Diablo 4 Alpha Testinin Olumlu Alım Aldığı Bildirildi

Diablo 4 Alpha Testinin Olumlu Alım Aldığı Bildirildi

Diablo 4'ün kapalı alfası, hayranların serinin bir sonraki büyük bölümünün başarısına dair umutlarını güçlendirerek kapalı betanın yolunu açıyor.

Diablo 3'ün merakla beklenen devamı olanDiablo 4nihayet ilk elden oyun süresi alıyor. 2019'da Blizzcon'da duyurulduktan sonra, Diablo 4 , Activision Blizzard'ın üç aylık raporları sırasında yayılan resmi haberler tarafından körüklenen birçok spekülasyonunmerkeziToplam satışları 60 milyonun üzerinde olan bir serinin büyük bir hayran kitlesine sahip olması kaçınılmaz ve mevcut durum, 2023'te piyasaya sürülecek ve muhtemelen serinin hayranlarını memnun edecek çok iddialı bir oyun setinin resmini çiziyor.

Diablo 4'ün duyurusunu , oyunu emsallerinden ve öncekilerden umarız ayıracak birkaç önemli ayrıntı izledi: yetenek ağacı büyük bir yenilenme aldı, oyun açık dünya olacak ve hatta çapraz oynama özelliğine sahip olacak. tüm platformlar. Söylemeye gerek yok, oyuncuların 2012'den bu yana bir Diablo oyununun ilk tam büyük platform sürümü için umutları yüksek.

Bloomberg'den Jason Shreier'in Twitter'dan yaptığı açıklamaya göre Activision Blizzard, aile ve arkadaşlara ( Game Rant aracılığıyla) birkaç alfa kopyası dağıttığı geliştirme sürecinin aşamasına girdi . Bu mevcut gönüllü alfa testçileri, Gizlilik Anlaşmaları tarafından sessizliğe mahkum olsa da, Schreier olumlu yanıtlar duyduğunu bildiriyor. Blizzard'dan Diablo 4 hakkında haberler ve güncellemeler duymak açıkçası iyi olsa da, nihayet geliştirme kapsamı dışındaki insanlardan haber almak güzel. Oyuncuların yaşadıklarından memnun görünmeleri de iyiye işaret. Erken bir yapı olmasına rağmen, Diablo'da yapılan tüm büyük değişikliklerinserinin olumlu bir şekilde bir araya gelebilmesi, Diablo Immortal tartışmasından ve kazan-öde yapısından uzaklaşmayı umut eden insanlar için iyi bir alamettir

Bu alfa yapısının dağılımı aynı zamanda geliştirmenin makul bir hızda ilerlediğini de gösteriyor. Bir sonraki adım, daha geniş bir alfa ve ardından merakla beklenen beta olacaktır. Elbette, oyun tekrar ertelenmezse, 2023'ün en büyük sürümlerinden biri olacak olanı bekleyen sayısız hayran var. Beklemenin işe yarayıp yaramadığını zaman gösterecek, ancak bu kesinlikle doğru yönde atılmış bir adım.

Çevrimiçi oyun gibi canlı hizmet özelliklerinin uygulanması da dahil olmak üzere sabırsızlıkla beklenecek çok şey var; bunlar, tam beta halka açıklanıncaya kadar muhtemelen tam kapasiteleriyle test edilmeyecek. Her zamanki gibi, tek yapabileceğin beklemek ve Diablo 4 yaklaşırken haber kırıntıları, umarım en azından çıkış tarihine kadar hayranların açlığını doyuracak geniş fragmanlara ve sınırlı betalara dönüşecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.