Freddy'nin Yeni Batik Figürlerinde Beş Gece Hayranları Hayal kırıklığına uğrattı

Freddy'nin Yeni Batik Figürlerinde Beş Gece Hayranları Hayal kırıklığına uğrattı

Five Nights at Freddy's için yakında çıkacak olan batik figürler ve peluşlar, koleksiyonun genel kalitesi nedeniyle hayranları ikiye böldü.

Five Nights at Freddy's için yeni batik figürler ve peluşlar koleksiyonu , hayranların görünüşte " mülayim " tasarımları konusunda ikiye bölünmüş durumda. Resmi lisanslı Five Nights at Freddy's ürünleri , koleksiyoncu iğneleri, tişörtler, peluşlar, heykelcikler ve aradaki hemen hemen her şey şeklinde gelen tüm öfkeyi koruyor. Doğal olarak, bu, bazı FNAF ürünleri parçalarının diğerlerinden çok daha değerli olduğunu kanıtlayarak , tekliflerin kalite açısından da çeşitlilik gösterdiği anlamına gelir .

İlk oyunun 2014'te piyasaya sürülmesinden bu yana Five Nights at Freddy's bir marka olarak oldukça girişim haline geldi. Ve FNAF markalı teçhizatın popülaritesi, denklemin sadece bir parçası olarak sayılır. Bağımsız dizi, mütevazi köklerinden uzaklaşarak, oyunların animatronik kabuslarına alternatif bir bakış sunan bir dizi devam filmi, yan ürün ve hatta resmi kitaplar üretti. Five Nights at Freddy's evreninin devam eden genişlemesi, Blumhouse Productions'tan yaklaşan bir film uyarlamasını da içeriyor. Yayınlanana kadar hayranlar, seriyi kendi yöntemleriyle genişletmekten, yan oyunlar tasarlamaktan ve hatta FNAF'den ilham alan filmler ve kısa filmler yaratmaktan memnunlar.

Bu haftanın başlarında, Five Nights at Freddy's için yakında çıkacak Tie-Dye aksiyon figürlerinin ve Funko peluşlarının fotoğrafları internete sızdırıldı. RocketLauncherBoi , bir Reddit gönderisinde yeni koleksiyon ürünlerinin bir görüntüsünü paylaştı ve Tie-Dye figürlerinin tasarımını " korkunç " ve Funko'nun peluşlarının görünümünü " mülayim " olarak nitelendirdi. Reddit başlığındaki bazı FNAF hayranları orijinal gönderiyle aynı fikirde gibi görünse de, diğerleri koleksiyonları ne zaman hazır olurlarsa satın almaya ilgi duyduklarını dile getirdiler.

Tie-Dye FNAF aksiyon figürleri ve peluşlar ilk olarak bu yılın başlarında duyurulmuştu, ancak Funko o zamandan beri yaklaşan oyuncaklar konusunda oldukça sessiz kaldı. İlk ortaya çıktığında, diziye 2022 yazının belirsiz bir çıkış tarihi verildi, bu da sızıntının bir şey olması durumunda şu andan itibaren herhangi bir zamanda anlamına geliyor. Funko'nun henüz kesin bir lansman tarihi onaylamaması, pek çok kişinin Freddy'nin malı yeni Five Nights'ın tam olarak ne zaman mağaza raflarına çıkacağını merak etmesine neden oldu. Hayranlar ayrıca figürlerin ve peluşların nerede satılacağı konusunda karanlıkta kalıyor. Umarım, bu tür haberler bir süre sonra ortalıkta dolaşmaya başlar.

Freddy'nin macerasındaki en son Five Nights, FNAF: Security Breach , geçen yılın sonlarında Aralık ayında piyasaya sürüldü. Ne yazık ki, gelişi, PC ve konsolda çok çeşitli aksaklıklar ve performans aksaklıkları tarafından kuşatıldı ve bu da birçok oyuncunun hayal kırıklığına uğramasına neden oldu. Oyun henüz serinin önceki sürümleri kadar çok ürün görmemiş olsa da, hayranlar hızla kendi FNAF: Security Breach oyuncaklarını yapmaya başladılar. Belki de yeni batik boya serisinden memnun olmayanlar için özel tasarımlar daha iyi bir seçenek olabilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.