FNAF: Güvenlik İhlali'nin Glamrock Chica'sı Korkunç Hayran Yeniden Tasarımını Aldı

FNAF: Güvenlik İhlali'nin Glamrock Chica'sı Korkunç Hayran Yeniden Tasarımını Aldı

FNAF Güvenlik İhlali'nin hayranlarının favorisi Glamrock Chica, bir hayran sanatçı tarafından tasarlanan Pop Rock Chica adlı yepyeni, sevimli ama çok ürkütücü bir görünüme kavuşuyor.

A Five Nights at Freddy's: Security Breach hayranı Glamrock Chica'nın yeni, sevimli ama ürkütücü bir versiyonunu tasarladı. Glamrock Chica, sevimli görünümü ve parlak neon pembe ve yeşil renklerle dolu eğlenceli rock yıldızlarından ilham alan tasarımıyla Security Breach'in popüler bir favorisi . Oyunda, oyuncu Chica tarafından avlanır ve daha sonra ses kutusunu çıkarmak için sırayla onu avlaması gerekir.

Çok sayıda animatronik karakter, 2014'teki orijinal Five Nights at Freddy's oyunundan bu yana hayran sanatçılara ilham verdi . Çekirdek karakterler, yani Freddy, Chica, Bonnie ve Foxy, oyunlar ve mekanlar arasında farklı versiyonlarına sahiptir. Five Nights at Freddy's: Security Breach , yalnızca yeni karakterlere değil, aynı zamanda Freddy ve Chica'ya tanıdık yüzler için "Glamrock"tan ilham alan tasarımlara da sahip olarak işleri daha da ileri götürdü. Kaotik Glamrock tasarımının kendisi , 70'lerde Birleşik Krallık'ta popüler olan rock müziğine atıfta bulunuyor. Terim, David Bowie, Iggy Pop ve Suzie Quatro gibi o zamanın yıldızlarının performans sırasında giydiği renkli ve dramatik kıyafetlerden ilham aldı.

ShrimpFace4'ü kullanan bir hayran sanatçı yakın zamanda Pop-Rock Chica adını verdiği Glamrock Chica'nın alternatif bir versiyonu için tasarımlarını yayınladı. Glamrock Chica'ya benzer şekilde, Pop-Rock Chica, tanıdık saç fiyonkları ve bacak ısıtıcıları da dahil olmak üzere, pembe ve yeşil renkte tepeden tırnağa giyinmiştir. Bununla birlikte, Pop-Rock Chica çok daha kabarık görünüyor ve normal rockçı kıyafeti, "Let's Boogie!" yazan bir önlüklü pembe bir elbise ile değiştirildi. Chica'nın önceki versiyonlarının giydiği ve "Hadi Parti Yapalım!" yazan önlüklere geri dönüyor. ve "Hadi Yiyelim!!!" Gönderiye göre, Pop-Rock Chica "çocuklara mutfakta yemek ve güvenlik hakkında bilgi veriyor"ve ayrıca doğum günü partilerinde çocuklarla birlikte ikramlar yapar. Ek olarak, ShrimpFace4, Chica'nın yüzü kırılmış, gagası yırtılmış ve çeşitli noktalarda görünen iç iskeleti ile hasarlı bir versiyonunu tasarladı. ShrimpFace4 ayrıca Pop-Rock Chica'nın Five Nights at Freddy's: Security Breach animatroniklerinin planladıkları altı yeniden tasarımından sadece ilki olduğunu belirtti.

Sanatçı Glamrock Chica'ya Sevimli Ama Korkunç Yeni Bir Görünüm Verdi

chicaglamrock-1.jpg

Pop-Rock Chica'nın tasarımı, sevimli ve korkutucunun mükemmel bir karışımıdır ve onu Five Nights at Freddy's dünyasına mükemmel bir uyum sağlar . Sanat, Chica hakkında tanınabilir olanı korumayı başarırken, yine de sanatçının öne çıkmasına yardımcı olacak dokunuşa sahip. Chica tüylerle kaplıdır ve daha kabarık görünümü onu daha çocuk dostu gösterir. Bu, hasar gördüğünde ve FNAF animatroinc'in kabloları göründüğünde her şeyi daha da korkunç hale getiriyor . Sonuç olarak, ShrimpFace4'ün geri kalan fikirlerini görmek için hiç şüphesiz istekli olan diğer birçok hayranın hayranlığını zaten yakalayan mükemmel bir tasarım.

ShrimpFace4 ne zaman diğer tasarımları bitirse, Pop-Rock Chica'nın görünüşünün kalitesi, hayranlarını onların da aynı derecede keyifli ve korkutucu olacağından emin. Five Nights at Freddy's: Security Breach şu anda Steam, Stadia, Xbox One, Xbox Series X/S ve Playstation 4 ve 5'te mevcut ve Ruin adlı DLC'nin 2023'te çıkması bekleniyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.