GoW Ragnarök Yemek Kitabı, İhtiyacınız Olduğunu Bilmediğiniz Oyun Bağlantısıdır

GoW Ragnarök Yemek Kitabı, İhtiyacınız Olduğunu Bilmediğiniz Oyun Bağlantısıdır

God of War Ragnarok'tan ilham alan resmi bir yemek kitabı, Nine Realms of Norse efsanesinden ilham alan tariflerle efsanevi aksiyon oyununa bağlanıyor.

Resmi bir God of War Ragnarok yemek kitabı, hayranların merakla beklenen devam filmini İskandinav dünyasından yemekler hazırlayarak kutlamasına olanak tanıyacak. Mitolojik macera, Kratos ve Atreus'u, kaderlerini değiştirmek ve dünyanın yok olmasını önlemek için Dokuz Diyar'ın her birine götürür. Yemek, destansı başlıkta zar zor bir rol oynasa da, bir God of War Ragnarok yemek kitabı, hayranların İskandinav alemlerindeki en iyi lezzetlerle kendilerini kaptırmalarına yardımcı olacak.

Yayıncı Insight Editions , şimdi sipariş edilebilecek resmi bir God of War Ragnarok yemek kitabı duyurdu. Ciltli kitap, emekli God of War Tyr'ın bakış açısıyla yazılacak ve 60'tan fazla yemek tarifinin yanı sıra özel sanat eserleri ve ilginç irfan kırıntıları içerecek. God of War yemek kitabı , hızlı atıştırmalıklardan güçlü yemeklere kadar çeşitli yiyeceklerin nasıl pişirileceğini ayrıntılarıyla anlatacak ve adım adım talimatlar, her beceri seviyesinden şefin bu mutfak lezzetlerini hayata geçirmesine olanak tanıyacak. Cüce sosis rulolarından Kratos'un ünlü mantarlı Quiché'sine, God of War Ragnarok yemek kitabı, bir mutfağa veya video oyunu hatıra kitaplığına mükemmel bir şekilde sığacak.

God Of War Ragnarok, Valhalla'ya Layık Yemeklere İlham Veriyor

god-of-war-ragnarok-dinner-scene.jpg

God of War Ragnarok, oyuncuların her biri Kratos ve Atreus'un maceraları için güzel ve benzersiz bir zemin sağlayan Dokuz Diyarın tamamını keşfetmelerine olanak tanır. Devam oyunu, önceki oyunun Midgard ve Alfheim gibi dünyalarını geri getiriyor ve onları yaklaşan kıyamete uyacak şekilde değiştiriyor. God of War Ragnarok , Vanaheim'ın yemyeşil ormanları ve devasa kale şehri Asgard gibi yeni diyarlar da sunuyor. 2018'deki God of War'dan farklı olarak her dünya ana hikayenin bir parçası olarak ziyaret edildiğinden ve hiçbiri isteğe bağlı olmadığından, bu alemlerin her biri bir anlatım amacına hizmet ediyor. Yeni God of War yemek kitabı hayranları, evlerini Jotunheim, Alfheim ve ötesinin kokusu ve tadıyla doldurarak kendilerini İskandinav mitolojisinin evrenine daha fazla kaptırabilir.

God of War yemek kitabı, görünüşe göre büyüleyici karaktere daha fazla ışık tutabilecek olan Tyr'ın bakış açısıyla yazılmıştır . Serinin 2018 girişinde sıklıkla atıfta bulunulan devam filmi, İskandinav Savaş Tanrısı'nı gerektiği gibi tanıtıyor ve karakterizasyonuna benzersiz bir dokunuş katıyor. God of War Ragnarok , Tyr'ı pasifist yaparak İskandinav mitolojisine meydan okuyor ve Odin'in elinde yıllarca süren işkencenin onun savaşma iradesini kırdığını açıklıyor. Karakterin rolü başka ilginç dönüşler de alıyor ve God of War Ragnarok yemek kitabı onun gerçek niyetlerini ve motivasyonlarını genişletebilir.

God of War Ragnarok geliştirme aşamasından yeni çıktı ve hayranlar artık fırından yeni çıkmış bazı efsanevi yemeklerle kutlayabilirler. God of War yemek kitabı , Midgard, Vanaheim, Asgard ve ötesindeki İskandinav topraklarından ilham alan tarifleri bir araya getirmek için yardımcı bir rehber görevi görecek. Kratos ve Atreus çoğunlukla yemek yemediklerinden memnun görünüyorlar, ancak God of War Ragnarok kadar destansı bir yolculuk gerçekten tanrısal bir yemeği hak ediyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.