Pokémon Scarlet & Violet Review Roundup: Başka Bir Katı Giriş

Pokémon Scarlet & Violet Review Roundup: Başka Bir Katı Giriş

Pokemon Scarlet ve Violet için incelemeler geldi ve yeni giriş, bazı performans sorunlarına rağmen serinin şimdiye kadarki en güçlülerinden biri olduğunu kanıtlıyor.

Pokémon Scarlet ve Violet için incelemeler geldi ve en son giriş, bazı performans sorunlarına rağmen büyük ölçüde olumlu eleştirilerle karşılandı. Scarlet and Violet , oyunculara oyun içi yollarını seçme özgürlüğü sunan ilk gerçek açık dünya Pokémon oyunu olarak ilan edildi. En son Pokémon girişi, Paldea bölgesinde, oyuncuların okul çalışmalarını dengeleyecekleri ve Pokédex'lerini geliştirecekleri Naranja veya Uva Academy'ye gittiği bir ortamda geçiyor.

Pokémon Scarlet ve Pokémon Violet'in farklılıkları olsa da , her ikisi üzerindeki kritik fikir birliği, Nintendo Switch'in bazı performans sınırlamaları tarafından geride bırakılan sağlam oyunlar oldukları yönündeydi. Görünüşe göre başlık, seri için önemli bir başarı olan açık dünya vaatlerini kesinlikle yerine getiriyor. Eğitmenleri yenmek, Titan Pokémon ile savaşmak ve gizemli Team Star'ı araştırmak ve ardından bir oyun sonu aşaması daha olmak üzere, oyuncuların oyunun ana bölümü olarak tamamlamaları gereken üç ana hedef vardır.

Pokémon Scarlet & Violet, Iffy Performanslı Sağlam Oyunlardır

pokemon-scarlet-violet-trainers.jpg

Pokémon Scarlet ve Violet'in ana eleştirileri , oyunun pop-in dokuları ve hatta ara sıra meydana gelen çökmelerin bir sonucu olarak potansiyelini yaşayamaması etrafında dönme eğilimindedir, ancak bu sorunlar oyunu sınırda olduğu gibi Switch'te oynanamaz hale getirmez. Apex Legends ve diğer oyunlar. Macera biraz tahmin edilebilir olsa da, oyunculara yolları özgürce takip etme yeteneğiyle benzersiz hale getirilen eğlenceli bir zaman sunuyor.

Genel olarak teknik sorunlar , gözden geçiren kişiye bağlı olarak Pokémon Scarlet ve Violet'i harikadan iyiye, hatta sadece iyiye götüren şeydir. Elbette tüm oyuncular Pokémon oyunlarından farklı bir şey ararken, bu ifade daha çok hikaye ve dövüş mekaniği gibi şeyler için geçerlidir. Tolerans seviyeleri, Scarlet ve Violet'in performans sorunları için değişiklik gösterebilir , birçok oyuncu Gotham Knights gibi diğer 2022 sürümlerine grafik sorunlarla olumsuz tepki vermiştir .

Bununla birlikte, bu sorunlara rağmen, Pokemon Scarlet ve Violet'in üç hikaye kampanyası gecikme boyunca parlıyor ve genel olarak olumlu deneyimler olarak ortaya çıkıyor ve 9. Nesil Pokémon tasarımları için övgüler aldı. Oyun tekerleği yeniden icat etmese de ve bazı hayranlar muhtemelen bir açık dünya oyununun bu sürümün göründüğünden daha fazla adım atacağını umuyor olsa da, oyun bir bütün olarak olumlu bir izlenim bırakmış görünüyor. Tabii ki, bu hafta 18 Kasım'da Pokémon Scarlet ve Violet'in ne zaman yayınlanacağına oyuncuların kendileri karar verecek .

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.