Minecraft Oyun Bilgisayarı Gerçek Bir Magma Bloğuna Yerleştirildi

Minecraft Oyun Bilgisayarı Gerçek Bir Magma Bloğuna Yerleştirildi

Bir Oyun Bilgisayarı, Minecraft'tan alınan bir magma bloğunun mükemmel benzerliğinde inşa edildi, özel değişen ışıklar ve içine gizlenmiş bir Yolgezer ile tamamlandı.

Bir hayranın yeni özel yapım oyun bilgisayarı yalnızca güçlü olmakla kalmaz, aynı zamanda Minecraft'tan bir magma bloğunun mükemmel bir kopyasıdır . Minecraft o kadar iyi biliniyor ki, birçoğu oyunu hiç oynamadı, ancak bloklu görünümünü tanıyabilir. Yüzlerce küp ve daha küçük küplerden oluşan öğeler, Minecraft'a yıllardır her tür sanatçıya ilham veren farklı bir görünüm kazandırıyor.

Minecraft , oyuncuların istedikleri her şeyi yeterli blok ve redstone ile inşa edebilecekleri bir oyun olduğundan, ilham verdiği yaratıcılığın oyunun içinde ve dışında da büyük boyutlara ulaşması şaşırtıcı değil . Oyuncular her zaman Minecraft'ta mümkün olanın sınırlarını zorlarken, diğer hayranlar diğer sanat eserlerinin yanı sıra sayısız çizim, video ve şarkı yarattı. Genellikle yaratıcılığa ilham veren hayranlar, diğer yaratıcıları çalışmalarıyla etkilemek için her zaman yeni yollar buluyorlar - örneğin , oyunun kıpkırmızı kaynağını gerçek hayatta yeniden yaratan bu Minecraft Redstone devre fan yapısı .

Özel RBG içeriği oluşturma konusunda uzmanlaşmış DaKrazyKid tarafından oluşturulan blok PC, magma blokları gibi parlamasını sağlamak için 400'den fazla LED ışığına sahiptir. SignalRBG'nin sağladığı LED ışıklar, neon renklerden "degrade yılanlara" ve Matrix yeşili titremesine kadar renk ve stil efektlerini de değiştirebilir. PC'nin panelinin bir tarafında içeriyi görmek için bir boşluk var, bu sadece ışıkları ve anakartı değil, aynı zamanda daha fazla ışık olan bir "lav" havuzunun üzerinde duran bir Yolgezer figürünü de ortaya koyuyor. Tüm bunlar, Minecraft'ın Nether biyomunda bulunan magma bloğundan sonra modellenen bir dizi dokulu panelde bulunur . DaKrazyKid'in kabul ettiği bir dezavantaj, blok şeklinin onu " optimal değil " yapmasıdır." hava akışı için, yani blok PC'nin kendisi oldukça ısınabilir. Bazıları bunu tasarımdaki bir kusur olarak görebilirken, diğerleri onu gerçek bir magma bloğuna daha doğru hale getirdiğini görebilir.

Bir PC, Minecraft Magma Bloğunun Mükemmel Bir Kopyasına Dönüştürüldü

minecraft-gaming-pc-magma-block-fan-build.jpg

PC'nin tasarımı, dış paneldeki ayrıntılara gösterilen özenden LED ışıklarından gelen sıcak turuncu parıltıya kadar mükemmel bir kopyadır. İçerideki Yolgezer, bir LED lav parçası üzerinde durduğunda daha da iyi hale gelen sevimli bir dokunuş. Ancak daha önce de belirtildiği gibi bu bloktaki ışıklar kullanıcının istediği gibi olabilir. Turuncu ve magma benzeri tutmak tamamen kullanıcıya kalmış, çünkü klavyeyi kendi Minecraft hikayelerine ve açık dünya maceralarına uyacak şekilde değiştirmek için klavyeyi kullanabiliyorlar .

DaKrazyKid'in bu hayranlık uyandıran yapısı, hem tasarım hem de işçilik söz konusu olduğunda etkileyici. Bu bilgisayarı kim kullanırsa kullansın, şüphesiz gerçekten özel bir Minecraft macerasına hazır olacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.