Robin Cosplay, Batman'den Hiç Ayrılmasaydı Nightwing'in Kim Olacağını Gösterdi

Robin Cosplay, Batman'den Hiç Ayrılmasaydı Nightwing'in Kim Olacağını Gösterdi

Visionarts'ın inanılmaz bir cosplay serisi, Dick Grayson'ın Nightwing olmak için Batman'i hiç terk etmemiş olsaydı geleceğinin nasıl görünebileceğini gösteriyor.

Bir dizi muhteşem Robin oyunu, Batman'den Nightwing olmak için asla uzaklaşmamış olsaydı, geleceğin Wonder Boy için neler getireceğini gösteriyor .

Detective Comics #38'de tanıtılan Dick Grayson, en çok Batman'in ilk Robin'i olarak bilinir. Batman gibi, Dick'in de kahraman olma motivasyonu bir trajedi yerinden kaynaklanır. Çocukken, Dick'in ebeveynleri, birlikte çalıştıkları sirk koruma parasını ödeyemeyince mafya tarafından vahşice öldürüldü. Cinayete tanık olduktan sonra Bruce Wayne, kendisini Graysons'ın hayatta kalan oğlunda gördü ve yetimi koğuş olarak aldı. Bruce daha sonra kendisini bir kanunsuz olarak gösterecek ve Dick'e Robin olarak Batman'in mükemmel yardımcısı olması için ilham verecekti . Bununla birlikte, Bruce ve Dick'in Dinamik İkili olarak geçirdiği süre, Dick'in Gotham'ı kendi yetişkin kahramanı olarak Nightwing olmak üzere terk etmesiyle sona erdi.

Batman her zaman Dick'in o gittiğinde Gotham'ın koruyucusu olmasını planlamış olsa da, Bruce Dick'in Batman olabilmesi için Robin mantosunu asla devretmeyi düşünmedi. Bunun yerine, Bruce her zaman Dick Grayson'ın Robin olarak kalmasını ve Batman'in yerini almasını planlamıştı. Visionarts'ın Instagram'daki yeni bir dizi cosplay fotoğrafı, Batman'in yerini yetişkin bir Robin'in aldığına dair bu erken algıya saygı duruşunda bulunuyor. Robin'in klasik kostümüne daha olgun bir yaklaşım sergileyen hırpalanmış zırhı ile Visionarts cosplayi, Nightwing kahramanı Boy Wonder olarak Batman'in yanından hiç ayrılmamış olsaydı harika bir iş çıkarıyor.

Visionarts'ın Robin cosplayleri, Nightwing için Batman'den hiç ayrılmamış ve Robin mantosundan uzaklaşmamış olsaydı olası bir geleceği tasvir ediyor . Bu cosplayler, kıyafetleri ağır zırhlı ve çiziklerle kaplı olduğu için daha yaşlı bir Robin'i gösteriyor; bu, bu eski Boy Wonder'ın dövüşlerden adil payını gördüğünü gösteriyor. Ek olarak, Visionarts, daha yıpranmış versiyonlar oluşturmak için klasik Robin tasarımlarını geliştirerek, bu Robin'in tek başına bile çalışabileceğini ve Batman'in Dick Grayson'ın geleceği için orijinal planına uygun düşebileceğini öne sürüyor.

Dick'in asla Robin mantosunu geçmeyi planlamadığı ve Bruce'un onun Batman olmasını asla amaçlamadığı göz önüne alındığında, Visionart'ın yetişkin bir Robin tasviri uygundur. Dick Gotham'ı hiç terk etmemiş olsaydı, Batman'in yerine şehri koruyarak Robin olarak kalmayı seçerdi. Visionarts'ın cosplay'i bu fikirde rol oynuyor ve Robin'i selefi kadar korkutucu ve savaşta sertleştiriyor. Bu nedenle, bu cosplay serisine bakmak ve Nightwing olmak yerine Batman'in Gotham'ın en büyük koruyucusu olarak yerini alan yetişkin bir Robin'i görmek kolaydır .

Visionarts'ın fantastik cosplayleri hayranlara Dick Grayson'ın Batman'in yardımcısı olarak kalması durumunda geleceğinin neler getirebileceğini hatırlatıyor. Elbette Batman'siz bir Gotham'ı hayal etmek zor , ama Dick Grayson, kaportayı miras alsın, Robin olarak kalsın veya Nightwing olsun, değerli bir halef .

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.