Animal Crossing: Daha Fazla Kar Tanesi Nasıl Elde Edilir?

Animal Crossing: Daha Fazla Kar Tanesi Nasıl Elde Edilir?

Kar Taneleri, Animal Crossing New Horizons'da kış mevsimlerinde ortaya çıkan bir kaynaktır. İşte onları nasıl alacağınız ve ne için kullanıldığı ile ilgili bütün ayrıntılar...

Kar Taneleri, Animal Crossing New Horizons'da kış mevsimlerinde ortaya çıkan bir kaynaktır. İşte onları nasıl alacağınız ve ne için kullanıldığı ile ilgili bütün ayrıntılar...

Animal Crossing: New Horizons oyuncuları, oyun daha fazla mevsimlik mobilya getirmeye devam ederken, hayallerindeki kasabayı tasarlamak için daha fazla mobilyaya sahip olacak. Kendin Yap tarifleriyle yeni dekorasyonlar yaratmak bu bölümün ana temasıdır ve soğuk havaların gelişiyle birlikte zanaat için yeni bir kaynak getirdi: kar taneleri.

Yeni Yaprak'tan dönüşlerini yapan kar taneleri, Kış'ın gelişini simgeleyen bir işçilik kaynağıdır. Bu mevsimsel malzeme, zemini kar örttüğünde ortaya çıkar ve Kuzey Yarımküre'de her zaman 11 Aralık ve Güney Yarımküre'de 11 Haziran olarak belirlenecektir. Veya zaman yolculuğu yapmak isteyenler için yıl boyunca kullanılabilir. Kar 2 ay içinde eridiğinde, kar taneleri artık görünmeyecek ve bu da onları sınırlı kullanılabilirliğe sahip bir zanaat kaynağı haline getirecektir. Yeni Ufuklar'da bu soğuk pulları nasıl kolayca yakalayacağınız ve ne için kullanıldığı aşağıda açıklanmıştır.

switch-acnh-nd0904-scrn-11-bmp-jpgcopy-0-1.jpg

Yeni Ufuklar'ın Kar Taneleri Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey

Tıpkı kiraz çiçeği yaprakları ve akçaağaç yapraklarında olduğu gibi, rüzgarda uçarken bulunabilirler ve bir böcek gibi bir ağa yakalanırlar. Biriyle karşılaşmak, kaybolmasına neden olur, bu nedenle kullanıma hazır bir ağınız olduğundan emin olun. Oyuncu, sallanan bir ağ onu kaçırdıktan sonra umutsuzluğa kapılacağı için onu yakalamak için bir veya iki şansa sahip olacaktır. Yakalandıktan sonra, envanterde 10'luk yığınlar halinde tutulabilirler. Daha fazla kar tanesinin görünmesini sağlamak için öylece dikilip durmayın.

Bu buzlu pullar adanın her yerinde yumurtlamaya devam edecek, bu yüzden etrafta koşmak onların yeniden ortaya çıkmasına neden olacak. Sıradan kar tanelerinin üstünde, elde edilebilecek büyük kar taneleri var. Onları elde etmenin tek yolu, adanın etrafında bulunan küçük/küçük topları kullanarak mükemmel bir kardan çocuk yapmaktır. Bu özel kardan adamlar, mümkün olan en büyük kartoplarını yuvarlayarak yapılır; alttakinin daha büyük olması şartıyla. Günde sadece bir tane inşa edilebilir, yani oyuncular bu kaynaklardan günde sadece bir tane alabilir.

thumbnail-new-to-ac-1.jpg

Kış temalı kendin yap öğeleri oluşturmak için hem büyük hem de normal kar taneleri kullanılır. Daha önce olduğu gibi, bu tarifler adanın üzerinde uçan balonları bir sapanla vurarak elde edilebilir. Bu havada uçuşan hediyeler her on dakikada bir iki kez ortaya çıkacak, bu yüzden kar tanelerini ararken onları aramaya devam edin.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.