Genshin Impact Pixel Art, Oyunu Retro Sıra Tabanlı Bir RPG'ye Dönüştürüyor

Genshin Impact Pixel Art, Oyunu Retro Sıra Tabanlı Bir RPG'ye Dönüştürüyor

Etkileyici bir Genshin Impact hayran projesi, HoYoverse'ın açık dünya RPG'sini ustaca sanat ve animasyon yoluyla retro sıra tabanlı bir JRPG'ye dönüştürüyor.

Bir parça nostaljik hayran sanatı, Genshin Impact'i oyun geçmişinden retro sıra tabanlı bir JRPG'ye dönüştürüyor. HoYoverse tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon RPG'si, oyuncuların gerçek zamanlı bir savaş sistemi kullanarak görevleri tamamlarken ve düşmanlarla savaşırken Teyvat'ın fantastik dünyasını keşfetmelerini sağlar. Özel bir Genshin Impact Arataki It gibi hayran kreasyonları, animasyonun geçmişte başlığa saygı göstermesini diledi ve şimdi bir sanatsal hayran, canlı yayın unvanını eski bir nostaljiye dönüştürdü.

genshin-impact-becomes-a-turn-based-2d-title.jpg

Nefes kesen büyülü dünyası ve renkli karakter kadrosuyla Genshin Impact , çok sayıda hayran kreasyonuna ilham verdi. Cosplay, yetenekli hayranların kendilerini Raiden Shogun gibi en uhrevi karakterlere dönüştürdüğü, oynaması ücretsiz oyunu kutlamanın özellikle popüler bir yoludur. Heykeller ve figürler, Genshin Impact karakterlerine hayat vermenin bir başka popüler yolu haline geldi ve hayran sanatı oyun topluluğu arasında da inanılmaz derecede yaygın. HoYoverse, sosyal medyada etkileyici çalışmaları paylaşarak sanatçıların ve hayranların çalışmalarını aktif olarak destekler ve resmi Genshin Impact hayran sanat yarışmaları , HoYoverse'ın topluluğun en yetenekli hayranlarını etkileyici ödüllerle öne çıkarmasına olanak tanır.

Twitter kullanıcısı Ohodavi tarafından oluşturulan nefes kesici bir Genshin Impact fan animasyonu , açık dünya RPG'sini retro pikselli sıra tabanlı bir JRPG'ye dönüştürüyor. Son derece etkileyici animasyon, Chrono Trigger veya Final Fantasy 9 gibi eski okul oyunlarını andırıyor , ancak sanat eseri ona gerçekten benzersiz ve renkli bir stil kazandırıyor. Videoda Gezgin, Keqing, Ningguang ve Zhongli'nin bir Harabe Avcısı ile karşı karşıya geldiği görülüyor. Renkli spriteları ve 2D perspektifiyle bu proje, Genshin Impact'e tamamen yeni bir yorum getiriyor .

Cosplayler ve piksel animasyonları oyunu kutlamanın harika bir yolu olduğu gibi, bir Genshin Impact Arataki Itto chibi figürü , kurnaz bir hayranın özellikle popüler bir karakteri yeniden yaratmasına izin verdi. Geçen yılın sonlarına doğru tanıtılan bir Geo kullanıcısı olan Arataki Itto, dışlanmış Arataki Çetesinin şeytani lideridir. Karakterin sert dış görünüşü nazik bir ruhu gizler ve sevimli chibi figürü, karakterin duygusal derinliklerini etkili bir şekilde gösterebilir. Oni boynuzlarını ve çivili kilden yapılan heykelcik, Genshin Impact'e ve onun şeytani ikonuna güzel bir saygı duruşu niteliğindedir .

Genshin Impact , hayran kitlesinin kalplerini ve zihinlerini ele geçirerek bir dizi içten ve derin övgüye yol açtı. Ohodavi, oyunu 2B sıra tabanlı bir JRPG'ye dönüştürerek, oyun endüstrisinin son birkaç on yılda ne kadar ilerlediğini de gösteriyor. Proje ne yazık ki oynanabilir değil, ancak Genshin Impact hayranları şüphesiz yoğun retro animasyondan bir tekme alacaklar.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.