Arkham Knight Videosu, İnsan-Yarasa Korkusunun 7 Yıl Sonra Hala Etkili Olduğunu Gösteriyor

Arkham Knight Videosu, İnsan-Yarasa Korkusunun 7 Yıl Sonra Hala Etkili Olduğunu Gösteriyor

İlk çıkışından bu yana yedi yıl geçen Batman: Arkham Knight'ın ilk Yarasa Adam görünümü, yakın zamanda viral bir videoda gösterildiği gibi oyuncularını hala şok ediyor.

İlk çıkışından bu yana yedi yıl geçen Batman: Arkham Knight'ın ilk Yarasa Adam görünümü, yeni bir viral Twitch klibinde gösterildiği gibi oyuncular üzerinde hâlâ bir etkiye sahip. Batman: Arkham serisinin hayranları, Batman'in kıskaç kancasını kullanarak bir çatıya tutunduğu, oyuncuların Batman'i süzülmeye itebilecekleri normal animasyon yerine, karşı karşıya geldikleri kötü şöhretli Adam-Yarasa zıplama korkusunun gayet iyi farkındadır. canavar Yarasa Adam ile. Kara Şövalye, oyun boyunca kanatlı düşmanla daha sonra yüzleşmeye devam eder ve sonunda onu GCPD'ye teslim eder, ancak bu karşılaşmalar ilk sıçrama korkusundan çok daha az korkutucudur.

Twitch yayıncısı MegMage tarafından paylaşılan bir klip ( Game Rant tarafından bildirildiği üzere ), Batman: Arkham Knight'ın birçok yan görevinden biri olan Creature of the Night'ı başlatan zıplama korkusuna verdiği tepkiyi yakaladı . Anlaşılır bir şekilde, ilk kez oynayan birçok oyuncuda olduğu gibi, MegMage de Man-Bat tarafından hazırlıksız yakalandı ve karşılaşma karşısında dehşet içinde çığlık attı. Klip yakın zamanda TikTok'ta viral oldu ve bu yazı yazılırken 200.000'den fazla görüntülendi.

Batman: Arkham Knight'ın Adam-Yarasa Misyonu Daha da Ürkütücü Oldu

batman-arkham-knight-man-bat-jumpscare-video.jpg

Batman: Arkham Knight , ana kötü adam olarak Korkuluk'a sahip olduğu düşünülürse, uygun olan pek çok korkutucu an içeriyor. Pelerinli Haçlı, Profesör Pyg ile özellikle korkunç bir karşılaşma da dahil olmak üzere, oyun boyunca her türlü korkunç düşmanla karşılaşır. Yarasa Adam görevi daha korkunç bir sonla gelir, ancak oyuncu Cadılar Bayramı'nda Kirk Langstrom'u yakaladıktan sonra GCPD'ye dönerse, Yarasa Adam'ın kaçtığını keşfedecekler. Arkham Knight'ın açık dünyası Gotham City'yi keşfederken Langstrom'un laboratuvarına da dönerlerse, tüm duvarlara karalanmış kan bulacaklar, bu da karısının formülü aldığı ve şimdi de bir Yarasa Adam'a dönüştüğü anlamına geliyor. .

Man-Bat ayrıca WB Games Montréal'in yakın zamanda piyasaya sürdüğü Gotham Knights'ta da yer aldı, ancak Batman: Arkham Knight'daki tasvirleri kadar büyük bir etki yaratmadılar . Batman ilminin hayranları, Langstrom'un terk edilmiş Arkham Asylum'daki çalışmalarını inceledikten sonra ne tür bir kötü adamın ortaya çıkacağını biliyorlardı ve bir Yarasa Adam ile ilk savaş, o belirli seviyede heyecan verici bir hikaye anıyken, Gotham Knights'ın gelişen açık dünyasındaki yaratığın can sıkıcı olduğu ortaya çıktı.

MegMage'in Batman'e tepkisi : Arkham Knight'ın Man-Bat'ı birçok oyuncunun bağ kurabileceği bir şey ve muhtemelen videonun bu kadar viral olmasının nedeni de bu. Batman: Arkham geliştiricilerinin, serinin yerleşik oyun öğeleriyle oynayarak oyuncuları nasıl şok edeceklerini bildikleri ve bu anların, oyunun ilk çıkışından bu yana bu kadar uzun yıllar geçmesine rağmen hala böyle bir etkiye sahip olması, Rocksteady'nin bir kanıtıdır .

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.