Batgirl'den Brendan Fraser, Firefly Versiyonu İçin Yeni Ayrıntıları Açıkladı

Batgirl'den Brendan Fraser, Firefly Versiyonu İçin Yeni Ayrıntıları Açıkladı

Batgirl yıldızı Brendan Fraser, GalaxyCon: Raleigh'de cani Firefly hakkında bazı ilginç detayları paylaştı ve çizgi roman kimliğini ortaya çıkardı.

Brendan Fraser, Batgirl'deki kötü karakteri Firefly için bazı ilginç detayları açıkladı . 1961'de DC, Barbara Gordon'u Gotham Şehri Polis Departmanı Komiseri Jim Gordon'un kızı olan Batgirl'ün yeni bir enkarnasyonu olarak tanıttı. Batman'in süper kahraman proteini ve ortağı hayranlar arasında oldukça popüler olduğunu kanıtladı ve onu bir dizi canlı aksiyon projesinde yer almasına yol açtı. Batgirl'ün en unutulmaz portrelerinden bazıları Alicia Silverstone ve Yvonne Craig'den. Bir süredir buralarda olmasına rağmen, solo bir Batgirl filminin söylentileri ancak 2017'de Joss Whedon'ın filmi yönetmesi, üretmesi ve yazması için işe alınmasıyla başladı. Ancak sonunda bir yıl sonra projeden ayrıldı ve WB ve DC'nin planlarını yeniden düzenlemesini istedi.

Christina Hodson'ın senaryosundan Adil El Arbi ve Bilall Fallah tarafından yönetilen Batgirl , çekimleri tamamlanmış durumda ve şimdiden geliştirme aşamasında. The Heights'ta Leslie Grace filmi yönetiyor ve JK Simmons, DCEU rolünü babası Komiser Gordon ve Michael Keaton Bruce Wayne/Batman olarak yeniden canlandırıyor. Batgirl'deki kötü adam, Gotham'da kundaklama eylemleri gerçekleştiren sosyopatik bir ateşböceği olan Fraser 's Firefly'dir . Daha önce Fraser'ın karakteriyle ilgili ayrıntılar net değildi, ancak şimdi rolüyle ilgili bir güncelleme var.

Kullanıcı kısa süre önce YouTube'da Brendan Fraser'ın Kuzey Carolina'daki GalaxyCon: Raleigh'de hayranlarıyla bir Soru-Cevap oturumuna katıldığını gösteren bir video paylaştı. Etkinlik sırasında Fraser, Batgirl rolüyle dalga geçti ve kötü adamının Ted Carson olarak kimliğini ortaya çıkardı. Oyuncu, Carson'ın menfaatlerini kaybetmiş bir gazi olduğunu açıklıyor. Ve bu hayal kırıklığı onu tüm Gotham şehrini ateşe vermeye kararlı bir kundakçı olmaya yöneltti. Fraser'ın aşağıda söylediklerini okuyun.

"Karakterin adı Ted Carson. Medyada yanlış yazılmış, bunu fark ettim. Yeni bir karakter, yeni bir gün. Oldukça huysuz, eski bir kıdemli, bu yüzden Gotham'ı yakmak istiyor. Batman ve Batgirl onu durdurmak için oradalar. Yoksa onlar mı?"

Çizgi roman karakteri Ted Carson, Batman #126 için Bill Finger ve Sheldon Moldoff tarafından yaratıldı ve kışkırtıcı Garfield Lynns'ten sonra Firefly kimliğini benimsiyor. Bununla birlikte, Batgirl filmi, orijinal şeritte olduğu gibi, Firefly'ın arka planını değiştirmiş gibi görünüyor, Ted Carson, açgözlülükten suç hayatına dönen zengin bir altın madeni varisiydi. Ancak Batgirl'deki Fraser'ın Ateşböceği kostümü, Carson'ın robotik uçan giysisine hala sadık görünüyor. Önceki set fotoğrafları, benzer siyah koruyucu giysiler ve bir solunum maskesi ortaya çıkardı. Topluluk ayrıca Firefly'ın ateşli kanatlarını yapmak için kullanacağı bir jet paketini de içeriyordu.

Şu anda Batgirl'ün Firefly'ın kökenini neden değiştirdiği belirsizliğini koruyor . Bunun nedeni, yapımcıların kötü adama belirgin duygusal vuruşlar ve daha inandırıcı bir neden ile daha çekici bir arka plan vermek istemeleri olabilir. Çizgi romanlarda, Carson tehditkar bir tehditti, ancak kötülüğünün nedenleri pek çok kişi için yeterince inandırıcı değildi. Firefly'ın güncellenmiş geçmişi, kötü adamı daha karmaşık hale getirerek arsaya daha fazla derinlik katıyor. Batgirl'deki Gotham'ın oldukça karanlık olduğu bildirildi. ve film ona eleştirel bir araştırma merceğiyle bakıyor. Ted Carson'ın yeni karakterizasyonu, filmin tematik nüansları ile görünüşte örtüşüyor ve Gotham'daki yolsuzluğun daha büyük resmini ele alma fırsatı sunuyor. Bununla birlikte, Fraser's Firefly ile ilgili yeni bilgiler film için heyecan yaratıyor ve kötü adamın Batgirl'in en ilginç yönlerinden biri olacağına işaret ediyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.