GTA 6'nın Bir Noktada Dört Oynanabilir Karaktere Sahip Olduğu Bildirildi

GTA 6'nın Bir Noktada Dört Oynanabilir Karaktere Sahip Olduğu Bildirildi

Yeni bir rapor, Grand Theft Auto 6'nın başlangıçta Bonnie & Clyde'den ilham alan ikilisine karar vermeden önce dört oynanabilir karaktere sahip olduğunu iddia ediyor.

Bir rapor, Rockstar Games'in Grand Theft Auto 6 için ilk planlarını görünüşte küçülttüğünü ve oyundaki toplam oynanabilir karakter sayısını ikiye indirdiğini ortaya koydu. Rockstar, GTA 6'nın 2022'nin başlarında geliştirilmekte olduğunu resmen doğruladı ve çok sayıda yeni rapor, beklenen devam oyununun gelişiminin yönlerine ışık tuttu.

Geçen hafta, Grant Theft Auto 6'nın oynanabilir kahramanları olarak Bonnie ve Clyde'ı anımsatan bir ikili olacağı haberi geldi . Bu, oyuncuların 1997'de PC'deki orijinal girişinden bu yana ilk kez bir Grand Theft Auto hikayesinde kadın karakter olarak oynamalarına izin verecek , burada sekiz kahramandan dördü kadındı. Şimdiye kadar, Grand Theft Auto'nun 3D çağında oyuncular , kendi karakterlerini oluşturup özelleştirebilecekleri GTA Online'da yalnızca kadın olarak oynama fırsatı buldular.

Axios ' Stephen Totilo ( PCGamesN aracılığıyla) bu Grand Theft Auto 6 ifşalarını takip etti ve kaynakları tarafından Rockstar'ın orijinal planının dört oynanabilir kahramana sahip olmak olduğu konusunda bilgilendirildi - bu, GTA 5'in Michael, Franklin üçlüsünden bir fazlası olurdu ve Trevor - ancak ekibin geliştirmeyi kolaylaştırmak için işleri küçültmesi gerekiyordu. Bu ekstra iki karakterin kim olduğu veya GTA 6'nın Bonnie ve Clyde-esque hikayesine nasıl bağlanacaklarıveya oynanabilir karakter sayısının azalması nedeniyle hikayenin kendisinin değişip değişmediği konusunda hiçbir haber yok.

Grand Theft Auto 6 Ayarı - Neden Miami'nin Lansmanda Olduğu Bildirildi

Grand Theft Auto 6'nın konumu da büyük ölçüde küçültüldüğü bildirilen bir şey. Oyunun, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: Vice City Stories'den bu yana Rockstar'ın Florida'yı ele geçirmesine bir dönüş gören Miami'nin kurgusal bir versiyonu olan lansmanında bir şehirde gerçekleşeceği iddia ediliyor , ancak bu her zaman değildi. plan, Totilo'nun bildirdiği gibi, GTA 6 için daha önceki planların üç şehri kapsadı

ğını bildirdi . Bu, Bloomberg'in Rockstar'ın Project Americas kod adı altında yaklaşan oyun üzerinde çalıştığını iddia eden raporuyla uyuşuyor.ve amaç, Kuzey ve Güney Amerika'nın geniş alanlarından sonra modellenen bölgeleri dahil etmekti. Miami, lansman sırasındaki tek yer olacak olsa da, rapor, gelecekteki

Rockstar'ın Grand Theft Auto 6'nın öğelerini küçülttüğü haberi, sorunlu bir üretimin söylentileri ve başlığı çevreleyen sözde proje sıfırlamaları göz önüne alındığında şaşırtıcı değil. Rockstar'ın devasa suç oyununu düzene sokması, Bonnie ve Clyde gibi bir ilişkideki iki yakın karakterle, Red Dead Redemption 2'nin genellikle üzücü hikayesi çizgisinde güçlü bir karakter gelişimi için bir şans sağlayarak daha sıkı bir anlatıya yol açabilir gibi görünüyor. . güncellemelerin piyasaya sürüldükten sonra daha fazla konum ekleyebileceğini belirtti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.