Halka Arz Olan Şirkete Büyük Şok

Halka Arz Olan Şirkete Büyük Şok

Son halka arz olan KAYSE, BIENY, CWENE ve BIGCH hisselerinin bugün 23 Mayıs itibari ile birlikte ne durumda olduklarını bu yazımızda yazdık.

Son zamanlarda halka arz olan şirketlerin, tavan serilerinin erken bozulması ve yatırımcısının isteğini karşılayamaması üzerine yatırımcılar oldukça tedirgin durumda. Son halka arz olan şirketlerden KAYSE ve BIENY hisseleri üçüncü günden tavan bozmaları yatırımcısını oldukça üzmüş durumda.

23 Mayıs 2023 bugün itibari ile halka arz olan şirketlerin günlük seviyelerini ve durumlarını inceledik.

BIENY Hissesi Kaç TL

Bien Yapı Ürünleri Sanayi Turizm ve Ticaret A.Ş. (BIENY) son halka arz olan şirketlerden biridir. Borsadaki üçüncü gününde işlem görmekte olan Bien Yapı şirketinin günlük seviyesini inceledik. Halka arz fiyatı 42,80 TL olan şirketin hissesi 23 Mayıs Salı günü yüzde 1,03 oranında artış kaydederek 43,34 TL seviyesinde işlem görmektedir. BIENY hissesi gün içinde en düşük 42,80 TL seviyesini görürken, en yüksek ise 43,40 TL seviyesini gördü.

KAYSE Hissesi Kaç TL

KAYSE ismi ile halka arz olan Kayseri Şeker Fabrikası A.Ş.’nin hissesi borsadaki üçüncü gününde işlem görmeye devam etmektedir. Halka arz fiyatı 16,27 TL olan şirketin hissesi 23 Mayıs haftanın ikinci işlem gününde yüzde 3,03 oranında değer kaybederek 15,39 TL seviyesinde işlem görüyor. Aynı zamanda KAYSE hissesi gün içinde en düşük 15,11 TL seviyesini görürken, en yüksek ise 15,80 TL seviyesini görerek işlem görmeye devam ediyor.,

BIGCH Hissesi Kaç TL

BIGCH ismi ile borsada işlem gören Büyük Şefler Gıda Turizm Tekstil Danışmanlık Organizasyon Eğitim Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin hissesi bir önceki işlem gününde 22,06 TL seviyesinde kapanış gerçekleştirmiştir. 23 Mayıs haftanın ikinci işlem gününde yüzde 0,09 oranında değer kaybeden hisse 22,04 TL seviyesinden işlem görmektedir.

CWENE Hissesi Kaç TL

CWENE ismi ile borsada işlem gören CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin hissesi bir önceki işlem gününde 131,6 TL seviyesinde kapanış gerçekleştirdi. 23 Mayıs haftanın ikinci işlem gününde yüzde 0,38 oranında değer kaybeden hisse 131,10 TL seviyesinden işlem görmektedir.

CWENE Halka Arz Detayları Nelerdi ?

QNB Finansbank A.Ş. ve Denizbank A.Ş. konsorsiyumu ile gerçekleştirilecek olan halka arzın büyüklüğü 3,2 milyar TL olarak açıklanmıştır. Toplamda 30,000,000 pay halka arz edilecek. Dağıtılacak payların yüzde 24,24'u halka açık olacak.

  • Cw Enerji halka arzı '''Eşit dağıtım'' yöntemiyle gerçekleşecek.
  • Cw Enerji halka arzına katılacak olan yatırımcılar T1-T2 bakiye kullanılmayacaktır.
  • Cw Enerji Halka arzında payların yüzde 24,24 halka açık olacaktır.
  • Cw Enerji Halka arzında fiyatı ''108,60'' lira olacaktır.
  • Cw Enerji borsada ''CWENE'' kodu ile işlem görecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.