Epic Games 21 Nisan'da 2 Ücretsiz Oyun Duyurdu!

Epic Games 21 Nisan'da 2 Ücretsiz Oyun Duyurdu!

Epic Games Store'un 21 Nisan için ücretsiz oyun seçimi, hizmetin gerçek bir sıcak çizgide olduğunu ve bunu sürdürmesi gerektiğini kanıtlıyor.

Görünüşe göre Epic Games Store Nisan ayına girdi ve her şeyi tersine çevirmeye karar verdi. Epic Games Store'daki ücretsiz oyunlara dikkat edenler için hizmetin genellikle daha küçük oyunlara odaklandığı oldukça açık. Bu iyi bir şey, çünkü oyunculara normalde satın almayacakları oyunlar sağlıyor ve birileri onları sevecek.

Ancak Epic Games Store biraz sarstı. Epic Games Store, bir büyük oyun ve bir tane daha küçük, daha niş oyun sunarak birkaç yıl önceki eski bir PS Plus modelini izliyor gibi görünüyor. Model işe yarıyor çünkü “büyük” bir oyunun vay faktörüne sahip, ancak radarın altında uçmuş olabilecek bir saniyenin çekiciliği de var. Epic Games Store'un 21 Nisan ücretsiz oyunlarıyla bu trend devam edecek gibi görünüyor ve Epic Games Store'un mevcut sıcak çizgisini sağlamlaştırıyor.

Epic Games Store 21 Nisan Ücretsiz Oyunlar Devler Arasında Stand

amnesia-rebirth-key-art.webp

21 Nisan'da oyuncular Amnesia: Rebirth ve Riverbond'a erişebilecekler. Amnesia: Rebirth , sağlam incelemelere ve sağlam bir hayran kitlesine sahip sevilen bir korku oyunu serisinin güçlü bir devamı . Riverbond şirin, pikselli bir zindan tarayıcısıdır ve öne çıkan özelliği, işbirliği işlevi olabilir. Her türden ücretsiz, çok oyunculu oyunlar her zaman çekicidir, çünkü doğal olarak insanları oyun için bir araya getirirler.

Amnesia: Rebirth'ün son birkaç haftadaki diğer devler kadar büyük olmadığı iddia edilebilir ve bu adil. Riverbond'un kendisini dibe yakın bulacağı iddia edilebilir , ki bu adildir. Sonuçta bu tamamen kişisel zevk. Yine de, bu yılın başlarındaki bazı Epic Games Store sürümleriyle karşılaştırıldığında , bu seçim kesinlikle son haftaların geçmiş oyunlarını geride bırakıyor. Kısacası, Epic Games Store kullanıcıları bu ücretsiz oyunları talep ediyor olmalı, çünkü bu sıcak çizgi şimdi iyi bir şekilde sağlamlaştırılıyor. Bu, umarım, önümüzdeki birkaç hafta için de iyiye işarettir.

Epic Games Store'un Ücretsiz Oyun Dizisi Sıcak Bir Seride

epic-games-store-free-games-april-ethan-carter-and-xcom-2-1.jpg

Sadece oyun listesine bakmak bile bunu açıkça ortaya koyuyor. Total War: Warhammer, The Vanishing of Ethan Carter, XCOM 2 ve Amnesia: Rebirth , Epic Games Store için büyük kazanç olurken, Rogue Legacy (kendi başına büyük bir bağımsız olduğu iddia edilebilir) , City of Brass , Insurmountable ve Riverbond , tipik Epic Games Store eşantiyonlarının cazibesini koruyor.

  • Pirinç Şehri (31 Mart)
  • Total War: Warhammer (31 Mart)
  • Rogue Legacy (7 Nisan)
  • Ethan Carter'ın Kayboluşu (7 Nisan)
  • Aşılmaz (14 Nisan)
  • XCOM 2 (14 Nisan)
  • Amnezi: Yeniden Doğuş (21 Nisan)
  • Nehir bağı (21 Nisan)

Açık olan şu ki, bu Epic Games Store modeli çalışıyor. İnşallah aynen böyle devam eder.

Epic Games Store kullanıcıları her ay bir avuç ücretsiz oyun alır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.