D&D'nin Altın Kasadaki Anahtarları Soygun Temalı Bir Macera Antolojisidir

D&D'nin Altın Kasadaki Anahtarları Soygun Temalı Bir Macera Antolojisidir

Wizards of the Coast, Dungeons & Dragons oyuncuları için yeni bir soygun temalı macera antolojisi olan Keys From The Golden Vault'u duyurdu.

Wizards of the Coast, bir sonraki Dungeons & Dragons antolojisinin, D&D'nin Ocean's Eleven ile buluştuğu olarak tanımlanan Keys From The Golden Vault olduğunu duyurdu . En yeni macera antolojisi, oyuncuları gerçek dünya kültürlerine dayanan medeniyetlerle çoklu evrenin her yerine gönderen ve hayranlar arasında inanılmaz derecede popüler olduğunu kanıtlayan D&D' nin Işıldayan Kaleden Yolculuk'tu .

Dungeons & Dragons macera antolojisi kitapları , kendi başlarına çalıştırılabilen veya mevcut kampanyalara eklenebilen tek seferlik maceralardan oluşur. Bu kitapların genellikle farklı seviyelere yayılmış maceraları vardır ve teknik olarak, oyuncuların teker teker geçtiği gevşek bir kampanya olarak yürütülebilirler. Macera antolojileri, bir grubun yalnızca bir kez birlikte oynayacağı kongre oyunları veya yeni başlayanlar için bir D&D modülü olarak da idealdir .

D&D macera antolojileri hayranlar arasında popüler olduğunu kanıtladı, bu yüzden gelecek yıl bir tane daha yolda. Wizards of the Coast, 18 Ağustos'ta Wizards Presents vitrini sırasında 2023'te piyasaya sürülecek olan birkaç yeni D&D ve Magic: The Gathering ürünlerini tanıttı. Screen Rant, Wizards Presents etkinliğinden önce düzenlenen ve planlanan çeşitli D&D kitaplarının yer aldığı özel bir basın etkinliğinde yer aldı. gelecek yıl için açıklandı. Bu yeni macera antolojisinin adı Altın Kasadan Anahtarlar ve 2023 kışında çıkıyor.

Altın Kasadan Gelen Anahtarlar D&D, Ocean's Eleven ile Buluşuyor

Dungeons & Dragons Kıdemli Hikaye Tasarımcısı Chris Perkins, Keys From The Golden Vault'u Ocean's 11'in Dungeons & Dragons ile buluşması olarak tanımladı ve her biri bir soygunu içeren kısa maceralardan oluşacak. Şu anda maceraların sayısı, seviyeleri ve hatta hangi D&D kampanya ayarını kullandıkları bilinmiyor. Keys From The Golden Vault'un içeriği hakkında sadece birkaç ipucu verildi , çünkü amaç hayranlara gelecek yıl ne olacağına dair bir teaser vermek ve önümüzdeki aylarda daha ayrıntılı bilgiler açıklanacak.

Bir soygun, çok özel bir plan türü içerir ve daha küçük olanlardan birkaçının tek seferlik maceralar olarak nasıl çalıştığını görmek ilginç olacaktır. D&D partileri tarafından yapılan çoğu planın genellikle beş saniye içinde çökmesi ve herkesin ateş topu fırlatmaya başvurması , tüm soygunların planlandığı gibi gitmeyeceği anlamına geliyor, ancak bu oyunun eğlencesinin bir parçası. Keys From The Golden , bu konsept 2018'deki Waterdeep: Dragon Heist'te de görüldüğü için, bir soygun odaklı ilk D&D kampanyası değil, ancak 2023'te konsepte adanmış bir Dungeons & Dragons kitabı olacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.