Marvel's Spider-Man 2, Harry Osborn'un Yüzünü de Değiştiriyor Olabilir

Marvel's Spider-Man 2, Harry Osborn'un Yüzünü de Değiştiriyor Olabilir

Marvel's Spider-Man'de Harry Osborn'u canlandıran aktör Scott Porter, Marvel's Spider-Man 2 için geri dönmeyeceğini doğruladı.

Marvel's Spider-Man'in aktörlerinden birinin yakın zamanda yaptığı bir yorum , geliştirici Insomniac'ın yakında çıkacak olan Marvel's Spider-Man 2'de Harry Osborn'un yüzünü değiştireceğini belirtti . Harry Osborn, Marvel's Spider-Man'deki fotoğraflarda yer aldı ve önceden kaydedilmiş sesli mesajlar, oyunculara Insomniac'ın oyunun açık dünyasında Oscorp tarafından finanse edilen çeşitli araştırma istasyonları aracılığıyla Peter'la konuşurken karakteri nasıl ele aldığına dair bir fikir verdi. Peter, ilk oyundaki olaylar boyunca en iyi arkadaşının Avrupa gezisinde olduğuna inanıyordu, ancak bir son jenerik sahnesinde Norman Osborn'un oğlu üzerinde Venom ortakyaşamını kullanarak onu ölümcül bir hastalıktan iyileştirmek için deneyler yaptığı ortaya çıktı. böyle.

GamesRadar+ tarafından bildirildiği üzere , Marvel's Spider-Man oyuncusu Scott Porter'ın şimdi silinen ve Imgur'da paylaşılan bir tweet'i , Insomniac'ın gitmeye karar verdiğini belirterek devam filminde Harry Osborn'u canlandıran aktör olmayacağını doğruladı. Marvel's Spider-Man 2'deki Harry Osborn'un karakter modeli için fotoğraf gerçek " . Harry'nin dönüşü, genç Osborn'un Marvel's Spider-Man 2'de Venom olup olmadığına veya dönüşünün, Eddie Brock gibi düşmandan anti-kahramana dönüşen daha geleneksel alter-egolarına yol açıp açmadığına bakılmaksızın, muhtemelen hikayede önemli bir rol oynayacaktır. Porter "üzgün olduğunu" belirtirkenKararı anladığını ve yaklaşan devam filminin " inanılmaz " olacağına inandığını söyledi . Tam açıklaması aşağıda okunabilir:

Insomniac, Marvel's Spider-Man Remastered'da Peter Parker'ın Yüzünü de Değiştirdi

marvels-spider-man-2-harry-osborn-actor-recast-face-change-venom.jpg

Marvel's Spider-Man oyunları arasında Insomniac tarafından oyuncu değişikliğine gidilen ilk karakter elbette Harry Osborn olmayacak . 2020'nin Marvel's Spider-Man: Miles Morales'inden (ve PS5'teki Ultimate Edition paketine dahil olan Marvel's Spider-Man'in yeniden düzenlenmiş versiyonundan ) önce Insomniac, Peter Parker'ın John Bubniak olan yüz modelini Ben Jordan olarak değiştirdi. Bunun nedeni, geliştiricinin daha inandırıcı görünen karakterler sunmak istemesi ve Jordan'ın yüzünün , Peter Parker için hareket yakalama ve seslendirme yapan Örümcek Adam aktörü Yuri Lowenthal ile daha iyi bir eşleşme sağlamasıydı.

Peter Parker'ın yüzündeki değişiklik hayranlar arasında tartışmalı oldu. Yaygın bir şikayet, Insomniac'ın hikayesinde kurulan Peter'ın daha olgun, üniversite mezunu versiyonundan ziyade, karakterin Marvel Sinematik Evrendeki Tom Holland yinelemesine benzeyen değişiklik nedeniyle karakterin daha genç görünmesiydi. Bazıları, Peter'ın yeni versiyonunun, Peter'ın akıl hocalığı yapmaya çalıştığı lise öğrencisi ve Örümcek Adam arkadaşı Miles Morales'ten daha genç göründüğünü söyleyecek kadar ileri gitti.

Harry Osborn'un ilk oyunda yalnızca ikonlarda ve biyografilerde tasvir edildiği göz önüne alındığında, Porter'ın yeniden biçimlendirilmesinin tartışmalı olması pek olası değil. Oyuncular, karakterle Marvel's Spider-Man'de Peter Parker'la geçirdikleri kadar fazla zaman geçiremediler , ancak Porter'ın tweet'inin, oyuncunun ardından Marvel's Spider-Man 2 için geri döndüğünü gören bir hayranın heyecanına nasıl yanıt olduğu göz önüne alındığında. God of War Ragnarok'ta Heimdall olarak performans göstermesi , oyun 2023'te çıktığında hayranlar arasında yine de hayal kırıklığına neden olabilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.