canavarlardan birini sınırların dışında bulabildi ve öldürüldüğünde bir ejderha kalbi düşürdü. Tam sürümde bu değiştirildiği için ejderhanın kalbi unutuldu - şimdiye kadar. Elden Ring'deki ejderha düşmanlarıyla bir bağlantıya işaret eden ayı hakkında başka ayrıntılar da var . Yaratığın gözleri sürüngen şeklinde tanımlandı ve videodaki bir yorumcu, Runebear'ın göğsünün bir kalbin yerleştirileceği yerde sivri uçlara sahip olduğuna dikkat çekti. Başka bir bağlantı, bir ejderhayı betimleyen Spelldrake Tılsımları olan düşürülen öğedir.

Elden Ring'in Runebear Dragon Teorisi Her Şeyi Değiştiriyor

Runebear, Elden Ring'in ejderhalarıyla doğrudan bağlantılı olmasa bile , onların bilgileri bir noktada iç içe geçmiş olabilir. Bu bağlantı, Runebear'ın yalnızca görünüşe göre ejderhalarla ilişkili olması olabilirdi. Canavar bir ejderha avcısı olabilir ve Elden Ring'deki Dragonkin Soldier bile ejderha kalplerini düşürmediği için ejderha olmayan bir yaratığın kalbi nasıl alabileceğini açıklar. Herhangi bir olası ilişki bilinmeyen kalabilir veya gelecekteki DLC'de ortaya çıkabilir. Şu anda oyun içi görünüm ve eşya düşmelerinin ötesinde pek bir şey yok gibi görünüyor.

Elden Ring , arka planı iletmek için çevresel hikaye anlatımına ve diyalog seçeneklerine güvenir ve genellikle görev satırlarında bile bilgileri doğrudan ifşa etmez. Hikaye anlatımına bu yaklaşım nedeniyle, Elden Ring'de belirli görev dizilerine sahip olmayan alt düzey patronlar ve yan karakterler, gelişmiş hikayelere sahip olmama eğilimindedir ve görünüşe göre bu, Runebear'ın yolu olacaktır. Her halükarda, bu teori, Aradaki Toprakları keşfederken bu belirli düşmanın Kararmışlar için neden bu kadar korkunç olduğunu kanıtladığına dair ilginç bir açıklama sunuyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.