Atomic Heart, Mick Gordon Film Müziği ile DOOM'un Ruhuna Sahip Olacak

Atomic Heart, Mick Gordon Film Müziği ile DOOM'un Ruhuna Sahip Olacak

DOOM film müziğinin arkasındaki besteci ve Ses Tasarımcısı Mick Gordon, resmi olarak Mundfish'in yakında çıkacak bir oyunu olan Atomic Heart üzerinde çalışıyor.

DOOM film müziğinin arkasındaki besteci ve Ses Tasarımcısı Mick Gordon, resmi olarak Mundfish'in yakında çıkacak bir oyunu olan Atomic Heart üzerinde çalışıyor.

Rus oyun stüdyosu Mundfish'in yakında çıkacak bir FPS oyunu olan Atomic Heart , ünlü DOOM oyunları Mick Gordon ile aynı besteciye sahip olacak DOOM oyuncuları, Gordon'un yüksek enerjili müziğini çok iyi biliyor ve bu müzik artık yepyeni bir oyunla geliyor. Serinin, genel olarak FPS'nin hayranları ve hatta yepyeni oyuncular, piyasaya sürüldüğünde oyunun müziklerini sallamaktan keyif alabilirler.

DOOM, yüksek oktanlı olduğu bilinen bir oyundur. Oyuncular neredeyse her zaman şeytanları öldürüyor ve haritanın etrafında koşuyorlar, aksiyonda birkaç mola veriyorlar. Kanlı, şiddetli ve silah oyununun ipeksi doğası sayesinde kritik başarı elde ettiğini görüyoruz. DOOM'u bu kadar iyi yapan şeyin büyük bir kısmı, ağır metal müziğidir. Mick Gordon, DOOM'un ünlü sesinden sorumlu kişidir ve şu anda Atomic Heart üzerinde çalışmaktadır. Gordon , DOOM ETERNAL'ın film müziğini önceki girişte yaptığı kadar çok bestelemedi, bu yüzden Atomic Heart'ı puanlayacağı haberi bu dizinin hayranları için hoş bir sürpriz olabilir.

atomic-herart-makrokedi-1.jpg

DOOM'un müzikleri, başarısına çok az oyuncunun inkar edeceği şekilde katkıda bulundu ve onsuz aynı oyun olmazdı. Atomic Heart, aynı çılgın enerjiyi umarız, ünlü DOOM'un üstüne çıkabilecek yepyeni bir başlığa kanalize ediyor.

Atomic Heart, Film Müziğiyle DOOM'a Kanal Olabilir

DOOM birçok sebepten dolayı ünlüdür ve bunlardan biri de müziğidir. DOOM Eternal'ın Horde Mode'unu oynamış olan herkes, oyunun ve müziklerinin birbirini mükemmel şekilde birleştirdiğini ve desteklediğini bilir. Birçok oyun tutkunu, özellikle oyunlarda özellikle ses ve ses tasarımı konusunda olanlar, onu her yerde FPS oyunları için altın standart olarak görüyor. Serinin ikonik bir bileşenidir ve DOOM markasıyla büyük ölçüde eş anlamlıdır.

Atomic Heart' tam anlamıyla heavy metal olabilir

Atomic Heart , DOOM ile aynı besteciye sahip olduğundan, hayranlar onun o dizide yaptığı sihrin aynısını kanalize edeceğinden ve Atomic Heart'a ondan bekledikleri müziğin aynısını vereceğinden umutlu olabilir. Benzer tür ve yeni Atomic Heart fragmanının tekneler dolusu FPS aksiyonu vaadi, DOOM ile aynı havayı ve enerjiyi bünyesinde barındırabileceği anlamına geliyor. Oyuncuların iblisler yerine robotları biçecekleri ve bunu DOOM'dan daha fazla yakın dövüş silahıyla yapacakları gerçeği, Atomic Heart'ın ve sesinin de tam anlamıyla heavy metal olabileceği anlamına geliyor.

Bununla birlikte, DOOM'un müziği ne kadar iyi olursa olsun, Atomic Heart'ın yine de ondan farklı olması gerekir.

Mick Gordon harika bir Ses Tasarımcısı ve umarım DOOM'a harcadığı enerjiyi Atomic Heart'a da harcamıştır. Atomic Heart yine de DOOM'un müziklerini taklit etmemeli ve oyuncuların daha önce duyduklarını tekrarlamak yerine kendi sesiyle kendi oyunu gibi durmaya çalışmalı diye düşünüyoruz. Oyuncular, 2022'nin sonlarında Atomic Heart'ın piyasaya sürüldüğü gün Mick Gordon'un en son oyun müziklerini duyabilecekler.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.