Netflix'in One Piece Yıldızı, Sanji Performansını Şekillendirmek İçin Animeyi Nasıl Kullandı?

Netflix'in One Piece Yıldızı, Sanji Performansını Şekillendirmek İçin Animeyi Nasıl Kullandı?

One Piece dünyasında, Sanji, Kuzey Mavi'den kaçan ve ünlü bir korsanın yanında eğitim alan ve daha sonra Luffy D. Monkey ve Şapka Takımı Korsanları ekibine aşçıları olarak katılan bir karakterdir.

Netflix'in One Piece canlı aksiyon uyarlamasının yıldızı Taz Skylar, performansını şekillendirmek için orijinal anime serisinden nasıl ilham aldığını açıklıyor. Ambitious Netflix dizisi, Eiichirou Oda'nın sevilen manga hikayesini ilk kez canlı aksiyon olarak sunacak. One Piece dünyasında, Sanji, Kuzey Mavi'den kaçan ve ünlü bir korsanın yanında eğitim alan ve daha sonra Luffy D. Monkey ve Şapka Takımı Korsanları ekibine aşçıları olarak katılan bir karakterdir.

Canlı aksiyon One Piece öncesinde Zero.Nine Magazine ile konuşan Skylar, Sanji'yi canlandırırken anime uyarlamasını nasıl kullandığını anlattı. Aktör, Sanji'nin anime'deki tavırlarına dikkatlice odaklandığını ve bu yorumunu şekillendirmek için kullanmaya çalıştığını ortaya koydu. Skylar, duruşları ve postürü gibi unsurların ilham kaynağı olduğunu açıkladı. Skylar'ın tam açıklamasını aşağıda bulabilirsiniz:

31499-sanji-one-piecesanji.jpg

"Karakterin referanslarını gördüğünüzde (Sanji), yorumumun başkası tarafından yapılan herhangi bir şeye benzememesini ya da kopyalamamasını düşünmek zorunda değilim. Bunu yaparken temiz bir sayfa elde ediyorum. Ama ikincisi, animasyon olduğunda, gördüğünüz her şey kasıtlı olarak yapılmıştır. Canlı aksiyon filmlerini izlerken, bazı şeyler kasıtlı olabilir, bazı şeyler kazara olabilir. Bir çizim olduğunda, her şey kesinlikle kasıtlıdır. Yani nasıl durduğuna bakabilirsiniz, başka bir karakterin nasıl durduğuna göre. Bu ne anlama geliyor? Nasıl görünüyor? Çünkü belki de o gerçek gibi görünüyor, belki tam olarak öyle, ya da belki de başka bir anlamı var. Ve bunu gerçekliğe koyabilirim. Benim için, bir şeylerin bir araya gelmesiyle bir şey yaratma hakkında bir şeydi."

Netflix'in One Piece uyarlaması hakkında bazı hayranlar belirsizlik yaşıyor. Sadece teaser afişlerinde kostümlü canlı aksiyon One Piece kadrosunun kısa bir bakışı gösterilmiş olsa da, birçok kişi Netflix'in Oda'nın karakter tasarımlarını gerçeklikle ne kadar uyumlu hale getirdiğini görmek için hem heyecanlı hem de tedirgin. Afişte, Skylar'a Iñaki Godoy, Emily Rudd, Jacob Romero Gibson ve Mackenyu eşlik ediyor. Bu, Luffy'nin erken mürettebat

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.