Red Dead Redemption 3'ün Kahramanı Yapay Zeka Tarafından Erken Yaratıldı

Red Dead Redemption 3'ün Kahramanı Yapay Zeka Tarafından Erken Yaratıldı

Rockstar, Red Dead Redemption 3'ün yolda olduğunu doğrulamadı, ancak bir AI görüntüsü, hayranlara yeni bir kahramanın nasıl görünebileceği konusunda eğlenceli bir fikir verdi.

Red Dead serisi, Red Dead Revolver'dan Red Harlow ile başlayarak bugüne kadar dört oynanabilir kahramanı öne çıkardı . Red, Red Dead Redemption veya Red Dead Redemption 2'de bulunmaz , ancak ilk oyunun olaylarına atıfta bulunan Paskalya yumurtaları sayesinde aynı süreklilikte var olduğu onaylanır. Bu arada John Marston ve Arthur Morgan, sırasıyla Red Dead Redemption ve RDR2'nin iki lideriydi ve John'un oğlu Jack, eski oyunun sonsözünde intikam için bir kanun kaçağı olarak göründü. Red Dead Redemption 3'ü kimin yöneteceği belli değil , ancak hayranlar, hayranların favorisi de dahil olmak üzere iş için belirli adayları paylaştı.RDR2'nin sonsözünün ardından Meksika'ya giden Sadie Adler .

Reddit kullanıcısı u/Captain-Kula , Red Dead Redemption 3'ün kahramanının nasıl görünebileceğini hayal eden ve aslında Rockstar'ın serisinin görünümünü ve hissini yakalayan, yapay zeka ile oluşturulmuş bir görüntü yayınladı. Gösterilen karakter, RDR'nin alametifarikası olan kırmızı sıçrama ile birlikte kendi çağa uygun stiline sahiptir . Ancak John Marston ve Arthur Morgan'ın aksine, RDR3'ün bu hayali kahramanı Afrika kökenli Amerikalı gibi görünüyor. Karakter, Arthur'un Red Dead Redemption 2'de giydiği görünüme benzer şekilde geniş kenarlı bir şapka, kırmızı bir boyun atkısı ve kahverengi bir ceket giyiyor .

Red Dead Redemption 3'ün Kahramanı RDR2'ye Bağlanmayabilir

red-dead-redemption-3-protagonist-ai-art-cool.jpg

Red Dead Redemption 3'ü çevreleyen spekülasyonların çoğu , önceki iki oyuna doğrudan bağlanacağı fikrinden kaynaklandı, ancak AI tarafından oluşturulan görüntü, Rockstar'ın farklı bir yol izleyebilme olasılığını artırıyor. Bir sonraki Red Dead , Redemption 3 olmayabilir ve bunun yerine daha geniş Red Dead serisinde yeni bir dönemi işaret edebilir . Van der Linde çetesinin keşfedilecek çok daha fazla potansiyeli var - özellikle RDR2 olaylarından önceki bir Eski Batı ortamında - ancak AI görüntüsü aynı zamanda yeni bir hikayenin olabileceğini ima ediyor. Rockstar'ın diğer amiral gemisi serisi Grand Theft Auto'da doğrudan devam filmleri, nadirdir, her yeni yineleme yeni bir ayara ve karakter kadrosuna odaklanır. Aynı mantra , yeni bir ortam ve potansiyel olarak çekici bir hikaye için verimli bir zemin sağlayan kurşun ile Red Dead'e uygulanabilir .

AI sanatının esası tartışılmaya devam ederken, bu görüntü en azından Red Dead Redemption 3 ve RDR2 ile doğrudan bir bağlantısı olup olmayacağı ile ilgili bazı ilginç olasılıkları gündeme getiriyor . Rockstar'ın Red Dead Redemption 2'nin ön bölümünde AI görüntüsünün çizgileri boyunca yeni bir çete üyesine dikkat çekmesi mümkündür , ancak aynı şekilde, bir sonraki Red Dead'in Van der Linde çetesini geride bırakıp keşfetmesi daha ilginç olabilir. başka bir yerde yeni bir karakter kadrosu. Grand Theft Auto için büyük başarı elde eden bir plan ve Red Dead'in bunu takip edememesi için hiçbir sebep yok .

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.