Pokémon Hayranı Harika Spor Salonu Lideri Bea Cosplay ile Savaşmaya Hazır Görünüyor

Pokémon Hayranı Harika Spor Salonu Lideri Bea Cosplay ile Savaşmaya Hazır Görünüyor

Bir Pokémon hayranı ve cosplayer, Pokémon Sword'dan dövüş sanatçısı ve Dövüş tipi Spor Salonu Lideri Bea'nın inanılmaz derecede doğru bir yorumunu yarattı.

Bir Pokémon cosplayer, Gym Leader Bea'nin harika bir cosplayiyle savaşmaya hazır görünüyor. Dövüş tipi eğitmen, Pokémon Sword'daki Stow-on-Side'ın Spor Salonu lideridir . Diğer Spor Salonu liderlerinin çoğunun aksine, bu unvana özeldir ve Pokémon Shield'de yer almaz .

Reddit kullanıcısı ve cosplayer JeanWanWan, Bea'nin harika bir cosplayini yarattı ve şu anda 6.500'den fazla oy alan bir gönderide Galar karate dahisini tasvir etmeleriyle diğer Pokémon hayranlarını etkiledi. Cosplay, Bea'yı siyah ve turuncu saç bandı gibi tüm önemli aksesuarları da dahil olmak üzere sportif Spor Salonu Lideri kıyafeti içinde gösteriyor. JeanWanWan, Bea'nin resmi sanatta yaptığı pozun aynısını bile benimsedi. Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var ki bu, son günlerde bir spor salonu liderinin bir cosplayin odak noktası olduğu ilk sefer değil; Pokémon X ve Y'nin Valerie'sini ve iki Eeveelutions'ı betimleyen cosplayer'lar, son zamanlarda büyülü yorumlarıyla hayranlarını büyüledi.

Pokémon Sword Fan's Bea Cosplay, Görünümün yanı sıra Kişiliği de somutlaştırır

pokemon-sword-bea-gym-1.jpg

Oyunlarda, Bea'nın Spor Salonu Lideri pozisyonu, sadece Pokémon Sword'da mevcut olduğu için alışılmamış bir pozisyondur . Sword'un karşılığı olan Pokémon Shield'da , Stow-on-Side Gym bunun yerine Allister tarafından yönetiliyor. Gym Leader'daki bu değişiklikle birlikte, Allister'ın Ghost tipi Pokémon kullanması ile doğal olarak tip uzmanlığında bir değişiklik geliyor. Bu, daha sonra oyunlarda karşılaşılan Gordie ve Melony of Chirchester's Gym'inkine benzer bir dinamiktir. Bu, Black and White'ın Opulecid Gym'deki Drayden ve Iris'in şimdiye kadar Pokémon oyunlarında versiyona özel diğer Gym Liderleri olduğu franchise için alışılmadık bir durum .

JeanWanWan'ın Bea'nin kendi imzası olan pozunu kullanması, bu cosplayin orijinaline olan benzerliğini vurgulamaya yardımcı oluyor. Aynı şekilde, cosplayer'ın benimsediği stoacı ifade, Bea'nin kendi karakteriyle mükemmel bir uyum içindedir. Küçük yaşlardan itibaren dövüş sanatları eğitimi alan Bea, herhangi bir potansiyel zayıflığa ihanet etmemek için duygularını gizlemeyi öğrendi. Tipik olarak gülümsemeyen yüzü bu tavrın bir sonucudur ve dolayısıyla JeanWanWan'ın kopyaladığı bir şeydir. Cosplay, özellikle fotoğraf çekimlerinde, genellikle karakteri tam olarak somutlaştırmak etrafında döner ve bu seçim bu konuda açıkça mükemmel bir şekilde çalışır. Bea'nin kıyafetindeki detaylara gösterilen özen de dikkat çekici; Tasarımları göz önüne alındığında birçok Pokémon karakterinin cosplay'i nispeten kolaydır , ancak Bea'nin kıyafetindeki benzersiz logoların çoğaltılması için daha fazla çalışma gerektirdiği açıktır.

JeanWanWan'ın Bea tasviri hem görünüş hem de belirgin kişilik açısından doğrudur, bu da bunu çok sadık bir cosplay yapar. Bea'ları, Stow-on-Side Stadyumu'ndaki bir rakibine karşı bir Pokémon göndermek üzereymiş gibi görünüyor. Bunun gibi cosplayler, Pokémon'daki tüm karakterlerin kendilerine özgü çekiciliği olduğunu kanıtlamaya yardımcı olur ve bu da onları cosplayerlar için doğal olarak çok çekici kılar. Tabii ki, Pokémon Scarlet ve Violet yakında piyasaya sürülecekken, yeni ortaya çıkan çeşitli karakterlerin yer aldığı Pokémon cosplay'leri de yeni oyunlar için pek çok hayranın ne kadar heyecanlı olduğunu gösteriyor. Örneğin, Pokémon Scarlet'ten Profesör Sada'nın geçen ayki bir cosplay'i, öne çıkan birçok karakterden biri Pokémon'un en yeni bölgesel özel karakterleri.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.