Destiny 2: The Pit of Heresy Nasıl Açılır? Sapkınlık Çukuru Nasıl Açılır?

Destiny 2: The Pit of Heresy Nasıl Açılır? Sapkınlık Çukuru Nasıl Açılır?

The Pit of Heresy, Destiny 2'deki, kilidinin nasıl açılacağını bilmek de dahil olmak üzere tamamlanmadan önce ön koşulları olan tek zindandır.

The Pit of Heresy, Destiny 2'deki , kilidinin nasıl açılacağını bilmek de dahil olmak üzere tamamlanmadan önce ön koşulları olan tek zindandır. The Pit of Heresy, Shadowkeep genişlemesinin bir parçası olan Ay'daki bir zindandır. Bunu tamamlamak, aksi takdirde yalnızca Ay'daki kampanya ve etkinlikler yoluyla kazanılabilecek Güçlü teçhizatı ödüllendirir.

Season of the Chosen sırasında Bungie, Shadowkeep genişlemesiyle bağlantılı birkaç silah ve zırhı gün batımından kaldırmaya başladı. Season of the Splicer'ın ortasında, Destiny 2'deki tüm Ay ekipmanları yeni avantajlar ve istatistiklerle yeniden yayınlandı. Altar of Sorrow ve Essence Quests gibi birkaç etkinlik bu teçhizat parçalarını ödüllendirebilirken, yalnızca Pit of Heresy bu silahlara benzersiz rulolara sahiptir. Sapkınlık Çukuru ayrıca Premonition Pulse Rifle'ın kazanılabileceği tek yerdir.

Başlamak için, Destiny 2'deki Pit of Heresy'nin kilidini açmanın tek yolu Shadowkeep genişlemesine sahip olmaktır. Bu, Egzotik Makineli Tüfek Xenophase gibi onunla ilişkili tüm silahların, onsuz açılamaz veya kazanılamayacağı anlamına gelir. Ek olarak, Xenophage arayışına başlayanlar, bitirmek için Pit of Heresy'nin kilidini açmak zorunda kalacaklar. Bu talihsiz bir durum, ancak Pit of Heresy'nin kilidini açmak Shadowkeep kampanyasıyla bağlantılı.

Destiny 2'de Sapkınlık Çukuru Nasıl Açılır

altars-of-sorrow-destiny-2-pit-of-heresy-makrokedi.jpg

Shadowkeep olayları tamamlandıktan sonra Eris Morn ile konuşun ve The Deeping Wake görevini alın. Sorrow's Harbor'a seyahat edin ve Altar of Sorrow etkinliğine katılın. 20 Nightmare düşmanını yendikten ve Seviye III (veya daha yüksek) bir ödül kazandıktan sonra Eris Morn'a geri dönün. Seviye III veya daha yüksek ödül alınmalıdır ve yalnızca faaliyet sona erdiğinde verilir. Bu, bu aktiviteye teşebbüs eden herkesin, aktivite başarısız olana veya Seviye VII'de tamamlanana kadar kalması gerektiği anlamına gelir.

Bu Destiny 2 görevini tamamlamak için Eris Morn'a dönün ve Pit of Heresy etkinliği, Sorrow's Harbour hızlı seyahat noktasının yakınında Ay'da mevcut olacak. Pit of Heresy'nin içinde son bir patrona giden birkaç bulmaca var. Hive ile ilgili birçok aktivitede olduğu gibi, karşılaşmalar Hive Swords kullanmak, minibosları yenmek ve sembolleri yorumlayarak bulmacaları çözmek etrafında dönecek (Ay'ın Kayıp Sektörlerinde şifresi çözülenlere benzer). Pit of Heresy zindanını tek başına ölmeden tamamlamak, "Derinlerin Kurtarıcısı" Triumph gereksinimini yerine getirir ve Shadowkeep bayrağını verir.

Destiny 2'De Pit Of Heresy Ödülleri

Her Pit of Heresy görevini tamamlayan oyuncular, Destiny 2'nin egzotik silahlarından birini, bir gemiyi ve oyunda kullanmak üzere diğer kozmetik ürünlerini alacaklar. Oyuncular, yeni başlayanlar için “ Altar of Sorrow” ve Moon özü görevlerinden her silahı ve zırhı kazanacaklar . Oyuncular ayrıca bu zindandan Premonition Pulse Rifle alabilirler.

Destiny 2'nin egzotik makineli tüfeği Xenophage , “ The Journe y” görevitamamlanarak ödül olarak da kazanılabilirAncak, bu egzotik silahı elde etmek için oyuncuların gizli bir karşılaşmayı tetikleyip tamamlaması gerekecek.

Oyuncular ayrıca son karşılaşmadan bir damla olarak Bane of Tyrants gemisini alma şansına sahip olacaklar. Bu karşılaşma sırasında , bu özel zindandan haftalık ganimetlerini almış olan Destiny 2 oyuncuları için gemi yine de düşebilir . Son olarak, oyuncular bu zindanla ilgili Zaferleri tamamlayarak Sanguine Static ve Crimson Echoes Amblemlerinin kilidini de açabilecekler.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.